Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Bývanie a domácnosť, záhrada - rucny vysavac

rucny vysavac

od inguli » Ned Feb 14, 2010 11:49 pm

ahoj mate niekto skusenosti?myslim s takymi co sa daju nabijat..
chcem si kupit ale neviem aky dakujem
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od alex » Pon Feb 15, 2010 12:00 am

ja mam, taky uplne obyč, vtedy stál nejakých 600sk a ide stále... len po 2r sme menili baterku za cca 10€
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od anette23 » Pon Feb 15, 2010 1:21 am

ja mám sencor,a je celkom v pohode,až na to,že sa musí dlho nabíjať,ale to vraj väčšina týchto ručných vysávačov...inak vyseje dobre,používam ho hlavne na piliny(preto som ho aj kúpila) a otrusinky :wink: ,ale neznášam vysypávať tú špinu potom :lol:/chcela som philips len ten stál,skoro 2000 sk čiže okolo 66 dačo eur,tento sencor stál 700sk a eura si vyrátaj,nechce sa mi :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink: /len už ho mám aj vyše roka,takže teraz tie lepšie značky môžu byť lacnejšie :wink:/ak by ten philips stál po 30 euro,tak ho beriem/ :wink: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 238
Registrovaný: Pia Nov 07, 2008 3:59 pm

od kamka277 » Pon Feb 15, 2010 8:38 pm

My sme mali tiež Sencor, ale vyšmarila som ho koša, lebo už som nemala nervy, keď som potrebovala povysávať odrobinky na stole, pod stolom..tak bol vždy vybitý :x :? :cry: V nabíjačke musel byť non stop, lebo ináč sa hned vybil ked sa nepouzival cca 2 dni. Tak čo mi je z takého ,,pomocníka" ked len žerie elektrinu a ked ho potrebujem, tak nič nepovysáva, len hučí ako umieračik a nič neťahá :roll: Asi sa fakt skôr oplatí kúpiť drahší, kde vydrží dlhšie baterka a nemusí byť stále v nabíjačke, lebo tie lacné varianty nestoja za nič :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 150
Registrovaný: Str Okt 22, 2008 9:50 pm

od anette23 » Pon Feb 15, 2010 11:09 pm

kamka277 píše:My sme mali tiež Sencor, ale vyšmarila som ho koša, lebo už som nemala nervy, keď som potrebovala povysávať odrobinky na stole, pod stolom..tak bol vždy vybitý :x :? :cry: V nabíjačke musel byť non stop, lebo ináč sa hned vybil ked sa nepouzival cca 2 dni. Tak čo mi je z takého ,,pomocníka" ked len žerie elektrinu a ked ho potrebujem, tak nič nepovysáva, len hučí ako umieračik a nič neťahá :roll: Asi sa fakt skôr oplatí kúpiť drahší, kde vydrží dlhšie baterka a nemusí byť stále v nabíjačke, lebo tie lacné varianty nestoja za nič :wink:


no ja s ním, až taký "veľký" problém nemám,nabijem a super povysáva,ťahá dobre :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 238
Registrovaný: Pia Nov 07, 2008 3:59 pm

od alex » Uto Feb 16, 2010 10:12 am

kamka277 píše:My sme mali tiež Sencor, ale vyšmarila som ho koša, lebo už som nemala nervy, keď som potrebovala povysávať odrobinky na stole, pod stolom..tak bol vždy vybitý :x :? :cry: V nabíjačke musel byť non stop, lebo ináč sa hned vybil ked sa nepouzival cca 2 dni. Tak čo mi je z takého ,,pomocníka" ked len žerie elektrinu a ked ho potrebujem, tak nič nepovysáva, len hučí ako umieračik a nič neťahá :roll: Asi sa fakt skôr oplatí kúpiť drahší, kde vydrží dlhšie baterka a nemusí byť stále v nabíjačke, lebo tie lacné varianty nestoja za nič :wink:


a nemala si už zlú baterku?
ja ho práve nepoužívam vôbec denne a funguje bez problemov...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od inguli » Uto Feb 16, 2010 10:21 am

anette23 píše:ja mám sencor,a je celkom v pohode,až na to,že sa musí dlho nabíjať,ale to vraj väčšina týchto ručných vysávačov...inak vyseje dobre,používam ho hlavne na piliny(preto som ho aj kúpila) a otrusinky :wink: ,ale neznášam vysypávať tú špinu potom :lol:/chcela som philips len ten stál,skoro 2000 sk čiže okolo 66 dačo eur,tento sencor stál 700sk a eura si vyrátaj,nechce sa mi :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink: /len už ho mám aj vyše roka,takže teraz tie lepšie značky môžu byť lacnejšie :wink:/ak by ten philips stál po 30 euro,tak ho beriem/ :wink: :wink:


http://www.najnakup.sk/Porovnaj_akumula ... 5.html?d=1
nad tymto uvazujem
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od anette23 » Uto Feb 16, 2010 7:02 pm

pomer cena a funkcie nič moc,je iba na suché vysávanie,ten môj sencor je aj na mokré a bol podstatne lacnejší,ja osobne by som ešte mrkla iný :wink: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 238
Registrovaný: Pia Nov 07, 2008 3:59 pm

od inguli » Uto Feb 16, 2010 8:50 pm

mas pravdu diky Vam za rady :) :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od kusi79 » Štv Feb 18, 2010 1:59 am

Ja mám s ručným vysávačom len dobré skúsenosti...mám
Electrolux na mokré aj suché vysávanie...nabije sa v pohode za cca polhodinku... vysáva potom v kuse cca 10 minút...a nie je problém, batérka drží aj po niekoľkých dňoch od dobitia.
Stál cca 1300 korún, ale stálo to zato.
Nenahraditelná vecička na drobné smietka,
vlasy(po mojom fénovaní sa až čudujem, že ešte mám niečo na hlave :lol: ), rozsypanú múku...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 64
Registrovaný: Pia Júl 18, 2008 12:00 am

od inguli » Štv Feb 18, 2010 10:25 am

vcera som v meste nasla sencor aj na mokre aj na suche za 37 eur a teraz na nete na
elektronakupe Sencor SVC 220BL za 19,42 eur aj na mokre aj na suche
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od anette23 » Štv Feb 18, 2010 7:25 pm

áno ten mám aj ja SVC 220 BL...ten elektrolux čo spomína kusi79 môže byť lepší síce drahší,ale keď ho stačí iba polhodinku nabiť
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 238
Registrovaný: Pia Nov 07, 2008 3:59 pm

od inguli » Pia Feb 19, 2010 8:04 pm

Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od kusi79 » Str Feb 24, 2010 3:01 am

Inguli, moja rada: nabehni do nejakého dobrého electrodomu- chyť si ich do ruky,podebatuj s predajcom a nechaj si poradiť.
Oni najlepšie vedia, ktorý má aké výhody.
Vyberiš si a potom pobehaj po nete a porovnaj ceny, kde kúpiš najlepšie a najlacnejšie. :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 64
Registrovaný: Pia Júl 18, 2008 12:00 am

od inguli » Str Feb 24, 2010 8:48 am

diky za radu asi to tak bude :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť