Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

O portáli BabyBazar.sk - Komunikácia s neregistrovanymi

Témy týkajúce sa nášho portálu. Čo vylepšiť? Čo Vám tu chýba, vadí?

Komunikácia s neregistrovanymi

od natusa » Uto Apr 12, 2011 11:22 pm

ako je to ked mi napise neregist.uzivatel a ja mu odpisem dostane spravu aj na mail?alebo mam odpisat priamo na mail a dem nie?viackrat sa mi stalo ze mali o nieco zaujem a ked som odpisala info k pladbe uz sa neozvali .dostali vobec moju spravu?dakujem
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

Re: prosim ako je to s neregistrovanymi .....dakujem

od Janka81 » Str Apr 13, 2011 9:28 am

natusa píše:ako je to ked mi napise neregist.uzivatel a ja mu odpisem dostane spravu aj na mail?alebo mam odpisat priamo na mail a dem nie?viackrat sa mi stalo ze mali o nieco zaujem a ked som odpisala info k pladbe uz sa neozvali .dostali vobec moju spravu?dakujem


natusa,aj mne to tak robia..podla mna sa na to vykašlú :cry:
im tie správy chodia asi iba na mail aj ked im odpíšeme tu....pýtajú č.ú. a kadečo a nakoniec nič z toho..
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: prosim ako je to s neregistrovanymi .....dakujem

od inguli » Str Apr 13, 2011 10:36 am

natusa píše:ako je to ked mi napise neregist.uzivatel a ja mu odpisem dostane spravu aj na mail?alebo mam odpisat priamo na mail a dem nie?viackrat sa mi stalo ze mali o nieco zaujem a ked som odpisala info k pladbe uz sa neozvali .dostali vobec moju spravu?dakujem


ak im odpises natuska cez bb im to ide na meil
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

Re: prosim ako je to s neregistrovanymi .....dakujem

od Jupiter41 » Str Apr 13, 2011 11:25 am

inguli píše:
natusa píše:ako je to ked mi napise neregist.uzivatel a ja mu odpisem dostane spravu aj na mail?alebo mam odpisat priamo na mail a dem nie?viackrat sa mi stalo ze mali o nieco zaujem a ked som odpisala info k pladbe uz sa neozvali .dostali vobec moju spravu?dakujem


ak im odpises natuska cez bb im to ide na meil


Urcite im to na mail ide. Mala som jednu taku konverzaciu, ked som odpisovala z BB a pani chvalabohu odpovedala pekne.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 153
Registrovaný: Pon Feb 23, 2009 9:16 pm

od natusa » Str Apr 13, 2011 9:29 pm

dakujem za info aspom veim ako to je :( aj mne sa to stalo uz viackrat vypita si info k pladbe a potom ani obraz ani zvuk :(((
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

neregistrovany

od paula8 » Štv Jún 09, 2011 2:11 pm

myslim ze neregistrovany by nemali mat moznost objednavat ,vsak zaregistrovat je take jednoduche a toto je skvely bazarik a ked uz raz sem zavitaju a kupuju tak v tom budu pokracovat,je nevyhoda podavat im referencie a o dalsej komun.ani nehovorim
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Ned Máj 15, 2011 9:23 am

Re: neregistrovany

od mirkine » Štv Jún 09, 2011 4:11 pm

paula8 píše:myslim ze neregistrovany by nemali mat moznost objednavat ,vsak zaregistrovat je take jednoduche a toto je skvely bazarik a ked uz raz sem zavitaju a kupuju tak v tom budu pokracovat,je nevyhoda podavat im referencie a o dalsej komun.ani nehovorim


toto čo píšete je pravda,ved za registraciu sa neplatí :idea:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 53
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 12:56 am

od admin » Pon Jún 13, 2011 9:12 am

Neregistrovanym uzivatelom, sprava pride iba na email, nakolko kedze registraciu nemaju, nema im kde prist. Nevidia totiz v lavom menu polozky - Moje inzeráty, Moje konverzácie atd. - tak ako Vy ostatni registrovani uzivatelia.

paula8 - Neverili by ste kolki uzivatelia maju problem zaregistrovat sa, alebo kolkych registracia na nasom portali odradi od daslieho nakupovania. Velke percento ludi to povazuju za zbytocne a zdrzujuce a aj ked sa im mozno Vas tovar paci, koli nutnosti registracie radsej nic nekupia. Moznost kupovat neregistrovanym sme zvolili hlavne preto aby sa prave registrovany predajcom zvysila predajnost a mame ohlasy, ze sa prave toto podarilo.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 187
Registrovaný: Pia Jan 26, 2007 1:00 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť