Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Kočíky golfky - madlo na golfkách

madlo na golfkách

od lubenka77 » Uto Mar 15, 2011 12:37 pm

Myslíte si, že je na golfkách (pre ročné dieťa) potrebné madlo? Veľmi sa mi tu páči jeden kočík, ale je bez neho, a neviem, či je to fakt dôležitá vec, alebo ani nie. Pri staršom synovi som golfky nemala, a v športovom mu to madlo skôr zavadzalo, ale to sa v ňom vozil možno 2 mesiace, takže súdiac podľa neho, asi by sme ho nepotrebovali, ale čo vy na to? Aké s tým máte skúsenosti?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 122
Registrovaný: Uto Mar 10, 2009 6:38 pm

od alex » Uto Mar 15, 2011 1:19 pm

záleží asi od dieťaťa. Napr. my sme v športovom mali, a malý sa pekne madla držal a pozeral. No neskôr som kúpila golfky, ktoré madlo nemali a malému to ani vôbec neprišlo, že mu niečo chýba. Práveže mal zjednodušené nastupovanie :D
Treba vyskúšať, robia sa aj take uni madlá, že v prípade potreby sa dajú dokúpiť
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od martinka74 » Uto Mar 15, 2011 2:31 pm

Ahoj,my sme na tom boli rovnako ako Alex,v sportaku sme mali a na golfkach nie a vobec nam veru nechybalo.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 565
Registrovaný: Pon Jún 23, 2008 12:00 am

od lubenka77 » Pon Mar 28, 2011 2:31 pm

Ďakujem, dievčatá, vidíte, aká som neslušná, ani som neodpísala :oops: Madlo som už poriešila, aj s vašou pomocou mám v tom teda jasno, ale teraz by mi pomohlo, keby som vedela, aké tri rozmery sa uvádzajú na sedacej časti...ešte by som pochopila, že šírka a dĺžka, ale čo je ten tretí, netuším...asi fakt na MD ubúda šedá mozgová kôra, alebo čo :D :D :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 122
Registrovaný: Uto Mar 10, 2009 6:38 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť