Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Móda - Skúsenosti s internetovým obchodom

Skúsenosti s internetovým obchodom

od simi2006 » Sob Okt 31, 2009 6:44 pm

žienky, kupovali ste niekedy kabelku cez internet.obchod ? našla som úúžasné kabelky, vraj talianske z eko-kože, ceny 25 - 50 EUR, ale sa trochu bojím aby to neboli šmejdy. Na fotkách vyzerajú dobre. Majú aj kontaktný formulár, kde sa môžete hocičo na tovar opýtať, ale zatiaľ mi neodpovedali ani na jednu otázku... Máte nejaké skúsenosti? /kableky, príp.oblečenie,doplnky/
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Ned Mar 02, 2008 1:00 am

od rikisz » Pon Nov 02, 2009 2:52 pm

ahoj ja bežne nakupujem cez internet a zatiaľ ok, ak je to seriózny predajca pozri či máš záruku vrátenia tovaru /peňazí
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 62
Registrovaný: Pon Jún 02, 2008 12:00 am

od simi2006 » Pon Nov 02, 2009 3:20 pm

záruku dávajú, dík za povzbudenie, asi to skúsim.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Ned Mar 02, 2008 1:00 am

od hrozienko1 » Ned Jún 20, 2010 10:40 pm

ja tiez casto nakupujem cez internet obchody, hlavne od kedy som na materskej a vzdy to bolo super obchodovanie! a ked je istota vratenia penazi, tak je to uplne ok! takze vsetko dobre a nech sa podari dobre nakupit!
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 44
Registrovaný: Sob Apr 25, 2009 9:10 pm
Bydlisko: Partizánske

od Janka81 » Pon Jún 21, 2010 10:16 am

hrozienko1 píše:ja tiez casto nakupujem cez internet obchody, hlavne od kedy som na materskej a vzdy to bolo super obchodovanie! a ked je istota vratenia penazi, tak je to uplne ok! takze vsetko dobre a nech sa podari dobre nakupit!


súhlasím..kupovanie online je faaaajn :wink: :wink: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť