Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

O portáli BabyBazar.sk - Ako mám dražiť?

Témy týkajúce sa nášho portálu. Čo vylepšiť? Čo Vám tu chýba, vadí?

Ako mám dražiť?

od andres » Ned Okt 30, 2011 8:32 pm

Skúšam prihodiť na aukciu a nejde mi to, stále mi vyhadzuje ...zadaj len číselnú hodnotu...ale akú? Prihadzovala som 20 cent, 4,75-čo bolo že minimálna možná ponuka...poradíte mi niekto prosím? Ďakujem vopred..ak tu takáto téma je, sa ospravedlńujem-nenašla som. Ivana
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Pia Sep 26, 2008 7:25 pm

Re: Ako mám dražiť?

od alex » Pon Okt 31, 2011 12:34 pm

andres píše:Skúšam prihodiť na aukciu a nejde mi to, stále mi vyhadzuje ...zadaj len číselnú hodnotu...ale akú? Prihadzovala som 20 cent, 4,75-čo bolo že minimálna možná ponuka...poradíte mi niekto prosím? Ďakujem vopred..ak tu takáto téma je, sa ospravedlńujem-nenašla som. Ivana


na aukciách sa neprihadzuje. Stanovíte si sumu, ktorú ste ochotná za danú vec zaplatiť (napr. max 10€) a systém draží za Vás.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od andres » Pon Okt 31, 2011 6:10 pm

Ďakujem
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Pia Sep 26, 2008 7:25 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť