Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Základná výbava - Ake hniezdo?

Ake hniezdo?

od unknown » Ned Júl 11, 2010 8:40 pm

baby zase mam problem
neviete mi poradi ake hniezdo za 7 mesiacov je na svete mala Amy, ale nic konkretne nemame kupene, kocik jakstaks mame , poslu nam ho, len to hniezdo nevieme ake ..poradili by ste niektora?
tyka sa to aj inych veci, postielky, vanicku alebo ten kiblik??no to je dilema
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Štv Júl 08, 2010 5:21 pm

Re: Ake hniezdo?

od Janka81 » Ned Júl 11, 2010 10:20 pm

unknown píše:baby zase mam problem
neviete mi poradi ake hniezdo za 7 mesiacov je na svete mala Amy, ale nic konkretne nemame kupene, kocik jakstaks mame , poslu nam ho, len to hniezdo nevieme ake ..poradili by ste niektora?
tyka sa to aj inych veci, postielky, vanicku alebo ten kiblik??no to je dilema


hi..a ja rozmýšlam ,že aké hniezdo pre vtáčika :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od lucia1610 » Ned Júl 11, 2010 10:21 pm

ahoj my mame hniezda dve jedno iba okolo hlavycky a druhe okolo celej postielky spokojna som s oboma ale skor by vom volila to okolo celej a na kupkanie urcite by som volila skor vanicku
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 59
Registrovaný: Str Aug 26, 2009 10:01 am

od sandras » Pon Júl 12, 2010 7:56 am

my se mali hniezdo do 2/3 postielky + baldachýn

kupali sme obidve deti vo vaničke, to vedierko vyzerá zaujímavo, no využiješ len prvé mesiace, potom aj tak musíš kupiť vaničku :wink:

do postielky som mala ešte podložku na monitorovanie dýchania (požičanú od kamošky), ku postielke vysielačku Orava (najlacnejšiu, no účel splnila :D ). Matrac do postielky Materasso Babysníček Lux s kokosovým vláknom. Postielku sme mali taku obyčajnú, bez spúšťacieho boku, 2 polohy roštu.
Poučená pri dcere, ktora v postielke neprespala ani 1 noc celú a zvyčajne spala s nami v naše posteli sa mi do toho nechcelo investovať majland ... a syn nakoniec spával výlučne v postielke :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od livijja » Str Júl 14, 2010 8:28 pm

hned sa mi to zadalo divne ked mi napisala tato mamicka ze preco rusim albumcek ked to nemam v inzerate a bolo to pred 2 tyzdnami a je zaregistrovana od 7 je to radka talajkova co mala nick pampusik a radka 6
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 743
Registrovaný: Sob Júl 19, 2008 12:00 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť