Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Kočíky kombinované - Kočík concor fusion

Kočík concor fusion

od monika4999 » Sob Sep 19, 2009 3:28 pm

ahojte,prosím pordte mi rozhodnúť sa uvažujem nad kúpou kočika concor fusion.Zdá sa mi praktický,ľahko sa skladá perfektne sa ovláda ale na nedostatky človek príde keď ho má už doma preto potrebujem niekoho radu kto už mal tento športový kočík.ĎAKUJEM :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Ned Apr 20, 2008 12:00 am

Re: Kočík concor fusion

od veronci89 » Sob Sep 19, 2009 10:37 pm

monika4999 píše:ahojte,prosím pordte mi rozhodnúť sa uvažujem nad kúpou kočika concor fusion.Zdá sa mi praktický,ľahko sa skladá perfektne sa ovláda ale na nedostatky človek príde keď ho má už doma preto potrebujem niekoho radu kto už mal tento športový kočík.ĎAKUJEM :wink:


kludne ho kup nedostatky určite nemá :D
keby bol cenovo prijatelný uz ho mám doma.

no zial uz mám trojkolku a lutujem ze som o tomto kočiku skor nevedela.

a čo nemá dokupis :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 317
Registrovaný: Ned Apr 13, 2008 12:00 am

od monika4999 » Ned Sep 20, 2009 10:56 am

Ďakujem za radu,včera som celý deň tŕpla že mi niekto odpíše že nech si ho nekupujem.Je fakt dosť drahý preto som sa chcela poradiť,lebo ak bude aj na tomto kočíku niečo čo mi bude vadiť tak som asi fakt náročná.
:(
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Ned Apr 20, 2008 12:00 am

od sandras » Ned Sep 20, 2009 2:00 pm

ahoj, tento kočík ma moja známa
vyzerá super, lahko sa s ním chodí
mne s na nom nepáči, že nemá nánožník, len takú tenkú látku, čo sa vyžťahuje z madla. Ona si ho dávala tuším ušiť extra.
Látkou poťahované madlo pri bábätku tiež nič-moc, budeš to mať stále špinavé, ušmudlané.
a po pol roku ho mali v reklamácii ... ale majú starší ročník

cena je fakt dosť vysoká ... ja by som to zvážila
aj všetky doplnky sú fest drahé

kočíky tohto typu sa daju kúpiť aj lacnejšie z inej značky
ak sa ti fakt páči, pozri sa na polské stránky, kolko vychádza tam... spravidla tam vyjdu takéto veci o 20-30% lacnejšie ako na SK
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od nanaaa » Ned Sep 20, 2009 9:23 pm

Ja mám Concord fusion, kolekcia 2008. Je to výborný kočík, ľahko sa s ním manipuluje po akomkoľvek teréne, obrovský výhoda je, že je veľmi priestranný, do troch rokov určite v pohode, má perfektný veľký nákupný košík. Je proste in. Ale musím napísať aj to, čo sa mi na ňom nepáči. Nánožník je schovaný v madle, ako písala Sandras a je naozaj tenučký. Určite treba dokúpiť fusak na zimu. To madlo ušmudlané mať nemusíš, dá sa odzipsovať a ľahko oprať, alebo na ňom ten poťah nemusíš mať stále. Ja mám bledučkozelený. Takú bledú farbu by som už nikdy nekúpila, stále je špinavý. Obrovská nevýhoda je, že sa poťah z kočíka nedá dať dole a oprať. Dá sa to len čistiť. Ja som mala najprv len športovú časť, teraz čakáme mimi, tak som musela dokúpiť autosedačku, vaničku, fusak aj tašku. Bola to obrovská investícia, aj keď som kupovala použité cez net. Kolekcia 2008 je lacnejšia, ale má priesvitnú vrchnú časť striešky. Musíš dokúpiť slnečník, lebo bude malému svietiť slnko do očí. A posledná nevýhoda, skladá sa ľahučko, ale pozor, je veľký, napr. vo Felícii a jej podobných autách zaprace skutočne celý kufor a do niektorých sa ani nezmestí. Bývame na dadine, na tento povrch ciest je vynikajúci.Do mesta by som ho ale nekupovala.Radšej niečo menšie a skladnejšie.Zaberie ti polovicu chodby.A určite nekupuj nový, na nete je nespočetné množstvo jazdených v super stave.Asi som ti moc nepomohla.Ja by som ho kúpila znova, najmä pre jeho priestrannosť a ak máš väčšie dieťa je úplne super.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 489
Registrovaný: Štv Sep 04, 2008 10:45 am

od alex » Pon Sep 21, 2009 9:22 am

U nás ich chodí po meste dosť, ale podľa mňa je zbytočne drahý :? normálne som zostala prekvapená, koľko zaň pýtajú :idea:
... neviem čím to bude, ale sem-tam sa mi stalo, že som tento kočík počula nepríjemne vŕgať, ale nebolo to u všetkých...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od natusa » Pon Sep 21, 2009 12:04 pm

prave som si ho dala do googlu a pozerala som video ale zda sa mi ze nie je prilis skladny inac vyzera dobre.ale skladnost je dost dolezita.myslela som ze uz ostaneme bez kocika ,maly vrestal v kazdom kociari ale nakolko bude mat len rok apol nedalo sa ...kupili sme chipolino futura velky ,priestranny ale pritom maximalne skladny .a malemu sa v nom na nas udiv velmi paci.neviem ci dostal rozum alebo sme mu dali viac zivotneho priestoru,lebo je fakt velmi priestranny :wink: tento concord sa mi zda o dost sirsi v zlozenom stave.tak len bacha na sklasnost!inac vyzera super.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od natusa » Pon Sep 21, 2009 12:12 pm

nanaaa píše:Ja mám Concord fusion, kolekcia 2008. Je to výborný kočík, ľahko sa s ním manipuluje po akomkoľvek teréne, obrovský výhoda je, že je veľmi priestranný, do troch rokov určite v pohode, má perfektný veľký nákupný košík. Je proste in. Ale musím napísať aj to, čo sa mi na ňom nepáči. Nánožník je schovaný v madle, ako písala Sandras a je naozaj tenučký. Určite treba dokúpiť fusak na zimu. To madlo ušmudlané mať nemusíš, dá sa odzipsovať a ľahko oprať, alebo na ňom ten poťah nemusíš mať stále. Ja mám bledučkozelený. Takú bledú farbu by som už nikdy nekúpila, stále je špinavý. Obrovská nevýhoda je, že sa poťah z kočíka nedá dať dole a oprať. Dá sa to len čistiť. Ja som mala najprv len športovú časť, teraz čakáme mimi, tak som musela dokúpiť autosedačku, vaničku, fusak aj tašku. Bola to obrovská investícia, aj keď som kupovala použité cez net. Kolekcia 2008 je lacnejšia, ale má priesvitnú vrchnú časť striešky. Musíš dokúpiť slnečník, lebo bude malému svietiť slnko do očí. A posledná nevýhoda, skladá sa ľahučko, ale pozor, je veľký, napr. vo Felícii a jej podobných autách zaprace skutočne celý kufor a do niektorých sa ani nezmestí. Bývame na dadine, na tento povrch ciest je vynikajúci.Do mesta by som ho ale nekupovala.Radšej niečo menšie a skladnejšie.Zaberie ti polovicu chodby.A určite nekupuj nový, na nete je nespočetné množstvo jazdených v super stave.Asi som ti moc nepomohla.Ja by som ho kúpila znova, najmä pre jeho priestrannosť a ak máš väčšie dieťa je úplne super.



pisala si dost vela nevyhod ktore napr moj kocik nema.ma uplne super hruby nanoznik ,co je v zime dost podstatne,priestor a hlavne skladnos a neskutocne(aspom podla mna )super cenu.no neviem ale za tie peniaze by mal byt dokonali :roll: pozrite na BB aj tu ich predava nejaka pani nove inac je ich velmi tazko zohnat.ja by som teraz nedala na moju futurenku dopustit :wink: a to sme ich uz ozaj dost vyskusali :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

Re: Kočík concor fusion

od pichala » Štv Okt 08, 2009 2:17 pm

monika4999 píše:ahojte,prosím pordte mi rozhodnúť sa uvažujem nad kúpou kočika concor fusion.Zdá sa mi praktický,ľahko sa skladá perfektne sa ovláda ale na nedostatky človek príde keď ho má už doma preto potrebujem niekoho radu kto už mal tento športový kočík.ĎAKUJEM :wink:
-najlepší kočík,aký len môže byť,mali sme ho a boli sme s ním nadmieru spokojní :) odporúčam
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Ned Aug 02, 2009 1:50 pm

od jessicax » Pia Dec 18, 2009 1:59 pm

aj my ho mame, vystriedali sme dost kocikov a tento je fakt super, urcite si ho nechame aj na dalsie mimilen budeme musiet dokupit hlboku cast lebo sme ho kupovali len v sportovej verzii. Zvladol v pohode aj zly teren a nie raz a co sa rozmerov po zlozeni tyka, nie je uplne maly ale zas ani velikansky, mame male auto a v pohode sme ho odviezli s dalsou batozinou aj na dovcu. Mne prave ta sietka na bude vyhovuje, ze mozem pozerat na malu a vlete sme kupili slnecnu clonu kiddpotamus, ta je cez celu striesku, takze malej slniecko nesvietilo vobec. Ja tento kocik urcite odporucam kazdemu len viac sa mi pacila starsia kolekcia ako ta nova z neoprenovou strieskou kedze cez nu vobec neni vidiet na dietatko.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Štv Dec 17, 2009 8:54 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť