Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Móda - Original či neoriginal?

Original či neoriginal?

od gogo22 » Str Nov 24, 2010 3:42 pm

ahojte, chcela by som vas maminky požiadat o napísanie vašho nazoru na tenisky ktoré som odfotila do svojho albumu pod nazvom original či neoriginal...nakolko som mala jednu velmi zlu nepríjemnost s jednou pani, od ktorej som ich kupila a pred kupou som sa pýtala na originalitu- tvrdila, že su original, no ja si myslím, že zdaleka nie. Nechcela ´mi vratit peniažky , nakolko si je tým ista a ja zase opakom. Prosím vas o vaš nazor!!! Dakujem.
Naposledy upravil gogo22 dňa Štv Nov 25, 2010 12:02 am, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 24
Registrovaný: Sob Júl 26, 2008 12:00 am

od gabriellaz » Str Nov 24, 2010 7:46 pm

Zdravím, aj ja som kúpila tzv. adidas. Tiež som sa pani pred kúpou pýtala na originalitu, za ktorú sa mi zaručila. Neviem, kde mi nám potvrdili originalitu, ale ja mám niekoľko párov adidasiek, detské, dámske, pánske a som presvedčená o tom, že originály majú všetky logá na topánke vyšívané a na podrážke je minimálne jedno vyrazené. A vypracovanosť musí byť 100%, neexistuje, že čierne časti sú zošívané bielou niťou, ktorú vidno a pod. (ale bodka i je spojená s logom) Mne však bola pani ochotná ich vymeniť, lebo boli nepoužité, ale manžel si ich nechal. Pani mi sľúbila, že ak sa popraskajú, alebo niečo, tak budeme reklamovať, ale moc tomu neverím. Uvidíme, dúfam však, že nebudeme musieť. Ponaučenie pre nás: NEBUĎME NAIVNí, ŽE ZA PÁR EUR DOSTANEME KVALITU!!!!!!! 8)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Pon Dec 08, 2008 11:00 am

od kominarka » Str Nov 24, 2010 9:45 pm

Ahoj mamina...originál či nie? Ťažká to otázka.Tiež mám doma zopár párov adidas aj nike tenisiek no všetky som ich kupovala u nás v športovom obchode.Dala som si tu námahu a pozrela synove kopačky Adidas puntero (možete ich pozrieť v mojom albume) lebo mi to nedalo pokoja.Myslím že logo je v poriadku bodka z i je spojená zo znakom.No a ten povrch tenisky neviem je to tak 50/50.Pokiaľ je to originál musí byť logo aj vo vnútri tenisky,zvonku na pate a na podrážke vyrazené tiež.Lenže dnešné falzifikáty sú už tak dokonalé že spĺňajú všetky predpoklady originálu.Inak v tej predajni kam chodím ja na tenisky boli tieto isté Adidas original v bielej aj čiernej farbe za 23eur.Neviem koľko ste dala za ne vy, píšem to len orientačne aby ste vedela približne cenu ,či ste ich preplatila alebo nie.Asi som moc neporadila ale teraz ma napadlo že možete skočiť do nejakej športovej predajne a porovnať.Majte sa fajn..
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Str Jan 21, 2009 9:58 pm

od alex » Str Nov 24, 2010 10:44 pm

Podla tych fotiek sa to určiť ani nedá. Treba pofotiť štítky
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od gogo22 » Str Nov 24, 2010 11:32 pm

neviem ktoré štítky mate na mysli...logo adidas naspodku tenisky vyrazene je, to nemožem popriet...len ten povrch tenisky neviem, zda sa mi až okato umelý...ale skočím asi naozaj do predajne a spýtam sa na to...ak som nepravom pani napísala neg. ref. nech to ihned napravím...aj ked nebola ochotná sa dohodnut...lebo nič by sa nestalo, keby sme si to naspat vymenili...dakujem zatial za nazory :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 24
Registrovaný: Sob Júl 26, 2008 12:00 am

od alex » Štv Nov 25, 2010 9:41 am

v topánke na jazyku nieje nejaký štítok?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od inguli » Štv Nov 25, 2010 2:55 pm

gogo22 píše:neviem ktoré štítky mate na mysli...logo adidas naspodku tenisky vyrazene je, to nemožem popriet...len ten povrch tenisky neviem, zda sa mi až okato umelý...ale skočím asi naozaj do predajne a spýtam sa na to...ak som nepravom pani napísala neg. ref. nech to ihned napravím...aj ked nebola ochotná sa dohodnut...lebo nič by sa nestalo, keby sme si to naspat vymenili...dakujem zatial za nazory :wink:


kupili ste si ich cca za 23 eur?
ja ano, tiez tu a su orginal:)
sla som do obchodu nike a pozrela si tieto iste botasky ktore mate vy a ja ich mam v bielom mali prave na biele "zlavu"stali 10tisic forintov cize cca 33 eur v akcii
nieje to taka makka koza kedze je to asi ten lacnejsi typ..ved aj v adidas mate aj drahsie aj lacnejsie..
prezreli sme aj s manzelom a podla nás tie iste botasky.. :wink:
ja len tolko viem dodat :)moja skusenost :)ja ich nosim uz asi 2 mesiac a su oki:)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od gogo22 » Štv Nov 25, 2010 3:58 pm

dakujem za nazor :-) no ja ked som si ich na nohu obula hned ako mi prišli, až tak oki sa mi to nezdalo...dost neforemne a lacno posobili...teda aj posobia. No bola som sa dnes pýtat v adidas predajni na ne a nikto mi to nevedel povedat- všetko bolo ok, aj vysačku maju, ale predavačkám sa tiež nezdal ten material na povrchu...tak pravdy sa asi nedopátram...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 24
Registrovaný: Sob Júl 26, 2008 12:00 am

od inguli » Pia Nov 26, 2010 10:44 am

gogo22 píše:dakujem za nazor :-) no ja ked som si ich na nohu obula hned ako mi prišli, až tak oki sa mi to nezdalo...dost neforemne a lacno posobili...teda aj posobia. No bola som sa dnes pýtat v adidas predajni na ne a nikto mi to nevedel povedat- všetko bolo ok, aj vysačku maju, ale predavačkám sa tiež nezdal ten material na povrchu...tak pravdy sa asi nedopátram...
tazko povedat ed to clovek nevidi :roll:
ja neviem ja som sa tiez nevedela rozhodnut ked mi dosli ale prave preto som sla do obchodu a tam som sa uistila ze su z toho isteho materialu i ked tieto su trochu vacsie co mne je vyhovujuce ..takze ja som spokojna za tu cenu urcite :wink:
aj ja mam orginali tiez doma dokonca som mala superstarky adidas ktore mi ukradli spred dvere /aj moja chybazabudla som vonku/a tak som velmi chcela take iste lebo boli moje najmilsie noo nemohla som si dovolit znova 70 eur zato tak som tu kupila na bb tiez i superstarky za 43 a som taktiez spokojna s nimi :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť