Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Detské choroby - zapchaty nosik

zapchaty nosik

od christine21 » Pia Dec 25, 2009 10:20 pm

ahojte,
malinka ma dva mesiace a má denno denne zacpaty nosik, a ked som jej dnes odsavala mala som na tycinke trocha krvi, neviete poradit co s tym? treba ist k lekarovi?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 24
Registrovaný: Pon Apr 27, 2009 6:26 pm

od mariana74 » Sob Dec 26, 2009 6:02 pm

treba si kúpiť spray na čistenie nošteka- morskú vodu /pre mimi/a odsávačku na vysávač.nastriekať ,chvíľu nechať pôsobiť a odsať.a zvlhčovať vzduch v byte.ak by bola aj potom krv ísť k lekárovi
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 127
Registrovaný: Sob Júl 05, 2008 12:00 am

od ingridd » Sob Dec 26, 2009 6:38 pm

ak nie je prechladnutá a upchatý nostek nie je z nádchy, velakrát stačí vypolohovať- podložit matrac v postielke, alebo nohy na jednej strane postielky tak, aby v spánku mimino malo hlavičku evidentne vyššie- má totiž plienku, také malinké dokonca možno až dve, a tým má vyššie ritku a spinká "hlavou dolu"- táto polohoa podporuje reflux žaludočného obsahu, a kyselina dráždi sliznice v nose a ustach

okrem toho: zvlhčovať vzduch doma- vo vykurovacom období je v bytoch suchý vzduch, a ten tiež podporuje opuch sliznic v nose

spray s morskou vodou a trochu detského oleja na štetočke do nosa tiež robia zázraky

no a správne odsávanie
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 62
Registrovaný: Sob Okt 27, 2007 12:00 am

od christine21 » Uto Dec 29, 2009 2:29 pm

dakujem za rady vyskusala som aj ten sprej (zabral lepsie ako nasivin) uz to je lepsie... dakujem moc :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 24
Registrovaný: Pon Apr 27, 2009 6:26 pm

od inguli » Uto Dec 29, 2009 2:41 pm

my sme pouzivali libenar v kuse a to tiez bol super sice takto...aj dnes pouzivame na vecer pred spanim len s tym rozdielom ze ked bol malinky tak sme vytierali nostek a teraz mu kvapkam a pomoze
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť