Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Nakupovanie – obchody, reklamácie - PROBLEM!LISTOVA ZASIELKA!

PROBLEM!LISTOVA ZASIELKA!

od ZANETKATK2 » Uto Sep 13, 2011 1:28 pm

dobry den potrebujem jednu radu, poslala som peniazky formou doporuceneho listu, ja viem bola to chybA ALE uz sa neodpstane bola poslana 8.9.2011(stvrtok) este do dnes 13teho(utorok) neprisla tam kde mala a bola odoslana 1 triedou, neviem co mam teraz robit bola to suma 70 eur, neviete mi proadit ako alebo kde ju hladat?Volala som aj do Kosic (miesto odoslania) tam mi pracovnicka povedala ze to nesleduju, resp. ze mi nevie povedat.... volala som aj do šarisskeho cierneho (miesto primatela) tam mi povedali vcera 12 teho ze este ziadny takyto list nedostali ....Peniazky kde som mala vratit, tak tam to je najhorsie dotycna sa vyhraza mne ze si pre peniaze pride osobne, ze poda trestne oznamenie, cakat nebude ale ved ja za to nemozem ( vysvetlit sa jej to neda..Ale ja som ich poslala :O( len neviem co dalej Prosim pomozte mi! Nemienim si robit problem o tyzden rodim a toto mi fakt netreba :( dakujem za akukolvek radu
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 15
Registrovaný: Pia Júl 09, 2010 6:41 pm

od sisu22 » Uto Sep 13, 2011 2:34 pm

dobre som pochopila, vy ste vlozila peniaze do obalky a poslala? :shock:
jedine podat reklamaciu,,ale vela vam nevratia,
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od otrida11 » Uto Sep 13, 2011 3:39 pm

A TIE PENIAZE MALI BYT UHRADA ZA NEJAKU KUPU? AK ANO, TAK TEN TOVAR PREDAVAJUCA UZ POSLALA???
ALEBO AKO SOM SA NIZSIE DOCITALA MALI BYT PENIAZE KOLI NAPR. NEVYDARENEMU OBCHODU VRATENE???
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 427
Registrovaný: Ned Dec 16, 2007 1:00 am

od ZANETKATK2 » Pon Sep 19, 2011 7:58 am

otrida11 píše:A TIE PENIAZE MALI BYT UHRADA ZA NEJAKU KUPU? AK ANO, TAK TEN TOVAR PREDAVAJUCA UZ POSLALA???
ALEBO AKO SOM SA NIZSIE DOCITALA MALI BYT PENIAZE KOLI NAPR. NEVYDARENEMU OBCHODU VRATENE???

ano mali byt vratene :( teraz neviem co mam robit musim ich poslat este raz PENAZNYM POUKAZOM NA ADRESU, a to prve?co s tym samozrejem to idem dat na reklamaciu a co ked medzitym to slecna preberie? a mne povie ze to nema alebo .. :( da sa to stornovat?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 15
Registrovaný: Pia Júl 09, 2010 6:41 pm

od alex » Pon Sep 19, 2011 9:32 am

ZANETKATK2 píše:ano mali byt vratene :( teraz neviem co mam robit musim ich poslat este raz PENAZNYM POUKAZOM NA ADRESU, a to prve?co s tym samozrejem to idem dat na reklamaciu a co ked medzitym to slecna preberie? a mne povie ze to nema alebo .. :( da sa to stornovat?


Pokiaľ bol list poslaný doporučene, treba isť na poštu a podať reklamáciu. Treba počkať na vyjadrenie z pošty až potom posielať nanovo peniaze šekom.
List sa môže ešte nájsť v úschovni, alebo sa môže vrátiť späť, v horšom prípade si ho mohol niekto privlastniť keďže tam boli peniaze :?
No treba najprv podať tu reklamáciu
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od smajas » Pon Sep 19, 2011 1:05 pm

Volala som aj do Kosic (miesto odoslania) tam mi pracovnicka povedala ze to nesleduju, resp. ze mi nevie povedat.... volala som aj do šarisskeho cierneho (miesto primatela) tam mi povedali vcera 12 teho ze este ziadny takyto list nedostali ....


TO JE CO ZA NEZMYSEL, ZE NEVEDIA NA POSTE SLEDOVAT ZASIELKU, ODOSLANU PRVOU TRIEDOU DOPORUCENE? :?: :?: :?:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 236
Registrovaný: Pon Feb 23, 2009 12:31 pm

od ZANETKATK2 » Štv Sep 22, 2011 10:16 am

Ja viem, je to katastrofalne :O( peniaze som poslal este raz, som tehotna budem rodit buduci tyzden a problemy som si narobit nechchela kedze slecna sa mi stazovala ze poda na mna trestne oznamenie..... :shock: no viem smola :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 15
Registrovaný: Pia Júl 09, 2010 6:41 pm

od alex » Pia Sep 23, 2011 8:54 am

ZANETKATK2 píše:Ja viem, je to katastrofalne :O( peniaze som poslal este raz, som tehotna budem rodit buduci tyzden a problemy som si narobit nechchela kedze slecna sa mi stazovala ze poda na mna trestne oznamenie..... :shock: no viem smola :roll:


a tu reklamáciu ste boli podať?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od sisu22 » Pia Sep 23, 2011 12:50 pm

smajas píše:Volala som aj do Kosic (miesto odoslania) tam mi pracovnicka povedala ze to nesleduju, resp. ze mi nevie povedat.... volala som aj do šarisskeho cierneho (miesto primatela) tam mi povedali vcera 12 teho ze este ziadny takyto list nedostali ....


TO JE CO ZA NEZMYSEL, ZE NEVEDIA NA POSTE SLEDOVAT ZASIELKU, ODOSLANU PRVOU TRIEDOU DOPORUCENE? :?: :?: :?:


pretoze nie vsetky sa snimaju a nahravaju.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od ZANETKATK2 » Pia Sep 23, 2011 2:21 pm

alex píše:
ZANETKATK2 píše:Ja viem, je to katastrofalne :O( peniaze som poslal este raz, som tehotna budem rodit buduci tyzden a problemy som si narobit nechchela kedze slecna sa mi stazovala ze poda na mna trestne oznamenie..... :shock: no viem smola :roll:


a tu reklamáciu ste boli podať?

ano reklamacka bola podana no je mala sanca ze sa mi peniazky vratia spet :(
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 15
Registrovaný: Pia Júl 09, 2010 6:41 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť