Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

O portáli BabyBazar.sk - Obmedzenie počtu fotiek

Témy týkajúce sa nášho portálu. Čo vylepšiť? Čo Vám tu chýba, vadí?

Obmedzenie počtu fotiek

od Prdelka » Str Feb 09, 2011 10:19 am

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať prečo sa mi zrazu ukazuje len 30fotiek, ked som mala vložených vyše 70 a do včera som ich tam aj mala a zrazu tam mám len 30? Dakujem. Linda
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Pia Feb 08, 2008 1:00 am

od admin » Str Feb 09, 2011 11:49 am

Vela ludi sa nam stazuje, ze napise na inzeráty a nikto sa im neozve, to je jedna vec a dalsia, ze inzeráty, ktroré boli staré preto postupne mažeme, nakoľko su pre potencialneho zaujemcu nezaujimave. Vase izneraty boli este z roku 2009. budeme postupne mazat aj dalsie izneraty este z prveho polroku 2010. Treba si inzeraty mazat a nahadzovat priebezne, alebo si treba predplatit balik sluzieb Silver,kde je aktualizacia inzeratov. Zvysi sa Vam pocet potencialnych zakaznikov, nakolko Vasa ponuka bude nova. O mazani a aktualnosti izneratov si precitajte v sekcii FAQ, konkretne otazka 20.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 187
Registrovaný: Pia Jan 26, 2007 1:00 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť