Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Bývanie a domácnosť, záhrada - Dopraví poštový kuriér aj chladničku veľkú??

Dopraví poštový kuriér aj chladničku veľkú??

od Janka81 » Ned Máj 23, 2010 9:28 am

čaute babenky,,tak som pekne naštvaná,v noci mi odišla chladnička..vrčí,ale nechladí :cry: je to síce už stará šunka,ale mohla ešte vydržať :wink:
Našla som tu u jednej kočky nádhernú 3-ročnú,ale sú až niekde z Popradu :?
Chladničky sa asi nedajú posielať poštou,že???Asi by som už moc po našej pošte chcela...či???
Ak ste niekto takto kupovali,či viete prosím inak poradiť--šup sem s tým..možno to bude zas len termostat-bol menený pred troma rokmi-dlho nevydržal :roll: a na novú samozrejme nemám momentálne :cry:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od sisu22 » Ned Máj 23, 2010 11:01 am

ak jej to na tej poste pojde poslat ako obchodny balik(co som sa tu docitala,nikede to neberu,u nas hej) tak ju moze poslat aj postou.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od 22Evka22 » Ned Máj 23, 2010 11:09 am

Ak to nevezme posta,,UPS a ine kurierske sluzby ti ju dopravia Jani,,len to postovne ta vide aj na 10-15eur.Asi som Ta moc nepotesila :?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 250
Registrovaný: Ned Jún 21, 2009 9:52 pm

od gonica » Ned Máj 23, 2010 12:47 pm

Janka...oplati sa vobec teraz kupovat pouzivana chladnicka ? Nemas ani zaruku...a potom ked sa ti nieco pokazi tak si uplne stratena. Lebo tie opravy stoja majland. Skor by som rozmyslala dat nejake korunky na pociatocnu akontaciu a zbytok na male splatky.
Ale to je len moja myslienka...nechcela som ta mojim dotazom nahnevat :D :D :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 703
Registrovaný: Str Máj 21, 2008 12:00 am

od Janka81 » Ned Máj 23, 2010 2:08 pm

sisu..no to je tiež pravda,že to všade nejde :roll:
Evka..tých 10-15€ by bolo v poho,keby to len tak málo bolo,lebo tá chladnička je nádherná ,3-ročná a pýta za ňu hriešne málo podla mna..120€!!Prerobili kuchynu,tak asi tam dávajú nejakú vstavanú ešte krajšiu :lol: Juj,to sa niekto má-v dobrom samozrejme :lol:
a gonica..samozrejme máš pravdu,ale za tie peniaze,čo ona pýta,sa mi to veľmi oplatí podla mna a 3-ročná je prakticky nová :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od Janka81 » Ned Máj 23, 2010 2:20 pm

22Evka22 píše:Ak to nevezme posta,,UPS a ine kurierske sluzby ti ju dopravia Jani,,len to postovne ta vide aj na 10-15eur.Asi som Ta moc nepotesila :?


Inak teraz som tam poklikala a ich stránke,že tovar nesmie prekročiť hmotnosť 59kg :cry: :cry:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od 22Evka22 » Ned Máj 23, 2010 2:37 pm

Janka81 píše:
22Evka22 píše:Ak to nevezme posta,,UPS a ine kurierske sluzby ti ju dopravia Jani,,len to postovne ta vide aj na 10-15eur.Asi som Ta moc nepotesila :?


Inak teraz som tam poklikala a ich stránke,že tovar nesmie prekročiť hmotnosť 59kg :cry: :cry:


No nasi ked kupovali z Hohovca,,tak nam ju kurier priniesol,,tak neviem.
Aj teraz zariadenie do obchodu nam priniesol uplne v pohode.Sice neviem kolko taka ladnica vazi,,ale tak prepravit by to mohli :evil:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 250
Registrovaný: Ned Jún 21, 2009 9:52 pm

od Janka81 » Ned Máj 23, 2010 2:50 pm

tak určite váži cez 70-75 kg..ono novú Ti z obchodu určite dovezú vlastnou prepravnou spoločnosťou... :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od janka97 » Pon Máj 24, 2010 10:12 am

Jani ahoj tuším tá smola skáče z jednej janky na druhý. Nechcem ťa odhovárať ale ja som kupovala chladničku tiež od jednej známej, vlastne od jej partnera, pretože bývali kžadý zvlášť a keď začali spolu mali chladničku navyše. Keď som ju kupovala mala dva roky a čuduj sa svete vydržala mi dva roky a tiež odišla začala tiecť a opravár povedala, že oprava budú zbytočne vyhodené peniaze. Kúpili sme teda drufú tiež používanú a tiež nie som spokojná. Ja túžim po tej americkej ale tá dosť stojí, ale ak by táto odišla asi by som ju na splátky kúpila. Skús pobehať po obchodoch a popozeraj či ti niečo nepadne do očka a tam ti aj veľmi ochotne ponúknu splátkový kalendár. :wink: :wink: :wink: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 386
Registrovaný: Ned Apr 26, 2009 2:23 pm
Bydlisko: Topoľčany

od Janka81 » Pon Máj 24, 2010 10:33 am

janka97 píše:Jani ahoj tuším tá smola skáče z jednej janky na druhý. Nechcem ťa odhovárať ale ja som kupovala chladničku tiež od jednej známej, vlastne od jej partnera, pretože bývali kžadý zvlášť a keď začali spolu mali chladničku navyše. Keď som ju kupovala mala dva roky a čuduj sa svete vydržala mi dva roky a tiež odišla začala tiecť a opravár povedala, že oprava budú zbytočne vyhodené peniaze. Kúpili sme teda drufú tiež používanú a tiež nie som spokojná. Ja túžim po tej americkej ale tá dosť stojí, ale ak by táto odišla asi by som ju na splátky kúpila. Skús pobehať po obchodoch a popozeraj či ti niečo nepadne do očka a tam ti aj veľmi ochotne ponúknu splátkový kalendár. :wink: :wink: :wink: :wink:


čakám opravára,tak uvidím,čo povie..ale našla som na Mall.sk samsung chladničku za 260€ :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od janka97 » Pon Máj 24, 2010 12:18 pm

Janka81 píše:
janka97 píše:Jani ahoj tuším tá smola skáče z jednej janky na druhý. Nechcem ťa odhovárať ale ja som kupovala chladničku tiež od jednej známej, vlastne od jej partnera, pretože bývali kžadý zvlášť a keď začali spolu mali chladničku navyše. Keď som ju kupovala mala dva roky a čuduj sa svete vydržala mi dva roky a tiež odišla začala tiecť a opravár povedala, že oprava budú zbytočne vyhodené peniaze. Kúpili sme teda drufú tiež používanú a tiež nie som spokojná. Ja túžim po tej americkej ale tá dosť stojí, ale ak by táto odišla asi by som ju na splátky kúpila. Skús pobehať po obchodoch a popozeraj či ti niečo nepadne do očka a tam ti aj veľmi ochotne ponúknu splátkový kalendár. :wink: :wink: :wink: :wink:


čakám opravára,tak uvidím,čo povie..ale našla som na Mall.sk samsung chladničku za 260€ :wink:


No veď Janulka to sa ti snažím povedať u nás v obchode rekra majú pred obchodom vystavenú chladničku a popísané že chladničky sporáky už od 120eur, preto si myslím, že sa oplatí radšej kúpiť novú je tam aj záruka a takto nevieš či náhodou používaná nemá nejaké skryté vady.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 386
Registrovaný: Ned Apr 26, 2009 2:23 pm
Bydlisko: Topoľčany

od gonica » Pon Máj 24, 2010 1:06 pm

janka97 píše:
Janka81 píše:
janka97 píše:Jani ahoj tuším tá smola skáče z jednej janky na druhý. Nechcem ťa odhovárať ale ja som kupovala chladničku tiež od jednej známej, vlastne od jej partnera, pretože bývali kžadý zvlášť a keď začali spolu mali chladničku navyše. Keď som ju kupovala mala dva roky a čuduj sa svete vydržala mi dva roky a tiež odišla začala tiecť a opravár povedala, že oprava budú zbytočne vyhodené peniaze. Kúpili sme teda drufú tiež používanú a tiež nie som spokojná. Ja túžim po tej americkej ale tá dosť stojí, ale ak by táto odišla asi by som ju na splátky kúpila. Skús pobehať po obchodoch a popozeraj či ti niečo nepadne do očka a tam ti aj veľmi ochotne ponúknu splátkový kalendár. :wink: :wink: :wink: :wink:


čakám opravára,tak uvidím,čo povie..ale našla som na Mall.sk samsung chladničku za 260€ :wink:


No veď Janulka to sa ti snažím povedať u nás v obchode rekra majú pred obchodom vystavenú chladničku a popísané že chladničky sporáky už od 120eur, preto si myslím, že sa oplatí radšej kúpiť novú je tam aj záruka a takto nevieš či náhodou používaná nemá nejaké skryté vady.


To iste aj ja tvrdim...ale Janka na to nereagovala...tak som bola vtom, ze novu asi nechce
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 703
Registrovaný: Str Máj 21, 2008 12:00 am

od Janka81 » Pon Máj 24, 2010 8:28 pm

gonica píše:
janka97 píše:
Janka81 píše:
janka97 píše:Jani ahoj tuším tá smola skáče z jednej janky na druhý. Nechcem ťa odhovárať ale ja som kupovala chladničku tiež od jednej známej, vlastne od jej partnera, pretože bývali kžadý zvlášť a keď začali spolu mali chladničku navyše. Keď som ju kupovala mala dva roky a čuduj sa svete vydržala mi dva roky a tiež odišla začala tiecť a opravár povedala, že oprava budú zbytočne vyhodené peniaze. Kúpili sme teda drufú tiež používanú a tiež nie som spokojná. Ja túžim po tej americkej ale tá dosť stojí, ale ak by táto odišla asi by som ju na splátky kúpila. Skús pobehať po obchodoch a popozeraj či ti niečo nepadne do očka a tam ti aj veľmi ochotne ponúknu splátkový kalendár. :wink: :wink: :wink: :wink:


čakám opravára,tak uvidím,čo povie..ale našla som na Mall.sk samsung chladničku za 260€ :wink:


No veď Janulka to sa ti snažím povedať u nás v obchode rekra majú pred obchodom vystavenú chladničku a popísané že chladničky sporáky už od 120eur, preto si myslím, že sa oplatí radšej kúpiť novú je tam aj záruka a takto nevieš či náhodou používaná nemá nejaké skryté vady.


To iste aj ja tvrdim...ale Janka na to nereagovala...tak som bola vtom, ze novu asi nechce


ja bych aj brala novú,ale teraz mi to nevydá a splátky nehrozia..len keš :roll: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť