Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Bývanie a domácnosť, záhrada - poradi mi niekto,ako na krtka?

poradi mi niekto,ako na krtka?

od vlasticka185 » Str Máj 04, 2011 10:37 pm

kazde rano mam v zahradke nove a nove kopy po krtkovi,poradte mi,ako ho zo zahrady dostanem prec?este mam jednu otazocku,ake sksenosti mate s hitom-pracia gula?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 75
Registrovaný: Štv Nov 06, 2008 10:23 am

Re: poradi mi niekto,ako na krtka?

od sisu22 » Sob Máj 07, 2011 10:03 am

vlasticka185 píše:kazde rano mam v zahradke nove a nove kopy po krtkovi,poradte mi,ako ho zo zahrady dostanem prec?este mam jednu otazocku,ake sksenosti mate s hitom-pracia gula?


daj na palicu plastovu flasku,starkej zaberalo to. Pracia gula-odkial?vela firmiem ju ponuka,pre jednu spolocnost som pracovala a bolo 99 % spokojnych ludi. ona vyperie (nie vsak mastnosti ako olej) ale zase pradlo nevoni.Ludia tak robia ze peru s gulou a daju trochu avivaze,ale to zase neni ekologicke :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od erikacy » Sob Máj 07, 2011 11:42 am

Ahoooj! Na toho krtka poradiť neviem,no na praciu guľu -môj otec nám to kúpil,no po prvom vyskúšaní sme to vrátili späť -neviem niekto je stým spokojný,no nám sa to neosvedčilo! :-)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 51
Registrovaný: Pon Jan 24, 2011 1:34 pm

Re: poradi mi niekto,ako na krtka?

od vlasticka185 » Ned Máj 08, 2011 3:19 pm

sisu22 píše:
vlasticka185 píše:kazde rano mam v zahradke nove a nove kopy po krtkovi,poradte mi,ako ho zo zahrady dostanem prec?este mam jednu otazocku,ake sksenosti mate s hitom-pracia gula?


daj na palicu plastovu flasku,starkej zaberalo to. Pracia gula-odkial?vela firmiem ju ponuka,pre jednu spolocnost som pracovala a bolo 99 % spokojnych ludi. ona vyperie (nie vsak mastnosti ako olej) ale zase pradlo nevoni.Ludia tak robia ze peru s gulou a daju trochu avivaze,ale to zase neni ekologicke :wink:





dakujem za radu,hned aj idem vyskusat,uz som si myslela,ze nikto nema ci nestretol krtka v zahrade :wink: ,no a neviem,nejako tej gule neverim,aj sestra ju ma a tiez ju nechvali,asi zostanem pri tych tekutych prac.prostriedkoch a ja som velmi spokojna s tymi ariel gulickami,ale samozrejme clovek rozmysla stale ako dake euro usetrit,a keby ta gula bola naozaj dobra vec,tak by sa urcite usetrilo,ale fakt neviem :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 75
Registrovaný: Štv Nov 06, 2008 10:23 am

Re: poradi mi niekto,ako na krtka?

od sisu22 » Ned Máj 08, 2011 5:49 pm

vlasticka185 píše:
sisu22 píše:
vlasticka185 píše:kazde rano mam v zahradke nove a nove kopy po krtkovi,poradte mi,ako ho zo zahrady dostanem prec?este mam jednu otazocku,ake sksenosti mate s hitom-pracia gula?


daj na palicu plastovu flasku,starkej zaberalo to. Pracia gula-odkial?vela firmiem ju ponuka,pre jednu spolocnost som pracovala a bolo 99 % spokojnych ludi. ona vyperie (nie vsak mastnosti ako olej) ale zase pradlo nevoni.Ludia tak robia ze peru s gulou a daju trochu avivaze,ale to zase neni ekologicke :wink:





dakujem za radu,hned aj idem vyskusat,uz som si myslela,ze nikto nema ci nestretol krtka v zahrade :wink: ,no a neviem,nejako tej gule neverim,aj sestra ju ma a tiez ju nechvali,asi zostanem pri tych tekutych prac.prostriedkoch a ja som velmi spokojna s tymi ariel gulickami,ale samozrejme clovek rozmysla stale ako dake euro usetrit,a keby ta gula bola naozaj dobra vec,tak by sa urcite usetrilo,ale fakt neviem :roll:


ved skus,uvidis, dobre je ze to mozes vratit,takze nemas co stratit.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť