Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Očkovanie - čo s komármi?

od Janka81 » Sob Júl 03, 2010 11:05 pm

inguli píše:
Janka81 píše:
inguli píše:baby no taaak prosim !!!!alebo vy nemate komare? :wink:


ani nevrav,,ja som ako škvrnitý týfus :roll: :cry: ale to ma vonku doštípali!ja som kúpila klasický Biolit-tie tablety do elektriky..bolo to najlacnejšie :wink: moc nesmrdia a zdá sa,že fungujú:-))



diky moja ja tu kriciiim ale nik ma nepocuje...pozrem v obchode...idem hajat uz zajtra rano vyrazame na velencei jazero do mad.
uz sa tesime


no super :wink: :wink: :wink: aj ja idem s vami..xixixi Sú aj tie drahšie tablety,ale fungujú rovnako,možno inak voňajú :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od janka97 » Str Júl 07, 2010 11:39 am

Tak baby čo pomáha proti tým sprostým komárom??? Malý má nohu ako keby hho uštipol roj včiel, boli sme u dr a to isté fenistil gel kvapky poprípade octanové obklady. Šlak ma ide trafiť to som sa tam nemusela trigať ale rovo si brať inšpiráciu od vás. Nepochopím že nič nevedia na to vymyslieť. Ide mi to na nervy.............................................................
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 386
Registrovaný: Ned Apr 26, 2009 2:23 pm
Bydlisko: Topoľčany

od Janka81 » Str Júl 07, 2010 6:20 pm

janka97 píše:Tak baby čo pomáha proti tým sprostým komárom??? Malý má nohu ako keby hho uštipol roj včiel, boli sme u dr a to isté fenistil gel kvapky poprípade octanové obklady. Šlak ma ide trafiť to som sa tam nemusela trigať ale rovo si brať inšpiráciu od vás. Nepochopím že nič nevedia na to vymyslieť. Ide mi to na nervy.............................................................


ja som ich doma vykántrila tým Biolitom v tabletách a vonku v lese atd sa striekame s Off a žiadne štípance chvalabohu už!! :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od janka97 » Str Júl 07, 2010 8:37 pm

Janka81 píše:
janka97 píše:Tak baby čo pomáha proti tým sprostým komárom??? Malý má nohu ako keby hho uštipol roj včiel, boli sme u dr a to isté fenistil gel kvapky poprípade octanové obklady. Šlak ma ide trafiť to som sa tam nemusela trigať ale rovo si brať inšpiráciu od vás. Nepochopím že nič nevedia na to vymyslieť. Ide mi to na nervy.............................................................


ja som ich doma vykántrila tým Biolitom v tabletách a vonku v lese atd sa striekame s Off a žiadne štípance chvalabohu už!! :wink:


Ide ma poraziť teraz to Samkovi začalo chytať už aj farbu takú ako keby sa mu tam ide robiť modrina. Doma mámesita a nepostrehla som že by smemali komáre doma, skôr vonku a tiež používame ten off pre deti.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 386
Registrovaný: Ned Apr 26, 2009 2:23 pm
Bydlisko: Topoľčany

od alex » Str Júl 07, 2010 9:48 pm

My máme raid proti komárom, pekne to vonia a pomáha ... aj keď teraz mi to tušim zhorelo, tak musim kupiť nové
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od Janka81 » Str Júl 07, 2010 9:49 pm

alex píše:My máme raid proti komárom, pekne to vonia a pomáha ... aj keď teraz mi to tušim zhorelo, tak musim kupiť nové




ved nevar na tom :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od alex » Str Júl 07, 2010 9:54 pm

Janka81 píše:
alex píše:My máme raid proti komárom, pekne to vonia a pomáha ... aj keď teraz mi to tušim zhorelo, tak musim kupiť nové

ved nevar na tom :lol: :lol: :lol:


ani nehovor, veď skúšala som všetky zastrčky, že čo sa porobilo a ono mi to zhorelo :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od Janka81 » Str Júl 07, 2010 9:59 pm

alex píše:
Janka81 píše:
alex píše:My máme raid proti komárom, pekne to vonia a pomáha ... aj keď teraz mi to tušim zhorelo, tak musim kupiť nové

ved nevar na tom :lol: :lol: :lol:


ani nehovor, veď skúšala som všetky zastrčky, že čo sa porobilo a ono mi to zhorelo :roll:


asi to už bolo staré,či nové si mala???
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od alex » Str Júl 07, 2010 10:04 pm

Janka81 píše:asi to už bolo staré,či nové si mala???


no asi 2r. to mame, ale "odišla" nam rúra, tak bol zrejme nejaky skrat a vtedy to..
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od janka97 » Str Júl 07, 2010 10:05 pm

Janka Alex teraz sm sa zasmiala :lol: :lol: :lol:

Alex a čo dobré i varila :?: :?: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 386
Registrovaný: Ned Apr 26, 2009 2:23 pm
Bydlisko: Topoľčany

od alex » Str Júl 07, 2010 10:06 pm

janka97 píše:Janka Alex teraz sm sa zasmiala :lol: :lol: :lol:

Alex a čo dobré i varila :?: :?: :lol:


grilované komárie stehienka :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od janka97 » Str Júl 07, 2010 10:18 pm

alex píše:
janka97 píše:Janka Alex teraz sm sa zasmiala :lol: :lol: :lol:

Alex a čo dobré i varila :?: :?: :lol:


grilované komárie stehienka :wink:



Toto bolo dobré a chutili? Ty brď o asi cvrkne aj mne :lol: :lol: :oops:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 386
Registrovaný: Ned Apr 26, 2009 2:23 pm
Bydlisko: Topoľčany

od alex » Str Júl 07, 2010 10:20 pm

janka97 píše:
alex píše:grilované komárie stehienka :wink:


Toto bolo dobré a chutili? Ty brď o asi cvrkne aj mne :lol: :lol: :oops:


jasnéé, ešte aj praženica bola z jedného ... tak som ho švacla, že ani grilovať som ho nemusela :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od janka97 » Str Júl 07, 2010 10:24 pm

alex píše:
janka97 píše:
alex píše:grilované komárie stehienka :wink:


Toto bolo dobré a chutili? Ty brď o asi cvrkne aj mne :lol: :lol: :oops:


jasnéé, ešte aj praženica bola z jedného ... tak som ho švacla, že ani grilovať som ho nemusela :lol:




xixixi sa smejem zajtra svalovica a najhoršie je že nestíham tému tu vedľa. Kým stihnem reagovať je tam toľk príspevkov že ten môj hladám pol hodiny.
A alex díky za typ zajtra máme k obedu komárie stehienka :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 386
Registrovaný: Ned Apr 26, 2009 2:23 pm
Bydlisko: Topoľčany

od Janka81 » Štv Júl 08, 2010 10:18 am

alex píše:
janka97 píše:
alex píše:grilované komárie stehienka :wink:


Toto bolo dobré a chutili? Ty brď o asi cvrkne aj mne :lol: :lol: :oops:


jasnéé, ešte aj praženica bola z jedného ... tak som ho švacla, že ani grilovať som ho nemusela :lol:


joj ved som vravela,že Ty na tom kuchtíš..nesklamala si :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť