Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Nespoľahliví inzerenti - nespolahliva predavajuca- TOMUSKO

nespolahliva predavajuca- TOMUSKO

od romako » Pia Jan 13, 2012 11:28 am

Chcem upozornit na tuto predavajucu-priávam aj adresu: HELENA HURANSKA, 9.MAJA 3, BREZNO- pretoze patrí medzi nespolahlivé!!! objednala som si od nej supravu adidas, ktorá prisla v katastrofalnom stave!!!! flakatá, zmolkatá a samozrejme mikina krátka a to mi predavajuca napísala ze ma 62cm. Ma slabych 56cm :(( Teplaky su na koncoch predrate a derave:( Vsetko zamlcala a neupozornila na vady! Dokopy som prisla o 22€, ktore mi nechce vrá !@#$%^&* a este sa bude rozculovat co vlastne od nej chcem. Do galerie pridám fotky ako vyzerá suprava :( Chcem upozornit vsetkych na tejto stranke BB nech si na predavajucu TOMUSKO dávaju pozor a v lepsom prípade nech nic od nej nekupuju aspon nebudu sklamany a zaroven oklamany!!!! vec som poslala aj adminovi tejto stránky...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Sob Jan 01, 2011 3:50 pm

od kriskovalud » Pia Jan 13, 2012 12:39 pm

fuj ved to je hnus troska silna kava za 22e toto predat ...no klobuk dole niektore predavajuce su ozaj bez hanby

jednoznacne vam ma vratit peniaze
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 666
Registrovaný: Pia Mar 13, 2009 2:16 pm
Bydlisko: Presov

od moon321 » Pia Jan 13, 2012 1:31 pm

ja len kukam preco ste jej nedali zle hodnotenie???
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 60
Registrovaný: Štv Feb 04, 2010 4:22 pm

od romako » Pia Jan 13, 2012 1:34 pm

Dakujem za Váš názor...Predávajuca stale nechce posat naspat peniaze, ze co vlastne od nej chcem-suprava je "perfektna" a ze je to moja chyba ked sa chcem obliekat znackovo a nemám na to :o Takuto strasne drzu a arogantnu osobu som este nestretla!!! Preto radim aby sa vstci tejto predavajucej TOMUSKO na míle vyhli... :(
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Sob Jan 01, 2011 3:50 pm

od romako » Pia Jan 13, 2012 1:59 pm

Nemozem jej sem dat negativne hodontenie, lebo som to nekupila na BB ale na MMB...cize mi to nejde vlozit. Kedze ale pani obchoduje aj tu-tak chcem vsetky zienky upozornit na jej nkorektné spravanie a mna urazajuce maily...Ona velmi dobre vie co predala, preto to nechce naspat... Vraj som chudera a neviem co este vsetko :((
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Sob Jan 01, 2011 3:50 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť