Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

O portáli BabyBazar.sk - Nazov inzeratu

Témy týkajúce sa nášho portálu. Čo vylepšiť? Čo Vám tu chýba, vadí?

Nazov inzeratu

od kriskovalud » Ned Sep 19, 2010 11:01 pm

Chcela by som sa spytat ci by sa nedalo rozsirit o niekolko znakov nazov inzeratu napr.Karovana kosela .....aby sa tam dalo napisat troska viac zda sa mi to velmi kratke a musim rozmyslat aby som to co natrefnejsie pomenovala a aby to aj zaujalo.

A este otazka budete zadavat alebo zobrazovat aj pocet denne zaktualizovanych inzeratou lebo ja som z toho jelen kolko si ich na den aktualizujem bola by dobra pomocka na evidenciu kolko este mozem ja som sa to pytala uz troska skor a ak sa dobre pametam tak aj nejake maminky.
dakujem za odpovede!!
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 666
Registrovaný: Pia Mar 13, 2009 2:16 pm
Bydlisko: Presov

od admin » Pon Sep 20, 2010 10:02 am

Rozsirit by sa to sa to samozrejme dalo, ale mame to nastavene na 25 znakov preto, aby ten text bol v riadku. Je to testovane s najsirsimi pismenami - MMMMOOOO - ktorych uz teraz nevojde do nadpisu ani 25. Je to hlavne koli nedisciplinovanym uzivatelom ktory do nadpisu davaju rozne zbytocne znaky atd. Skusime vymyslit nieco, aby sme tam mohli dat aspon 5 znakov navyse.

Co sa tyka poctu zobrazovani aktualizovanych inzeratv denne, mame to v poradi, v najblizsich dnoch - dufame ze uz buduci tyzden sa to bude robit.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 187
Registrovaný: Pia Jan 26, 2007 1:00 am

od kriskovalud » Pon Sep 20, 2010 12:46 pm

dakujem potesili ste ma lebo ani dnes som si nezapametala kolko som si uz zaktualizovala a potom len klikam az mi to vypise ze som prekrocila limit tak este raz vdaka a pekny den :wink: :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 666
Registrovaný: Pia Mar 13, 2009 2:16 pm
Bydlisko: Presov

od kriskovalud » Pon Okt 04, 2010 10:21 pm

Dakujem vsetkum co pracuju na tejto stranke aby bola coraz lepsia a krajsia a prktickejsia takze vam dakujem aj za zobrazovanie aktualizacii juj tak ste ma dnes potesili velmi!!!

Velke dakujem !!! :wink: :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 666
Registrovaný: Pia Mar 13, 2009 2:16 pm
Bydlisko: Presov


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť