Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Dovolenky, detské tábory, výlety - Detský tábor

Detský tábor

od prazienkova » Pon Júl 19, 2010 3:41 pm

Milé mamičky, dávate deti do tábora cez prázdniny? Mám 8-ročného syna a ešte nebol od nás preč ( len u babky na pár dní) a rozmýšľala som ho dať do tábora. Aké to bolo po prvý krát u vás? Aký tábor alebo agentúru odporúčate? Ďakujem za príspevky.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 33
Registrovaný: Uto Jún 23, 2009 10:31 pm

od micajda » Sob Júl 24, 2010 12:35 pm

ahoj ja by som osobne dietatko do tabora v takom veku nedala neviem pride mi to take ine :cry: :cry: :cry: ja som dost naviazana na svoje deti a oni tiez na mna :D akurat tiez chodia k starej mame a to sme stale spolu spojeny cez skype cize si neviem predstavit aby odisla dcerka na niekolko dni a ja ju nevidim :oops: :oops: :oops: ale je to kazdeho rozhodnutie ja osobne by som nedala a uz ani kamoska vraj viac neda nakolko jej bol synator 9rocny a dosiel z virusom a kiahnami domov :wink: :wink: takze tak
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 77
Registrovaný: Sob Máj 31, 2008 12:00 am

od inguli » Sob Júl 24, 2010 3:14 pm

dnes je to uz tazke najst tabor a ked aj najdete stoji to dost..aspon pre nas :oops:
ja mam 13 rocneho syna a ten by siel ale tu nablizku niesu tabory:(alebo o nich nevieme:)
co sa tyka dat do taborov alebo nie..
ja si myslim opak ako micajda/nic v zlom/ja osobne som chodila do tabora od 9 rokov polsko cechy...
a mozem povedat ze bolo super dnes o tom rozpravam a ukazujem fotky synovi a ten je nadesny ze vauu aj on by take bral..
to ze kamoske dosiel "chory"domov syn
ja si myslim ze do tabora netreba dieta moze chorobu dostat vsade i doma ked je s rodicmy ...
ja som napr.v tabore mala otras mozgu tak som spadla zle..a presne ten isty vek mal syn ked bol v skole "len"a sa potkol v gumolite v triede a tak nestastne spadol ze poobede sme uz boli v nemocnici ..otras mozgu..:(
aj ja som ako asi kazda matka naviazana na svojich synov napr.moj syn mladsi ma 2 roky a este bez nas nikde nebol :roll: :wink: ale pride cas ked ich treba "pustit"samozrejme nie doslova..
ale jasnee kazda to berieme inak..
no ja ososbne proti taborov niesom a z vlastnej skusenosti
ja som sa vzdy tesila:)musim ale dodat ze prvy krat som dva dni tam preplakala ale potom som prisla nato ze je tam vlastne super..
Naposledy upravil inguli dňa Sob Júl 24, 2010 6:34 pm, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od micajda » Sob Júl 24, 2010 5:41 pm

inguli ved ja som to napisala ze je to oj osobny nazor samozrejme ze kedysi tie tabory boli ine a podla mna ovela lepsie viac sa nam venovali:) ja som tiez ako dieta bola:) len teraz mam z toho strach :wink: ale samozrejme nebudem tu nikoho odradzat to nie! :oops: :oops: :oops:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 77
Registrovaný: Sob Máj 31, 2008 12:00 am

od inguli » Sob Júl 24, 2010 6:33 pm

jasne chapem :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od sandras » Ned Júl 25, 2010 12:03 pm

ahoj, ja mam dcerku vo veku tvojho syna a najskor som ju dala na týždenný prímestský tábor cez CVČ, aby sa trošku "oťukala"
minulý rok už bola aj na pobytovom tábore, ale vybrali sme taký, čo je asi 70 km od nás, keby tam plakala, aby sme mohli ísť hned pre ňu. Je to maly tábor len s asi 30 deťmi a su tam viacerí vedúci a aj staršie decká, ktoré sa o nich staraju a robia im program. Dostala mobil, aby sme boli v kontakte a zvládla to výborne. Síce aj 1 den boli slzičky, ale vyrozprávala sa mi do telefonu a ukludnila sa. Tento rok tam ide opäť.
je to na ranči pri koníkoch, takže riadne dobrodružstvo www.ranchamadeus.sk ... v Gaderskej doline, nádherné prostredie a milí ludia.

nešla cez CK, ale napriamo, boli sme si to tam voperd obzrieť, ako to tam vyzerá, aj ubytovanie ... na 8 dní to vyšlo 150€ a ešte bude treba nejaké vreckové (10-15€ jej dám, ak by si chcela niečo kúpiť). Odporúčam pri malých deťoch, aby ste sa dohodli so známimi a išli tam s nejakým kamarátom, aj naša tak bola s kamarátovou dcerkou a tento rok ide síce sama, ale tiež ide jedno dievčatko, čo spolu chodia do ZUŠ-ky, takže sa poznajú.

Čo sa týka naviazanosti, tiež sa o dieťa bojím, hlavne ked ide takto niekam sama ... ale je vo veku, ked už ju treba nechať aj ísť a trošku sa osamostatniť ... nemožem jej večne stáť "pri zadku" a potom sa nebude vedieť sama ani pohnúť. Stať sa jej može aj doma, aj v škole ... aj vírusy nebývaju výhradne v tábore, ale su to take potvory, čo lietaju všade :lol: A v každom tábore je aj lekár, keby niečo, ideme pre nu okamžite.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od prazienkova » Uto Aug 10, 2010 3:30 pm

Ďakujem za názory a tipy. Zaujali ma tie koníky, možno ba sa to synovi páčilo. Budúci rok asi skúsime denný tábor a až potom aj pobytový.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 33
Registrovaný: Uto Jún 23, 2009 10:31 pm

od sandras » Uto Aug 10, 2010 4:56 pm

my už mame dceru aj z tábora doma ... no zvládla to celkom fajn, až na večerné telefonáty, to jej vždy prišlo smutno a poplakala si ... no aj to k tomu patrí. Volali sme aj s majitelmi, že cez den je veselá, v pohode, len ten večer bol kritický.

Inak sa mala dobre, prišla plná nových zážitkov a zlepšila sa v jazde na koni.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od prazienkova » Štv Aug 12, 2010 10:41 pm

To je super tie zážitky sú na nezaplatenie. Určite bude dlho spomínať.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 33
Registrovaný: Uto Jún 23, 2009 10:31 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť