Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Kočíky kombinované - Ake trojkolky sa daju otočit do protismeru

Ake trojkolky sa daju otočit do protismeru

od teysii » Pia Sep 25, 2009 2:55 pm

Prosím poradte mi,ak viete na akých kočikoch-trokjkolkách sa daju otočit športové časti do protismeru.Viem iba o Cam cortine.Tak do dvoch mesiacou už budem musiet kupi kočík a chcem trojkolku,ale musí sa dat otočit-prekliknut ta športova čast,nie ručka.Dakujem za informácie!!!! :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 21
Registrovaný: Štv Jún 12, 2008 12:00 am

od alex » Pia Sep 25, 2009 10:20 pm

väčšinou to ide pri kočíkoch, ktoré majú naklápaciu športovú sedačku ako je napr. quinny buzz, abc 3tech, concord neo, dema nexxus ... ale ide to napr. aj pri baby smile
o tej cam cortine som to čítala, že to ide, ale akosi sa mi to nezdá, nakoľko som veru ešte cortinu tak nevidela
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od teysii » Sob Sep 26, 2009 1:17 pm

Alex dakujem velmi pekne!!Ja som práveže takto vydela(že sa to dá,prekliknut)iba cortinu.a chcem sa popozerat aj po iných značkách,len som nevedela ktore to maju.dakujem ešte raz.večer mam čo kukat :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 21
Registrovaný: Štv Jún 12, 2008 12:00 am

od rikisz » Sob Okt 24, 2009 9:26 am

aj neonato reverso sa dá otočiť
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 62
Registrovaný: Pon Jún 02, 2008 12:00 am

Re: Ake trojkolky sa daju otočit do protismeru

od lacnykocik » Uto Dec 08, 2009 2:45 pm

teysii píše:Prosím poradte mi,ak viete na akých kočikoch-trokjkolkách sa daju otočit športové časti do protismeru.Viem iba o Cam cortine.Tak do dvoch mesiacou už budem musiet kupi kočík a chcem trojkolku,ale musí sa dat otočit-prekliknut ta športova čast,nie ručka.Dakujem za informácie!!!! :D

bude to model BEXA B3, je suprová nájdeš ju na www.ppluxbazar.sk
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Pia Nov 13, 2009 9:15 pm

Re: Ake trojkolky sa daju otočit do protismeru

od 1carrie1 » Štv Jan 07, 2010 12:20 am

teysii píše:Prosím poradte mi,ak viete na akých kočikoch-trokjkolkách sa daju otočit športové časti do protismeru.Viem iba o Cam cortine.Tak do dvoch mesiacou už budem musiet kupi kočík a chcem trojkolku,ale musí sa dat otočit-prekliknut ta športova čast,nie ručka.Dakujem za informácie!!!! :D
no ja som spravila tu chybu ze som si kupila lacnejsi sportovy kocik na ktorom sa neda prehodit rucka a teraz ked ideme proti vetru musim ho otocit cely.....skoda ze len na tych drahsich sa da preklopit.....ja som ho kupila kvoli tomu lebo je lahunky a ja ho musim trepat hore po schodoch ked idem po starsieho syna do skoly.Inak s nim nie je problem len ta rucka :(
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 74
Registrovaný: Str Feb 11, 2009 8:46 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť