Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Móda - platenky ? ano,ci nie?

platenky ? ano,ci nie?

od sisu22 » Ned Mar 21, 2010 11:26 pm

Maminy zaujimalo by ma,aky mate nazor na platene topanky.Rada by som drobcovi kupila,jedny od next,fakt krasne,len ja si potrpim,aby mal nozku "na pevno" v kvalite. Len nemam s platenkami skusenost,su dostatnocne pevne?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od martinka74 » Pon Mar 22, 2010 9:30 am

Ahoj,my sme mali platenky uz rozne a asi od roka a pol a vzdy boli super pevne,hlavne tie z Nextu.Na dvor sme mali take obycajne z lekarne a aj tie boli fajn.Hlavnu musia mat hrubsiu a pevnu podrazku. A ked sa to strieda s inymi topankami,nemal by byt problem.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 565
Registrovaný: Pon Jún 23, 2008 12:00 am

od alex » Pon Mar 22, 2010 10:26 am

Tiež si myslim že platenky sú v pohode :wink:
Ale zas mam opačnu skusenosť, a to že nextove su veľmi nekvalitne.
Mala som pre maleho take tie tyrkysovo-oranžove, malý ich nosil pomenej, na striedačku s ďalšimi topánočkami. Sice ostali krasne aj farebne, ale na podražke sa spravili normalne diery a to sa mi pri žiadnych inych ešte nestalo :shock: keď som to ukazovala kamaratke čo mala taktiež platenky z nextu, tak ta mi povedala, no veď to sa na nextovych tak robi :? a to som zostala teda :shock: :shock: :shock:
fotky ešte niekde budem učite mať... ak by ste to chceli vidieť
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od martinka74 » Pon Mar 22, 2010 11:31 am

To vazne,my sme mali tie iste len zeleno-biele a boli v pohode.Sranda.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 565
Registrovaný: Pon Jún 23, 2008 12:00 am

od sandras » Pon Mar 22, 2010 7:47 pm

platenky, tenisky, šlapky dieťa može v pohoide nosiť, ale nie denne. Obuv treba striedať
Naš malý nosí plátenky na leto do piesku asi od 1,5 roka. Na denné chodenie mu kupujeme poriadne topánky. Na bicyklovanie a behenie ma tenisky ... a streidame
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od sisu22 » Pia Mar 26, 2010 9:01 pm

mne sa zdaju "nestabilne"alebo ako to nazvat,nie tak pevne ako tenisky.Ma kvalitne,s pevnou podrazkou,ale stale sa nemozem toho dojmu zbavit. Nebeha v nich nejako vela,obcas je v nich v piesku,ale za den mozno hodinku.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od sandras » Pia Mar 26, 2010 9:12 pm

sisu, ono každé dieťa aj inak chodí... ja som kupia synovi ked mal asi 1,5 roka tolko ospevované CROCS-ky a vobec v tom nevedel chodiť. Stále čudne našlapoval, vytačal v tom nožičku ... nakoniec som ich vlastne nové predala. Dcera ich nosí tiež, bez problemov, už je velká. Tento rok skúsim kupiť už aj malému, už ma 3 roky, hadam už mu sadnú.

ak sa ti zdá, že malému treba ešte pevnejšiu topánku, tak sa nič nestane, ak ešte jedno leto prežije bez plátenok :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od sisu22 » Pia Mar 26, 2010 11:46 pm

sandras píše:sisu, ono každé dieťa aj inak chodí... ja som kupia synovi ked mal asi 1,5 roka tolko ospevované CROCS-ky a vobec v tom nevedel chodiť. Stále čudne našlapoval, vytačal v tom nožičku ... nakoniec som ich vlastne nové predala. Dcera ich nosí tiež, bez problemov, už je velká. Tento rok skúsim kupiť už aj malému, už ma 3 roky, hadam už mu sadnú.

ak sa ti zdá, že malému treba ešte pevnejšiu topánku, tak sa nič nestane, ak ešte jedno leto prežije bez plátenok :wink:


crossky nespominaj,lebo som z nich na nervy :lol: babina mu kupila,ze k moru,a on doma v nich beha a ani za svet dole. Nemyslim,ze potrebuje pevnejsiu,len ma to tak napadlo,ci to je pre detusky vhodne. Ked je to len "platno",oproti pevnej botke.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť