Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Nakupovanie – obchody, reklamácie - Na fotke iný tovar, prišiel iný :(

Na fotke iný tovar, prišiel iný :(

od ifka1403 » Ned Mar 18, 2012 8:23 am

Už sa vám stalo, že inzerentka mala na fotke iný tovar, poslala vám evidentne iný ( toho istého druhu )? Po prijatí vás presviedčala, že je to ten istý a vy si vymýšľate a ešte bola aj urazená?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 16
Registrovaný: Pon Sep 15, 2008 8:12 am

od jankanoly » Ned Mar 18, 2012 11:28 am

fotky ktoré sú nafotené od výrobcu, sú často krát mierne rozdielne v skutočnosti, niekedy krajšie, niekedy škaredšie, často krát sa odlišuje aj farba, z jej strany to nemuselo byť zavádzanie, skúste to lepšie opísať, teda aký velký bol rozdiel medzi fotkou a vecou v realite :?:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 24
Registrovaný: Pon Jan 31, 2011 2:51 pm

od ifka1403 » Ned Mar 18, 2012 12:05 pm

Tak napríklad kabát na fotke bol s výložkami, v skutočnosti bez, na fotke úplne iná vigneta tmavá ( čitateľná iná značka ), v skutočnosti iná - úplne bledá značka ( iný výrobca ), kabát na fotke viditeľne s podšívkou, v skutočnosti bez, na fotke pracka na opasku, v skutočnosti nie... a ďalšie rozdiely...musím spomenúť ešte napríklad všívané rukávy, v skutočnosti sú raglánové.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 16
Registrovaný: Pon Sep 15, 2008 8:12 am

od jankanoly » Ned Mar 18, 2012 2:10 pm

Tak to potom áno, to je úplne iný rozdiel, ja som myslela, rozdiel len vo farbe, ale ak sú rozdieli čo i len v nápise,už to je pokladané, za iný tovar, to potom máte právo na reklamáciu :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 24
Registrovaný: Pon Jan 31, 2011 2:51 pm

od ifka1403 » Ned Mar 18, 2012 5:03 pm

Bohužiaľ, podľa dotyčnej pani nemám, vraj je to tvrdenie proti tvrdeniu a ona fotila tento kabát a ja nemám nakupovať na nete, keď si potrebujem všetko ohmatať :( proste sklamanie bez možnosti dovolať sa pravdy...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 16
Registrovaný: Pon Sep 15, 2008 8:12 am

od Sandracs » Ned Mar 18, 2012 11:42 pm

Ak je z BB napíš sem jej nick a pofoť kabát do albumu.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 13
Registrovaný: Pia Jún 18, 2010 10:04 am

od ifka1403 » Pon Mar 19, 2012 6:10 pm

v podstate ho tam mám - jednu mnou narýchlo urobenú fotku a druhú tú jej...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 16
Registrovaný: Pon Sep 15, 2008 8:12 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť