Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Plienky - Tesco plienky - alergická reakcia?

Tesco plienky - alergická reakcia?

od Domulienka » Uto Nov 18, 2008 8:27 pm

Ahojte maminky ,mojej dcerke sa rano vyhodili vyrazky v oblasti nad zadockom,rano len tak trochu, no teraz cely pas.Od narodenia sme nemali problem zo zapareninami a teraz toto.Moze to byt od plienok?Lebo ma to v oblasti kde pride ta pruzna cast.Pouzivame tesco plienky od zaciatku /10mes./a nebol problem. Neviete mi poradit ,ci je to naozaj z plienok alebo nieco ine.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 19
Registrovaný: Ned Apr 27, 2008 12:00 am

od adinka33 » Uto Nov 18, 2008 10:16 pm

ahoj domulienka, aj my sme velmi dlhodobo pouzivali fialove tesco plienky, ale odvtedy ako ich vynovili, maly sa vyhadzoval, tak som presla na ine plienky a mame pokoj...moze to kludne byt z plienok...teraz pouzivame bud plienky Babylove z DM drogerie alebo Toujours z Lidla a s obidvomi druhmi som maximalne spokojna, skus vyskusat vymenit znacku a uvidis, drzim palceky, papa :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2208
Registrovaný: Pon Sep 01, 2008 11:20 am

od Domulienka » Uto Nov 18, 2008 10:25 pm

Adinka dakujem tiez myslim ze je to z nich,no to je zaujimave ze len v tej oblasti asi jej ta gumicka nerobi dobre,skusim tie z lidla ,uz ich tusim chvalili aj ine maminky.Vsetko dobre.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 19
Registrovaný: Ned Apr 27, 2008 12:00 am

Re: Vyhadzanie

od martuskab » Str Nov 26, 2008 10:59 pm

Domulienka píše:Ahojte maminky ,mojej dcerke sa rano vyhodili vyrazky v oblasti nad zadockom,rano len tak trochu, no teraz cely pas.Od narodenia sme nemali problem zo zapareninami a teraz toto.Moze to byt od plienok?Lebo ma to v oblasti kde pride ta pruzna cast.Pouzivame tesco plienky od zaciatku /10mes./a nebol problem. Neviete mi poradit ,ci je to naozaj z plienok alebo nieco ine.
Ahoj.Moj malý má skoro 8mesiacov a tiež sa teraz občas vyhodí z Tesco plienky ale pod pupkom.Nikde inde.Natrela som ho sudokrémom a bolo po probléme,tiež som vymenila plienky za pampers-bola akcia :) :) :) .Ale tiež som počula o tých z Lidla,musím vyskúšať.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1858
Registrovaný: Uto Sep 23, 2008 10:24 pm

od Domulienka » Str Nov 26, 2008 11:17 pm

Kupila som vcera tie lidlovske tak uvidime,pouzivame bezne sudocrem ale na toto nezabral,skusila som imazol zatial ok tak budem vidiet ako po tychto plienkach to bude vyzerat.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 19
Registrovaný: Ned Apr 27, 2008 12:00 am

od sisu22 » Str Nov 26, 2008 11:22 pm

ja pouzivam od narodenia pampers,este sme nemali problem...su sice financne dost drahe,ale som max.spokojna,krasne vonia,super saju...ked som raz kupila s Tesca(aby som usetrila) stalo sa ze ked ju mal maly v noci,a pil 2x rano mu to aj pretieklo, takze som ho aj v noci prebalovala...takto s pamers parada,rano ju ma sice plnu ale ked po nej prejdem rukou,vobec neni vlhka.... :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od Kaciato » Štv Nov 27, 2008 2:33 pm

Ahoj keby si pouzivala pampers s harmancekom povedala by som ti, ze to ma jednoznacne z toho. V mojom okoli poznam 3 maminy a ja sa pridavam, ktorym deti sa vyhadzali presne v oblasti nad zadockom prave z tychto plienok. Moze to mat z plienok. Ja pouzivam Tesco plienky (ale nie tie v modrobielom tesco obale ale tie vo fialovom teraz midi. ttie tesco v modrobielom obale maju v sebe alobal) Nasej malej pomohlo, ked som jej tie vyrazky potrela mastickou Sudocrem troska hrubsie a zabralo do druheho dna to zmizlo. Ked jej teraz tie plienky dam (treba ich minut) nechavam jej ich kratsiu dobu. Skus sucdocrem ta mast je super zatial vzdy zabrala aj na skrabance ktore si mala urobila na tvaricke
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 21
Registrovaný: Pon Nov 24, 2008 10:35 am

od sisu22 » Štv Nov 27, 2008 2:45 pm

Kazdemu dietatku pasuje nieco ine :D ale to je hlupost,takto testovat a skusat,nie? :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od Domulienka » Štv Nov 27, 2008 3:31 pm

Tescove pouzivame len fialove /modre raz kupila svagrina a putovali do kosa,nielen pre papierovy povrch ale hlavne kvoli tym lepkam,ked som odlepovala tak vzdy sa vytrhlo aj z plienky,no smejd../Moja sestra davala dcerke pampers raz vyskusala tesco a odvtedy ich kupuje.tak neviem sto ludi a sto chuti ,ako sa vravi.Mozno som natrafila na nejake vadne a mozno tie vyrazky nema z plienok,uvidim casom.Tiez mi to take pride to testovanie,no co uz,musim vyskusat ine no ako som pisala predtym,skoro 10 mesiacov ziaden problem s nimi nebol.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 19
Registrovaný: Ned Apr 27, 2008 12:00 am

od sysa14 » Pia Nov 28, 2008 9:49 pm

tak a my sme tento tyzden kupili tesco fialove a maly sa vyhadzal :( takze ostaneme pri povodnych z DM.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 167
Registrovaný: Štv Aug 14, 2008 1:06 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť