Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Predškolák 3 až 6 rokov - Pani učitelka v školke

Pani učitelka v školke

od vedejova » Uto Okt 05, 2010 12:24 pm

Ahojky, mám jeden problém ako by ste ho riešili vy?

Prišla som pre malého do školky, kríval no so slzami v očiach mi povedal, že mi nemože povedať prečo lebo keď mi to povie, pani učitelka povedala, že pojde do polepšovne, tak som mu povedala že je to blbosť, že za to že deti mamine niečo povedia do polepšovne nemožu isť, len keď sú velmi neposlušné, tak nakoniec z neho vyšlo s obavami, že pani učitelka mu potom ešte povedala keď padol že tak ti treba a že následne na to on povedal že to povie mne a že pani učitelka išla telefonovať do polepšovne. Tak neviem ako toto riešiť, už minule mu predomnou povedala že keď si ty žaloval si žalobaba a nažalujem aj ja manine to povedala predomnou. Neviem ako to riešiť ideme na chirurgiu a potom by som to chcela postúpiť ďalej, nezdá sa mi to normálne, aby učitelky sa vyhrážali deťom, že pojdu do polepšovne, ak povedia niečo mamine
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 531
Registrovaný: Sob Sep 26, 2009 2:09 pm

Re: Pani učitelka v školke

od adinka33 » Uto Okt 05, 2010 4:00 pm

vedejova píše:Ahojky, mám jeden problém ako by ste ho riešili vy?

Prišla som pre malého do školky, kríval no so slzami v očiach mi povedal, že mi nemože povedať prečo lebo keď mi to povie, pani učitelka povedala, že pojde do polepšovne, tak som mu povedala že je to blbosť, že za to že deti mamine niečo povedia do polepšovne nemožu isť, len keď sú velmi neposlušné, tak nakoniec z neho vyšlo s obavami, že pani učitelka mu potom ešte povedala keď padol že tak ti treba a že následne na to on povedal že to povie mne a že pani učitelka išla telefonovať do polepšovne. Tak neviem ako toto riešiť, už minule mu predomnou povedala že keď si ty žaloval si žalobaba a nažalujem aj ja manine to povedala predomnou. Neviem ako to riešiť ideme na chirurgiu a potom by som to chcela postúpiť ďalej, nezdá sa mi to normálne, aby učitelky sa vyhrážali deťom, že pojdu do polepšovne, ak povedia niečo mamine



ahoj Ivka, no ešte som niečo takéto nepočula ani nazažila, ale tento prístup učiteľky ku deťom je nechutný a otrasný :!: :!: :!:

určite by som sa popýtala aj iných maminiek, či aj oni nemajú zlú skúsenosť s ňou a rozhodne by som šla za riaditeľkou,,,, :idea: :idea: :idea:

a podľa toho ako na to zareaguje riaditeľka, by som sa zariadila,,,, a asi by som to pohnala ďalej, teda v tom prípade, keby to nejako nechcela riešiť,,,

:cry:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2208
Registrovaný: Pon Sep 01, 2008 11:20 am

od vedejova » Uto Okt 05, 2010 6:01 pm

Ja viem len tolko že moja suseda tiež malú z tade zobrala, dala do inej školky,no je to školka najbližšie, a on je už zvyknutý, nechce isť do inej že tam má kamarátov,a aj mne polohou vyhovuje, lebo iná je 3km vzdialená,ale z vlastnej skúsenosti viem, že keď by som to začala riešiť, že by to bolo pre Dominika horšie, zbytočne by si to na ňom vybíjala. Je už staršia ja mám taký dojem, že ich už spychicky nezvláda, ráno keď prišiel bola ešte v pohode ale že potom poobede už bola nervozna, čo som sa neskor dozvedela bolo tak, že padol keď skákali z kociek, pani učitelka povedala že tak mu treba, /neviem či ju predtým nahneval/ ale že skákali všetky deti, že im to nezakázala. On povedal že to povie mamine že mu povedala tak mu treba a ona že keď mi to povie, tak ho dá do polepšovne. Zdá sa mi to chorý prístup, no ja som mu samozrejme vysvetlila, že mi može povedať všetko, že za to ešte žiadne dieťa do polepšovne nešlo, :wink:
Čo som rada je že sme boli na rengen, má to len narazené, ale kríva stále. :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 531
Registrovaný: Sob Sep 26, 2009 2:09 pm

od sandras » Uto Okt 05, 2010 8:17 pm

tak ja neviem, ale moje dieťa ked spadlo, tak pani učitelka bola prvá, ktorá mi hend volala, že spadol
alebo ak to nebolo také vážne, tak mi to povedala pri príchode

podla mna je ta vaša "pani učitelka" akási nevyzretá osobnosť, s deťmi sa baví na ich úrovni a to by veru nemala. Učotel predsa musí vždy byť na inej úrovni ako deti, aj ked sa snaží o kamarátsky vzťah. Možno ma problem aj s rešpektom, nezvláda to, potom jej z ust vyletí niečo, čo by nemala povedať a snaží sa to takto zatajiť ...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od madema » Str Okt 06, 2010 10:20 am

Ivka, ja si myslím, že by nebolo dobre ako hovoríš malého prekladať do inej škôlky (mohlo by to naňho zle vplývať)..., podľa mňa to treba najprv riešiť cez riaditeľku a ak sa to bude opakovať-tento prístup učiteľky ešte raz, prípadne viac krát, až potom by som uvažovala o zmene škôlky ak by vám v tom ani riaditeľka nepomohla (myslím nejakým dohovorom tej učiteľke).
Božtek malému, nech sa mu nôžka vylieči a držím palce nech sa to s tou učiteľkou vyrieši.... ono niekedy treba pekne a slušne učiteľke dohovoriť aj osobne, ako rozhádať si ju ešte viac, lebo potom sú z tých učiteliek harpie voči deťom... vybíjajú si to potom na deťoch... mám s tým skúsenosť ja aj iné mamičky, ktoré mi o tom povedali...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 124
Registrovaný: Štv Júl 09, 2009 2:19 pm

od vedejova » Str Okt 06, 2010 5:28 pm

madema píše:Ivka, ja si myslím, že by nebolo dobre ako hovoríš malého prekladať do inej škôlky (mohlo by to naňho zle vplývať)..., podľa mňa to treba najprv riešiť cez riaditeľku a ak sa to bude opakovať-tento prístup učiteľky ešte raz, prípadne viac krát, až potom by som uvažovala o zmene škôlky ak by vám v tom ani riaditeľka nepomohla (myslím nejakým dohovorom tej učiteľke).
Božtek malému, nech sa mu nôžka vylieči a držím palce nech sa to s tou učiteľkou vyrieši.... ono niekedy treba pekne a slušne učiteľke dohovoriť aj osobne, ako rozhádať si ju ešte viac, lebo potom sú z tých učiteliek harpie voči deťom... vybíjajú si to potom na deťoch... mám s tým skúsenosť ja aj iné mamičky, ktoré mi o tom povedali...


Ano máš pravdu, len ja mám taký dojem z týchto učiteliek, aj riaditelky, že sú zohrané a kamarátky jedna stoja za druhou, myslím že už spolu pracujú min 20rokov takže nikto v tejto školke nič nedosiahne, každý svoje dieťa radšej preloží. A slušne som to s ňou skúšala už v inej veci a verte že som zostala najhoršia ja iba som chcela, keď Dominik nastúpil, aby dala pozor, lebo že ho bijú, ona mňa vychrlila, že on robí zle a podobné veci, a predomňou mu povedala že je žalobaba a že ona naňho tiež teda nažalovala. Toto bola tiež táto istá učitelka.Tak som povedala aj Dominikovi, že keď pani učitelka ignoruje že ho niekto bije tak nech to vyrieši on a vráti to. Hoci som to pokladala za nesprávnu metodu, ale prečo sa má nechať otlkať a verte že odvtedy čo si druhý požičia to vráti. :wink:
ďalšia vec je, že začali kúriť až tento týždeň, predtým vobec nekúrili, hoci som jej naznačila, už sa kúri vlastne tým že som sa pýtala či už kúria. Aj tak som si nič nepomohla a učitelky chodili v hrubých mikinách a nezakúrili tým deťom.
Keby nechodil iba na 3hodiny, tak by som ho 100% musela dať inde.
Niekedy mám dojem že oni tak majú plné zuby tých detí, že naschvál robia aby ich čo najviac bolo chorých a chýbalo a potom ešte dve triedy spoja a majú prázdniny a samozrejme menej roboty.
Viem že je to pravdepodobne blbosť, ale iné ma napadnúť nevie

:roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 531
Registrovaný: Sob Sep 26, 2009 2:09 pm

od madema » Str Okt 06, 2010 6:58 pm

Celkovo ...školstvo ide dolu vodou, učitelia majú smiešne platy a tým pádom sa tak aj správajú k deťom... A viete... učiteľka sa nikdy nebude k cudziemu dieťaťu správať ako ku vlastnému... ale mala by sa odosobniť si myslím.

Od budúceho spetembra aj ja chcem dať malého do škôlky, tak som zvedavá na aké učiteľky natrafíme... :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 124
Registrovaný: Štv Júl 09, 2009 2:19 pm

od vedejova » Str Okt 06, 2010 8:40 pm

madema píše:Celkovo ...školstvo ide dolu vodou, učitelia majú smiešne platy a tým pádom sa tak aj správajú k deťom... A viete... učiteľka sa nikdy nebude k cudziemu dieťaťu správať ako ku vlastnému... ale mala by sa odosobniť si myslím.

Od budúceho spetembra aj ja chcem dať malého do škôlky, tak som zvedavá na aké učiteľky natrafíme... :D


My už to tento rok musíme vydržať a budúci rok ideme do školy :P
Ale aj tak keď sa toho nakopí, tak potom už buchnem :twisted:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 531
Registrovaný: Sob Sep 26, 2009 2:09 pm

od vedejova » Pon Okt 11, 2010 5:27 pm

Inak ďakujem za všetky názory, a pre dokončenie som to vyriešila v neprospech pani učitelky, ale ona o tom ešte nevie ak teda nečíta tieto diskusie :lol: :lol: :lol:

Dominik je už hotový chlap, tak to rýchlo pochopil, že pani učitelka keby ho dala hoci kam bez mojho alebo tatinovho vedomia by išla do vezenia, takže si tým zhodila iba autoritu, ale kdesi v ňom cítim také napatie, že sa pred ňou má na pozore. Pre dobro jeho sme to nechali tak, iba som sa dobre na tom pobavila ako mi pani učitelka ráno liezla do zadku par don za výraz/čakala inú reakciu/ a poobede na druhý deň Dominika pochválila, že sa do všetkého zapájal, zdalo sa mi to že to mala byť odmena za to že mi nič nepovedal, no my s Dominikom vieme svoje :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 531
Registrovaný: Sob Sep 26, 2009 2:09 pm

od sisu22 » Ned Nov 07, 2010 10:35 pm

madema píše:Celkovo ...školstvo ide dolu vodou, učitelia majú smiešne platy a tým pádom sa tak aj správajú k deťom... A viete... učiteľka sa nikdy nebude k cudziemu dieťaťu správať ako ku vlastnému... ale mala by sa odosobniť si myslím.

Od budúceho spetembra aj ja chcem dať malého do škôlky, tak som zvedavá na aké učiteľky natrafíme... :D


u nas v skolke je to uplne ine.Aj ked maly prve dva tyzden reval ako najaty,lebo chcel bysomnou,zvykol si uplne super(akurat odmieta spat,a uz ani do pyzama ho ucitelky nemozu dostat :twisted: ) ale v pohode.Jednej dokonca povedal,nech ho pomojka,lebo ze aj ja doma ho stiskam a pusinkujem :wink: a ked sa ho pytam ktora ucitelka s nimi bola?tak vyteseni hovori Zdenečka.Takze vdaka Bohu,u nas su ucitelky super :wink:
A fakt je chore,spravanie tej "vasej" hviezdy :evil:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

Re: Pani učitelka v školke

od cestovka » Uto Nov 09, 2010 3:57 pm

ahoj, ja mám podobnú skúsenosť zo škôlky, na malého zase nakričala "pani učiteľka" zato, že vylial kakao. na druhý deň samozrejme nechcel ísť do škôlky, že pani učiteľka ho nemá rada. myslím že s tým nič neurobíš, nakoľko toto je tiež stará učiteľka, učila mňa keď som do tej škôlky chodila a to mám 33 rokov! to je u týchto žien už diagnóza a môj názor, ísť za riaditeľkou je zbytočné, nakoľko v tých škôlkach naozaj nemá kto učiť. ja to beriem, nie je ľahké mať na starosť 20 hyperaktívnych detí, ale niektoé učiteľky jednoducho do škôlky nepatria.

vedejova píše:Ahojky, mám jeden problém ako by ste ho riešili vy?

Prišla som pre malého do školky, kríval no so slzami v očiach mi povedal, že mi nemože povedať prečo lebo keď mi to povie, pani učitelka povedala, že pojde do polepšovne, tak som mu povedala že je to blbosť, že za to že deti mamine niečo povedia do polepšovne nemožu isť, len keď sú velmi neposlušné, tak nakoniec z neho vyšlo s obavami, že pani učitelka mu potom ešte povedala keď padol že tak ti treba a že následne na to on povedal že to povie mne a že pani učitelka išla telefonovať do polepšovne. Tak neviem ako toto riešiť, už minule mu predomnou povedala že keď si ty žaloval si žalobaba a nažalujem aj ja manine to povedala predomnou. Neviem ako to riešiť ideme na chirurgiu a potom by som to chcela postúpiť ďalej, nezdá sa mi to normálne, aby učitelky sa vyhrážali deťom, že pojdu do polepšovne, ak povedia niečo mamine
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Str Sep 03, 2008 10:59 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť