Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Bývanie a domácnosť, záhrada - pomoc pri kupe práčky

pomoc pri kupe práčky

od mirkine » Štv Feb 24, 2011 1:43 am

prosím vas :P
chcem kupit práčku a stale rozmyšlam nad akou...
vie niekto poradit aka značka alebo čo je pre mna :idea: DOLEŽITE :idea: čo chcem zistit, že či z vrchu plnenu alebo spredu plnenú :lol:
dakujem za každu dobru radu
mne sa páči tato

http://www.play.sk/samsung-wf0602-nuv--prasok

tam je cena 299€ ale teraz ju maju v planeo elektro za 249€
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 53
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 12:56 am

od sandras » Štv Feb 24, 2011 6:50 pm

závisí ako maš miesto a ako si zvyknutá
ja som vždy mala len spredu plnenú práčku a inú nechcem
navyše v kúpelni mame vymurovany pult, kde my vyjde presne pod ten pult, takže u nas zvrchu plnená neprichádza di uvahy.
Zvrchu plnená mava zasa o niečo menšie rozmery (čo može byť vyhoda v panelakovej kupelni), ale rataj s tým, že sa do nej budeš musieť nakláňať a prádlo "loviť". K prednemu plneniu si zasa musíš čupnúť ...

My sme si vybrali minulý rok práčku LG, aj kvoli tomu, že patrí k najtichším a čítala som aj viaceré pozitívne odporúčania. Aj v elektre nam odporúčali práve túto značku. Vyhla by som sa práčkam Whirlpool, kvalita išla vraj dosť dolu, i ked to kedysi bola dobrá značka. Nemecke značky ako Miele alebo Bosch su zasa dosť drahé. Samsung sme mali kedysi ešte ako Calex-Samsung, vydržala dosť dlho, ale odvtedy už može byť kvalita uplne inde, takže neviem...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od sandras » Štv Feb 24, 2011 6:55 pm

my mame tuším túto http://www.datart.sk/katalog/Automatick ... 068LD.html

čo je na nej super, je program na 30 minút na detske uválané veci
a tiež program baby-care pre babatká a alergikov

ja som spokojná, kupovali sme v OK elektro
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od mirkine » Štv Feb 24, 2011 8:04 pm

sandras píše:závisí ako maš miesto a ako si zvyknutá
ja som vždy mala len spredu plnenú práčku a inú nechcem
navyše v kúpelni mame vymurovany pult, kde my vyjde presne pod ten pult, takže u nas zvrchu plnená neprichádza di uvahy.
Zvrchu plnená mava zasa o niečo menšie rozmery (čo može byť vyhoda v panelakovej kupelni), ale rataj s tým, že sa do nej budeš musieť nakláňať a prádlo "loviť". K prednemu plneniu si zasa musíš čupnúť ...

My sme si vybrali minulý rok práčku LG, aj kvoli tomu, že patrí k najtichším a čítala som aj viaceré pozitívne odporúčania. Aj v elektre nam odporúčali práve túto značku. Vyhla by som sa práčkam Whirlpool, kvalita išla vraj dosť dolu, i ked to kedysi bola dobrá značka. Nemecke značky ako Miele alebo Bosch su zasa dosť drahé. Samsung sme mali kedysi ešte ako Calex-Samsung, vydržala dosť dlho, ale odvtedy už može byť kvalita uplne inde, takže neviem...



dakujem za reakciu :)
my mame doma u rodičov z vrchu plnenu (o mesiac sa stahujeme do bytovky) mne sa ale začina páčit ta spredu plnena čo som napísala aj link
http://www.play.sk/samsung-wf0602-nuv--prasok
je to trieda A+ Spotreba vody 48 l, Spotreba el. energie 1,02 kWh, Diamantový bubon,a program na detske pranie, čo je v celku dost dobre a za cenu 250€ myslím super...
CELY POPIS:
Práčka, Energetická trieda A+, Účinnosť prania A, Účinnosť odstreďovania B, Maximálna náplň bielizne až 6.0 kg, Rýchlosť odstreďovania max. 1200 ot./min., Spotreba vody 48 l, Spotreba el. energie 1,02 kWh, Diamantový bubon, Technológia Fuzzy Logic, Špeciálne pracie programy: detská bavlna, zmiešané, hodváb, košele, denné pranie, ručné pranie, Rýchly program 15 minút, Predpranie + plákanie, Odložené ukončenie, Systém ochrany proti pokrčeniu (testovaný nemeckým inštitútom WFK), proti peneniu a proti prehrievaniu, LED displej s časovým údajom, Veľký plniaci otvor, Volič počtu otáčiek, Volič teploty prania, Ovládacie tlačidlo, Detská pojistka, Samočistiaci filter, Autodiagnostický systém hlásenia porúch, Farba dverí strieborná, Rozmery zariadenia (Š x V x H mm): 600 x 850 x 505
tiež ma odradzaju rozmery ale snad to nieje taky velky rozdiel oproti z vrchu plnenym...a tak či su vyhody a nevyhody (z vrchu a spredu plnen. pracok) v týchto pračkach čo sa týka hrdzavosti alebo zapachu a tak
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 53
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 12:56 am

od sandras » Štv Feb 24, 2011 8:25 pm

hm ... tiež vyzerá dobre
my sme za našu dali tiež nejako pod 300€, ponukali nam vyšší model, ale vyzerala vlastne tak isto, len mala chromove dvierka a viac programov. No zvážila som, že by som ich vlastne ani nevyužila ... aj tak skoro všetko periam na 1 programe, len obliečky, uteráky na inom a biele na inom. No a rozdiel bol vyše 50€ za to som si radšej kupila avivaž a prášok.

a nemám dojem, že byspredu plnená práčka viac zapáchala (moja vobec nezapácha) alebo hrdzavela. len pozor, aby is ju neotvorila nasilu (abo aby ti dieťa nasilu neotváralo dvierka), lebo sa može zlomiť uzáver. Mne sa to stalo na starej BEKO :oops:

čo sa týka zozmerov, dnes už su na trhu aj práčky v "slim" prevedení, ktoré su menej hlboké (naša ma len 44cm), ale stále su na 5kg prádla
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od martinka74 » Štv Feb 24, 2011 10:38 pm

Ahoj,ja som teraz nedavno kupovala pracku,som fanatik na pranie tak som kupila Miele,to najlepsie co na trhu je,ale chlapik co mi ju predaval vravel ,ze Samsumg ma velmi dobre pracky co sa tyka v porovnani kvalita a cena.Tato vyzera fakt super a ma aj super cenu.Urcite nekupuj Whirpool ,mala som uz dve a nikdy viac,normalne mi trhali pradlo.Tiez mam spredu plnenu a inu si ani neviem predstavit.Funkcia bez ktorej by som nevedela byt je kratke pranie 30 minut,velmi vela to vyuzivam.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 565
Registrovaný: Pon Jún 23, 2008 12:00 am

od mirkine » Pia Feb 25, 2011 12:49 am

martinka74 píše:Ahoj,ja som teraz nedavno kupovala pracku,som fanatik na pranie tak som kupila Miele,to najlepsie co na trhu je,ale chlapik co mi ju predaval vravel ,ze Samsumg ma velmi dobre pracky co sa tyka v porovnani kvalita a cena.Tato vyzera fakt super a ma aj super cenu.Urcite nekupuj Whirpool ,mala som uz dve a nikdy viac,normalne mi trhali pradlo.Tiez mam spredu plnenu a inu si ani neviem predstavit.Funkcia bez ktorej by som nevedela byt je kratke pranie 30 minut,velmi vela to vyuzivam.


to ste ma potešila už druha za spredu plnenu :D ano aj mne sa viac páči s predu plnena, asi ste ma presvedčili no či tam je 30 minutove pranie to neviem musim ešte vyčitať :shock: tiež super vec čo pri malom využivam zatial doma velmi vela,no dufam...páči sa mi na tejto aj ten digitál že tam je...wirpool ma ani netaha potrebujem aj chladničku s mrazničkou a po wirpoole ani nepozeram :P
///Dakujem že je tu niečo taketo a že maminky tu vždy super poradia///
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 53
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 12:56 am

od sandras » Pia Feb 25, 2011 7:55 am

chladničku mame samsung :D my sme chceli chromovú, nie bielu (všetky spotrebiče v kuchyni mame chromove) a oni maju taky ten chrom, že na nom nevidno tak capkance. Lebo kamoška ma iny povrch a povedala, že nič ine nerobí, len chladničku čistí :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od martinka74 » Pia Feb 25, 2011 10:04 am

sandras píše:chladničku mame samsung :D my sme chceli chromovú, nie bielu (všetky spotrebiče v kuchyni mame chromove) a oni maju taky ten chrom, že na nom nevidno tak capkance. Lebo kamoška ma iny povrch a povedala, že nič ine nerobí, len chladničku čistí :roll:


My mame tiez Samsung tu velku americku a presne tiez to specialne prevedenie a nedala by som ju za nic na svete.Netreba ju odmrazovat a umyvat sa moze za chodu takze parada.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 565
Registrovaný: Pon Jún 23, 2008 12:00 am

od mirkine » Pia Feb 25, 2011 11:10 pm

sandras píše:chladničku mame samsung :D my sme chceli chromovú, nie bielu (všetky spotrebiče v kuchyni mame chromove) a oni maju taky ten chrom, že na nom nevidno tak capkance. Lebo kamoška ma iny povrch a povedala, že nič ine nerobí, len chladničku čistí :roll:


tak ja som rada že možem dat na SAMSUNG ta značka samo o sebe sa mi páči už davno :P aj telefon som mala samsung
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 53
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 12:56 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť