Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Detské choroby - Len tak sa vyrozprávať

Len tak sa vyrozprávať

od smisova » Pia Máj 28, 2010 7:38 am

Dobré ránko babenky, nedá mi to a musím sem napísať svoju dnešnú-bohužiaľ nepríjemnú skúsenosť z detskej pohotovosti v TT. Malý mi už týžden hnačkuje, našťastie zdá sa že už to ustupuje, a preto ked sa mi dnes ráno o 4.30 zobudil a začal plakať že ho niečo bolí myslela som že bruško. Ale ked som ho chytila zistila som že je uplne studený a má zimnicu. Tak som sa zľakla lebo som takéto niečo nezažila. Uplne ho triaslo a stále plakal, teplotu nemal. Tak som neváhala a išla som na pohotovosť, možno som reagovala unáhlene ale fakt som sa bála. No a tam nás čakala pani "doktorka" ktorú sme pravdepodobne zobudili a od začiatku jednala so mnou arogantne. Hned na mna spustila že ako si to predstavujem chodiť tam ked malému nič nie je, či neviem že ona má po nočnej ešte ambulanciu. malému zatial zimnica prešla a vystúpila mu teplota na 39. Začala mi vyčítať že malého beriem ráno z domu a prečo som si nezavolala záchranku. No skrátka zostala som uplne prekvapená. pani doktorka mi ešte oznámila že malému nič nie je a ja vraj nemám využívať pohotovosť na hocijakú blbosť. No neviem načo potom pohotovosť je ak nie na to aby tam človek prišiel ked si myslí že má zdravotné problemy. Potrebovala som sa len vyrozprávať lebo ma to fakt dosť prekvapilo :( :( :(
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 57
Registrovaný: Pon Feb 02, 2009 1:53 pm

pohotovost, nikdy viac

od evinae » Pia Máj 28, 2010 8:22 am

Ja mam tiež velmi neprijemnu skusenost z detskej pohotovosti z minuleho roku z TT, doktorka bola tak arogantna, na dieta sa mi ani nepozrela, doslova, len nadavala a trieskala s vecami. Mali nas hospitalizovat a ona musela vypisovat papiere a vybavovat odbornika. Po jej pristupe som to odmietla. Tiež sme ju zobudili, tak ma to vytočilo, že som napisala stažnost aj riaditelovi, aj primarovi nemocnice, s popisom, mala som svedkov nielen sestričku ale aj švagrinu a švagra, ktorý boli so mnou, lebo ja som bola tak vystaršena, že by som v noci tých 80km, ktore sme museli prejst tam aj spat neodšoferovala. Už ked sme odtial odchadzali tak sa nam ospravedlnovala sestrička za nu, za par dni mi prišlo od primara ospravedlnenie približne s textom ze nie som prva a ze sa velmi ospravedlnuje a potresta ju... Uplne Vas chapem, aj že ste o tom pisala, ja som to nemohla rozdychat par mesiacov. Načo takyto ludia idu na medicinu, mala ist ku kravam, tým by to možno nevadilo. Ved dietatko je to najcennejšie co mame.... Na vašom mieste by som to nenechala tak, mne ani nešlo o potrestanie, ved co to je pre nu, par euro pokuta, ale o to, aby to ten riaditel vedel, že tam taky ludia nepatria. Hypokrates by sa v hrobe obracal... :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 81
Registrovaný: Str Apr 30, 2008 12:00 am

Re: Len tak sa vyrozprávať

od sisu22 » Pia Jún 04, 2010 10:18 pm

smisova píše:Dobré ránko babenky, nedá mi to a musím sem napísať svoju dnešnú-bohužiaľ nepríjemnú skúsenosť z detskej pohotovosti v TT. Malý mi už týžden hnačkuje, našťastie zdá sa že už to ustupuje, a preto ked sa mi dnes ráno o 4.30 zobudil a začal plakať že ho niečo bolí myslela som že bruško. Ale ked som ho chytila zistila som že je uplne studený a má zimnicu. Tak som sa zľakla lebo som takéto niečo nezažila. Uplne ho triaslo a stále plakal, teplotu nemal. Tak som neváhala a išla som na pohotovosť, možno som reagovala unáhlene ale fakt som sa bála. No a tam nás čakala pani "doktorka" ktorú sme pravdepodobne zobudili a od začiatku jednala so mnou arogantne. Hned na mna spustila že ako si to predstavujem chodiť tam ked malému nič nie je, či neviem že ona má po nočnej ešte ambulanciu. malému zatial zimnica prešla a vystúpila mu teplota na 39. Začala mi vyčítať že malého beriem ráno z domu a prečo som si nezavolala záchranku. No skrátka zostala som uplne prekvapená. pani doktorka mi ešte oznámila že malému nič nie je a ja vraj nemám využívať pohotovosť na hocijakú blbosť. No neviem načo potom pohotovosť je ak nie na to aby tam človek prišiel ked si myslí že má zdravotné problemy. Potrebovala som sa len vyrozprávať lebo ma to fakt dosť prekvapilo :( :( :(


jejda,no ja odpadnem. Ja s mojou povahou a s takymto jej pristupom by som jej tam hlavu otrieskala o podvoja. Urcite si viem predstavit tvoj strach,a ta jej reakcia,no dovi dopo...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

Re: pohotovost, nikdy viac

od mimuscha » Pia Jún 04, 2010 11:49 pm

evinae píše:Ja mam tiež velmi neprijemnu skusenost z detskej pohotovosti z minuleho roku z TT, doktorka bola tak arogantna, na dieta sa mi ani nepozrela, doslova, len nadavala a trieskala s vecami. Mali nas hospitalizovat a ona musela vypisovat papiere a vybavovat odbornika. Po jej pristupe som to odmietla. Tiež sme ju zobudili, tak ma to vytočilo, že som napisala stažnost aj riaditelovi, aj primarovi nemocnice, s popisom, mala som svedkov nielen sestričku ale aj švagrinu a švagra, ktorý boli so mnou, lebo ja som bola tak vystaršena, že by som v noci tých 80km, ktore sme museli prejst tam aj spat neodšoferovala. Už ked sme odtial odchadzali tak sa nam ospravedlnovala sestrička za nu, za par dni mi prišlo od primara ospravedlnenie približne s textom ze nie som prva a ze sa velmi ospravedlnuje a potresta ju... Uplne Vas chapem, aj že ste o tom pisala, ja som to nemohla rozdychat par mesiacov. Načo takyto ludia idu na medicinu, mala ist ku kravam, tým by to možno nevadilo. Ved dietatko je to najcennejšie co mame.... Na vašom mieste by som to nenechala tak, mne ani nešlo o potrestanie, ved co to je pre nu, par euro pokuta, ale o to, aby to ten riaditel vedel, že tam taky ludia nepatria. Hypokrates by sa v hrobe obracal... :wink:
evinae tie kravy by ju dobre nakopali akurát tak....ja som sa nas.... v GA na pohotovosti,ked mal malý 40-tky teploty a ešte sme ani nevošli do ambulancie a sestrička už "Poplatok je 2eurááááá",no muž ju skoro ... :evil: :evil: :evil:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 78
Registrovaný: Ned Apr 05, 2009 12:43 pm

Re: Len tak sa vyrozprávať

od smisova » Sob Jún 05, 2010 6:55 am

sisu22 píše:
smisova píše:Dobré ránko babenky, nedá mi to a musím sem napísať svoju dnešnú-bohužiaľ nepríjemnú skúsenosť z detskej pohotovosti v TT. Malý mi už týžden hnačkuje, našťastie zdá sa že už to ustupuje, a preto ked sa mi dnes ráno o 4.30 zobudil a začal plakať že ho niečo bolí myslela som že bruško. Ale ked som ho chytila zistila som že je uplne studený a má zimnicu. Tak som sa zľakla lebo som takéto niečo nezažila. Uplne ho triaslo a stále plakal, teplotu nemal. Tak som neváhala a išla som na pohotovosť, možno som reagovala unáhlene ale fakt som sa bála. No a tam nás čakala pani "doktorka" ktorú sme pravdepodobne zobudili a od začiatku jednala so mnou arogantne. Hned na mna spustila že ako si to predstavujem chodiť tam ked malému nič nie je, či neviem že ona má po nočnej ešte ambulanciu. malému zatial zimnica prešla a vystúpila mu teplota na 39. Začala mi vyčítať že malého beriem ráno z domu a prečo som si nezavolala záchranku. No skrátka zostala som uplne prekvapená. pani doktorka mi ešte oznámila že malému nič nie je a ja vraj nemám využívať pohotovosť na hocijakú blbosť. No neviem načo potom pohotovosť je ak nie na to aby tam človek prišiel ked si myslí že má zdravotné problemy. Potrebovala som sa len vyrozprávať lebo ma to fakt dosť prekvapilo :( :( :(


jejda,no ja odpadnem. Ja s mojou povahou a s takymto jej pristupom by som jej tam hlavu otrieskala o podvoja. Urcite si viem predstavit tvoj strach,a ta jej reakcia,no dovi dopo...


No sisu ja tiež nie som kľudná povaha a to čo som si myslela som si určite nenechala pre seba. Pani "doktorka" si pekne vypočula čo si o nej myslím aj o jej prístupe. Len som sa krotila pred malým
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 57
Registrovaný: Pon Feb 02, 2009 1:53 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť