Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Kojenie a umelé mlieko - nutrilon z maďarska?

nutrilon z maďarska?

od mskorova » Ned Feb 01, 2009 12:06 am

chcem sa spýtať, kupujete ho niekto? aké s ním máte skúsenosti? je to naozaj identické s našim nutrilonom? lebo je to finančne takmer o polovicu lacnejšie ako u nás. ďakujem za odpovede. :?:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 24
Registrovaný: Sob Júl 12, 2008 12:00 am

od adinka33 » Ned Feb 01, 2009 12:33 am

ahoj, mam dve kamaratky, ktore ho kupuju a je uplne identicky ako ten, co predavaju tu u nas...jedna z nich vie po madarsky, tak si to pekne porovnala a su skutocne uplne rovnake...ja takto kupujem Bebu z Rakuska a je uplne rovnaka ako ta, ktoru predavaju u nas... :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2208
Registrovaný: Pon Sep 01, 2008 11:20 am

od mskorova » Ned Feb 01, 2009 12:48 am

vďaka, tak to asi vyskúšame, lebo cenovo to je nehorázny rozdiel, máme tu najnižšie platy, ale najvyššie ceny, kde to vlastne žijeme, a kto sa na tom nabaľuje?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 24
Registrovaný: Sob Júl 12, 2008 12:00 am

nutrilon1= milumil1

od stefantoth » Str Apr 14, 2010 5:19 pm

aj ja kupujem v madarsku namiesto nášho nutrilonu madarský milumil a je to to isté ,len tam ma to stojí iba 1/2 oproti nutrilonu
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Ned Apr 04, 2010 8:09 pm

od martinka74 » Str Apr 14, 2010 5:51 pm

adinka33 píše:ahoj, mam dve kamaratky, ktore ho kupuju a je uplne identicky ako ten, co predavaju tu u nas...jedna z nich vie po madarsky, tak si to pekne porovnala a su skutocne uplne rovnake...ja takto kupujem Bebu z Rakuska a je uplne rovnaka ako ta, ktoru predavaju u nas... :lol:


adinka povedala by som ,ze rakuska Beba je omnoho lepsia,ta sa mi este nikdy nezhrckavela narozdiel od nasej.Ked mi raz dosla kupila som slovensku,no otras.A cena je 7.99 bez akcie.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 565
Registrovaný: Pon Jún 23, 2008 12:00 am

od sandras » Str Apr 14, 2010 7:41 pm

nechápem, prečo su tie naše mlieka tak príšerne drahé :roll: Polsku stoja polovicu, v Madarsku stoja polovicu, ešte aj v Rakusku a Česku sú lacnejšie ... tak čím to je, ked výrobca je ten istý ???
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od martinka74 » Str Apr 14, 2010 8:16 pm

Slovaci su predsa najbohatsi narod v Europe. :D :D :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 565
Registrovaný: Pon Jún 23, 2008 12:00 am

od inguli » Str Apr 14, 2010 8:38 pm

tak ja tu byvam na hranici ostrihomu a poviem vam avent kuzelna flasa ..kupila som tu v dm za 350 sk ked som to v zivote prvy krat videla ani ma nenapadlo ist do madarska do dm ale ked hladala svagrina tak len zo zvedavosti som sla a malom som odpadla ze maju tu istu flasku aj ml to iste za 1800 ft co je cca 200 sk ani tolko :evil:
som mohla mat rovno 2 flasky :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť