Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Kočíky kombinované - Prosím ktoý kočík je lepší?Jane či CAM Cortina?

od rikisz » Sob Dec 12, 2009 8:49 am

no nebola by si najťažší prípad :D ja mám pri dvoch deťoch už 7my a to ti poviem, že už sa aj ja sama sebe čudujem a manžel kapituloval, ale ...
už 3 mesiac mám ten istý čo je úspech :D , ale tento si už necháme už meniť nechcem.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 62
Registrovaný: Pon Jún 02, 2008 12:00 am

od teysii » Sob Dec 12, 2009 9:14 pm

No tak to mu budem musiet povedat,že to nieje somnou až tak zle :D .nič v zlom :D a ak sa smiem spítat prečo si ich tolo vymenila?mne sa všetci v rodine čudujú,že som náročná na výber kočíka.a tu cortinu čo som teraz kupila od jednej pani z galanty tieš niesom spokojná!tvrdili mi aj s manželom do telefonu,že je v 100% stave a vôbec nieje.najviac mi vadí,že to predne koleso logá (nieje pevné)proste cela predná čast kolesa sa dost hýbe.som s toho riadne sklamaná!!ja fakt nemám štastie na tie kočíky. :cry:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 21
Registrovaný: Štv Jún 12, 2008 12:00 am

od rikisz » Uto Dec 15, 2009 4:06 pm

no ja som hľadala dokonalost, mala som takáý veľký kombi, potom neonato piuma , bol maličký, babypoint saturn ten ešte mám, babydesign cosmo, ten sme vyrástli, abc design moving light ten bol maličký, nurse nekko ten bol super, ale chcela som veľmi jané tak som ho predala a kúpila si jané tiež z druhej ruky.
vieš ked kúiš používaný kočík nebude ako nový , ale ak nie si spokojná tak ho predaj a kúpu si taký aký sa ti páči, inak tie nové jané mi strašne pripomínajú cortinu, no a nainom portáli modrykonik je v sekcii výbava taká diskusia myslím, že sa to volá kočíkové maniačky tak sa tam mrkni sú tam baby čo pri dvoch deťoch mali aj 15 kočíkov :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 62
Registrovaný: Pon Jún 02, 2008 12:00 am

Predchádzajúci

Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť