Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Nespoľahliví inzerenti - allaboutme- máte skúsenosť?

allaboutme- máte skúsenosť?

od Jupiter41 » Uto Dec 27, 2011 11:13 pm

Máte prosím, niekto skúsenosť s predávajúcou allaboutme? Ešte 02. 10. 2011 som uhradila peniaze za tovar a odvtedy ani obraz, ani zvuk... :evil: Viem, že sa môže stať hocičo, ale prihlásená bola medzitým niekoľkokrát a na moje správy nereaguje. Peniaze musí mať dávno na účte a tovar nikde. Ide síce iba o pár €, ale tovar bol pre inú pani, ktorá ho potrebovala v novembri a ja teraz vyzerám ako riadny blbec :cry: :twisted:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 153
Registrovaný: Pon Feb 23, 2009 9:16 pm

od kriskovalud » Štv Dec 29, 2011 2:32 pm

ohhh od oktobra tak to je sila
je mi to luto skuste kontaktovat admina mozno vam pomoze nejako s adresou alebo s telefonom nemate na nu meil ???
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 666
Registrovaný: Pia Mar 13, 2009 2:16 pm
Bydlisko: Presov

Re: allaboutme- máte skúsenosť?

od lindda » Pia Dec 30, 2011 12:21 am

Jupiter41 píše:Máte prosím, niekto skúsenosť s predávajúcou allaboutme? Ešte 02. 10. 2011 som uhradila peniaze za tovar a odvtedy ani obraz, ani zvuk... :evil: Viem, že sa môže stať hocičo, ale prihlásená bola medzitým niekoľkokrát a na moje správy nereaguje. Peniaze musí mať dávno na účte a tovar nikde. Ide síce iba o pár €, ale tovar bol pre inú pani, ktorá ho potrebovala v novembri a ja teraz vyzerám ako riadny blbec :cry: :twisted:


to ale nieje normalne ,,,, kontaktujte admina !!! aj ked to bolo iba 1eu
inak ma tam mobil tak jej cinknite 0915033226
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 874
Registrovaný: Pia Sep 14, 2007 12:00 am

od Jupiter41 » Ned Jan 01, 2012 8:35 pm

Zajtra jej hned zavolam. Snad sa mi to podari doriesit... :(
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 153
Registrovaný: Pon Feb 23, 2009 9:16 pm

od Jupiter41 » Uto Jan 03, 2012 10:51 am

No nepochodila som, t.c. je vraj omyl.... :roll: Uz to je u admina, snad sa spamata.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 153
Registrovaný: Pon Feb 23, 2009 9:16 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť