Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Kojenie a umelé mlieko - KOJENIE

KOJENIE

od dajanka28 » Štv Nov 04, 2010 3:11 pm

:lol: AHOJTE VSETCI JA MAM 2 ROKY A 4 MESIACE STARU DIEVCINKU A TIEZ JU STALE DOJCIM UZ MNOHO KRAT SOM SKUSALA VELA VECI ALE NIC NEPOMOHLO LEBO ONA KED SOM NATRELA NA PRSNIK STIPLAVU PAPRIKU ONA POBEHLA PO UTERAK POUTIERALA TO DO CISTA A POKRACOVALA V DOJCENI CEZ DEN BY SA ESTE DALO ALE V NOCI JE TO TAZKO LEBO VSTAVA MI ASI 5 AZ 6 KRAT V NOCI NEVEDELI BY STE MI PORADIT AKO NATO NEVIEM SI POMOOCT
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Pon Sep 13, 2010 1:10 pm

od dannii » Štv Nov 04, 2010 3:14 pm

no Dajanka,dcerka uz je velika,tak aj zaroven velmi dobre vie ako na teba aby si jej dala prsnik :D :D :D

Skus nechat malu manzelovi,babke na vikendik,ty si oddychnes a mala sa bude musiet zaobist bez mliecka.Podla mna je to najlepsia metoda na oducanie,inak by si sa jej znova podvolila.Uvidis ,pojde to,je to uz len o zvyku a jej potrebe mat ta pri sebe :D :D :D :D :D

drzim palceky :-)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

od renatasi » Štv Nov 04, 2010 10:21 pm

Ahoj,ja som kojila dcéru do dvoch rokov.Ale hlavne v noci to už bolo hrozné,vstala aj 10 krát a cez deň každú chvíľu chcela.Bolo to ťažké,trvalo to asi týždeň,kým si uvedomila,že jej už nedám Bolo veľa plaču a zlosti....Ale musíš byť hlavne Ty presvedčená,že chceš skončiť.Najprv som ju prestala kojiť cez deň,a ona ako keby pomaly zabúdala.Len musíš mať pevnú vôľu.Prešli sme na fľašu a na plnotučné mlieko,nakoľko odmietala všetky tie suš.mlieka.Teraz má 2 a 8 mesiacov a ešte sa ma niekedy opýta"mami ešte máš pre mňa mliečko?" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 44
Registrovaný: Pia Apr 10, 2009 6:00 pm

od inguli » Štv Nov 04, 2010 10:30 pm

renatasi píše:Ahoj,ja som kojila dcéru do dvoch rokov.Ale hlavne v noci to už bolo hrozné,vstala aj 10 krát a cez deň každú chvíľu chcela.Bolo to ťažké,trvalo to asi týždeň,kým si uvedomila,že jej už nedám Bolo veľa plaču a zlosti....Ale musíš byť hlavne Ty presvedčená,že chceš skončiť.Najprv som ju prestala kojiť cez deň,a ona ako keby pomaly zabúdala.Len musíš mať pevnú vôľu.Prešli sme na fľašu a na plnotučné mlieko,nakoľko odmietala všetky tie suš.mlieka.Teraz má 2 a 8 mesiacov a ešte sa ma niekedy opýta"mami ešte máš pre mňa mliečko?" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

no my sme boli rovnako a ko vy ze?niekde je tu tema o tom..
a prave dnes vecer maly ked som sa prezliekala a uvidel to svoje"zlato"
tak ako blesk sup nato okostoval a povedal hm neni mliecko :wink: a to ho uz od februara nekojim
tiez sme prestali cez den a cca po dvoch tyzdnoch sme aj v noci ja som mu ponukala vodu odmietal no nakoniec vzal odvtedy spime konecne ...sme boli vkuse hore ..bol prilepeny na prsnik tiez a ked vypadol cicik uz aj bol hore a hladal...
ked si na to pomyslim achh kolotoc ale dnes sme pozerali aj kratke video ked ho kojim a ako sa na mna vrha no sme sa nasmiali...bolo to krasne obdobie 22 mesiacov
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

kojenie

od dajanka28 » Štv Nov 11, 2010 9:34 am

mile mamicky dakujem vam za podporu a pustim sa do toho ako mi odporucate skusim to snou aby si uz odvykla od kojenia dali ste mi viac sebaistoty ze sa to da len musim mat pevnu volu lebo je pravda ze ked zacala plakat tak som ju lutovala a hned som sa jej podvolila dakujem vam vsetkym :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Pon Sep 13, 2010 1:10 pm

od inguli » Štv Nov 11, 2010 7:13 pm

no je to tazke ja ako aj kazda ina som milovala to obdobie jedna moja polovicka chcela aby odvykol druha nie ale len tak potajomky vovnutri :wink:
ale tak sa nedalo lutovala som ho a dala...
no prisiel den D ked som si povedala musim byt silna inak to nepojde
plus na doporucenie lekara som aj musela teda radil aby som prestala kojit ..chudokrvnost ale hlavne aj bol uz dost velky tak asi tak...
podarilo sa lepsie ako sme cakali maly to zvladol perfektne i ked aj plac bol aj histeria ale zvladli sme to :wink:
drzim palce :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

KOJENIE

od dajanka28 » Pia Dec 03, 2010 8:59 pm

tak mile maminky uz nekojim dala som na vasu radu a dala som dceru na noc do mojej mamy a podarilo sa bol aj plac a povedala som jej ze mi ich museli odrezat tak ma teraz hladka a hovori ze to nic ze to bude dobre tak sa tesim velmi dakujem vam vsetkym a odporucam na noc dat dieta k rodicom :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Pon Sep 13, 2010 1:10 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť