Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Móda - NEXT posiela už aj na Slovensko

NEXT posiela už aj na Slovensko

od sandras » Štv Mar 25, 2010 11:08 pm

asi dobrá správa pre všetky NEXT-maniačky. Next už posiela aj na Slovensko, poštovné je 5€ bez ohladu na množstvo objednaných vecičiek - takže sa da aj dohodnúť s kamoškami a objednať si naraz. Ja nemám až taký prehlad v cenách, skuste porovnať a napíšte vaše dojmy, či sa to oplatí.

http://www.nextdirect.com/sk/en/home
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od martinka74 » Štv Mar 25, 2010 11:38 pm

To uz davnejsie,ale vobec sa to neoplati,ceny su tam uz udavane v eurach a su pomaly vyssie ako v Ba v obchode,lebo aj tam dost polacneli.Stale sa oplati objednavat cez niekoho,ale vyhodnejsie je to na MMB,tu maju fesandy vyssie ceny a nerobia to az tak profesionalne.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 565
Registrovaný: Pon Jún 23, 2008 12:00 am

od sandras » Pia Mar 26, 2010 4:35 pm

mne sa do BA ísť neoplatí, kedže to mam 200 km. najbližší NEXT mam asi v Brne, no ani tam nezvykneme chodiť a ísť tam len kvoli tomu, tak to je určite drahšie ako 5€ za poštovné.

Ja som zatial veci NEXT kupovala len nosené alebo cez MMA, ak sa mi páčila cena ...

ale pozerala som, že tie isté tenisky v UK vychádzaju 10 libier a oni ich posielaju za 16€ .... tak to je teda poriadne navýšenie :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od martinka74 » Pia Mar 26, 2010 5:30 pm

Ved o tom som pisala,ked si ich objednate cez niekoho ,budu stat 13 eur.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 565
Registrovaný: Pon Jún 23, 2008 12:00 am

od mimuscha » Pia Mar 26, 2010 10:44 pm

podla mňa sa viac oplatí cez nejakú kočku čo sa tomu venuje,je síce pravda,že ked si objednáš sama,tak to máš za pár dní doma a takto musíš čakať na uzávierku...ja osobne radšej cez niekoho :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 78
Registrovaný: Ned Apr 05, 2009 12:43 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť