Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Detské choroby - prosim pozna niekzo bacil kluivera ascorbata???

prosim pozna niekzo bacil kluivera ascorbata???

od mazarka123 » Sob Jan 15, 2011 9:07 pm

chcela by som vas poprosit o radu ci ma niekto skusenost alebo pocul o tomto bacile kluivera ascorbata pri kontrole u lekarky sme sa akurt dozvedeli ze ona o tom este nepocula dakujeme za vsetky odpovede :( :(
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 55
Registrovaný: Ned Jún 20, 2010 4:34 pm

od sisu22 » Pon Jan 17, 2011 11:51 pm

ake vysetrenia mu robila? ten bacil ma viac "podob" moze sposobit infekciu dychacich ciest,zaludocne problemy(hnacky), ale aj zapaly mocovych ciest,treba dat antibiotika,urcite dr.nieco predpisala.
je to mikroorganizmus-ktory sa moze do tela dostat aj napr. zle tepelne upravenych kravskym mliekom,alebo casto sa tento bacil vyskytuje u narkomanov.
Co drobca boli? lebo aj v uchu moze byt,je toho viac.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od ingridd » Uto Jan 18, 2011 3:17 pm

je to baktéria z čelade enterobakterií... može sa izolovať z krvi, z moču, zo sterov sliznic a kože

zlo robí nie zakaždým, šarapatí pri zniženej funkcii imunitného systému

pri liečbe treba zohladniť celkový ako aj aktuálny zdravotný stav dieťaťa, v každom prípade odber je vhodné zopakovať ak sa dieťa cíti dobre, ak sa necíti dobre, na výsledkoch sterov býva zvačša robená aj citlivosť baktérií na antibiotiká, a riadiť sa treba podla nej
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 62
Registrovaný: Sob Okt 27, 2007 12:00 am

od mazarka123 » Str Jan 19, 2011 1:03 pm

ahojte dakujem a odpovede zistili jej to pri vyteroch z nosteka hrdielka a usiek prkonali sme obojstranny hnisavy zapal stredneho ucha brali sme 4antibiotika posledny zinnat uzivame 19 den no bez efektu do nosteka jej predpisaly kvapky uniflof no s liecbou nie sme absolutne spokojny nakolko mala stale sopli a ma velmi drazdivy kasel stale sa motame v bludnom kruhu a uz nevieme kam :cry: :cry: :cry: :cry:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 55
Registrovaný: Ned Jún 20, 2010 4:34 pm

od ingridd » Str Jan 19, 2011 3:37 pm

prečitaj si zopár praktických rád, ako sa dostať zo začarovaného kruhu

http://www.mamaaja.sk/Activeweb/MyBlog/ ... e_cas.html
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 62
Registrovaný: Sob Okt 27, 2007 12:00 am

od vlasticka185 » Uto Máj 10, 2011 8:11 am

ingridd píše:prečitaj si zopár praktických rád, ako sa dostať zo začarovaného kruhu

http://www.mamaaja.sk/Activeweb/MyBlog/ ... e_cas.html




dobry den,ja som si to precitala a fakt je to skvely clanok,iba skoda,ze doktori na ORL to mamickam nepovedia a ani nevysvetlia.este otazocka,vy ste ta doktorka?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 75
Registrovaný: Štv Nov 06, 2008 10:23 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť