Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Nakupovanie – obchody, reklamácie - obyčajné zaslanie

obyčajné zaslanie

od jankanoly » Str Jan 11, 2012 10:43 am

Nemáte niekto skúsenosti so stratenou zásielkou,poslanou obyčajne? či sa dá nejako k nej dopátrať,alebo je to stratený prípad :?:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 24
Registrovaný: Pon Jan 31, 2011 2:51 pm

od ivustek » Štv Jan 12, 2012 11:13 am

Nedá sa k nej doprátrať nijako.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 156
Registrovaný: Ned Sep 02, 2007 12:00 am

od jankanoly » Štv Jan 12, 2012 6:38 pm

dakujem, aj som si myslela, že nie :(
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 24
Registrovaný: Pon Jan 31, 2011 2:51 pm

od peterke » Štv Jan 12, 2012 8:55 pm

a aj reklamácia je zbytočná...už som to raz skúsila na pošte,paier sme síce spísali,ale po 3 týždňoch prišlo vyrozumenie,že bez podacieho lístka nie je možné zásielku vypátrať,takže smola :( Práve preto sa čudujem koľké maminy žiadajú poslať obyčajne aj vec napr.za 5€,aby ušetrili 0,60€.A pritom ,ked sa to stratí,nemajú ani peniaze ani tovar. :? Nikdy by som kvôli 0,60€ neriskovala
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 69
Registrovaný: Pon Mar 03, 2008 1:00 am

od jankanoly » Štv Jan 12, 2012 9:33 pm

ved toto. V ten deň som posielala 3zásielky, 2doporučene, vždy tak zasielam,dokonca aj ked sa dohodnem na uhradení poštovného v prospech kupujúceho,vždy im zašlem doporučene, len tretiu zásielku si pani vyžiadala poslať obyčajne, pritom to bol nový tovar v hodnote 11e, presne ako píšete,niektorý radšej riskujú,myslia si že ved ušetrím,ale potom čo? nedá sa nič robiť, mňa to mrzí,už som sa aj pýtala u nás na pošte,či sa balík nevrátil,ale že nie :( bolo to cez sviatky, tie dva doporučené prišli hned na druhý deň ako mali a ten tretí obyčajný nie :(
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 24
Registrovaný: Pon Jan 31, 2011 2:51 pm

od martinka74 » Štv Jan 12, 2012 11:02 pm

Ahojky Janka,vzdy piste ze poslete ale v tom pripade za stratu nerucite.Tym padom ste kryta ,smola chceli usetrit a prerobili.Ja tiez casto posielam obycajne na ziadost mamiciek,zatial vzdy vsetko prislo,ale ked je to drahsia vec na drzovku napisem,ze by som radsej poslala doporucene.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 565
Registrovaný: Pon Jún 23, 2008 12:00 am

od jankanoly » Pia Jan 13, 2012 10:31 am

ahoj Martinka,zatial som takto na žiadosť kupujúceho posielala iba 3krát,dva krát prišlo bez problémov,no a na tretí nie,už ich radšej vždy na tie riziká upozorním vopred. No našťastie si Pani uvedomuje,že to bola jej chyba,len ma to mrzí,je to nepríjemné,škoda,bol to nový tovar,pritom lahučká zásielka,ved tričko má pár gramov,ale predsa nedorazilo :(
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 24
Registrovaný: Pon Jan 31, 2011 2:51 pm

od LuPe33 » Str Mar 21, 2012 7:21 pm

mne sa balíček obyčajne stratil len 1 x a to posielam vela krát obyčajne aj ked si zato zaplatia a vždy prišiel v poriadku...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 188
Registrovaný: Pia Aug 14, 2009 10:11 pm

od christine21 » Pia Mar 30, 2012 11:22 pm

verili by ste že niekto dokáže poslať 200€ vec obyčajne? dohodla som sa na výmene tel. samozrejme ze som svoj aj poistila a dotyčný ani len doporučene... samozrejme že mu na pošte nič nevrátili a nenašli, môj síce poslal späť, len ma teraz mrzí že on nemá žiadny, ale žial moja chyba to nebola...
to len pre poučenie :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 24
Registrovaný: Pon Apr 27, 2009 6:26 pm

od LuPe33 » Sob Mar 31, 2012 9:19 am

christine21 píše:verili by ste že niekto dokáže poslať 200€ vec obyčajne? dohodla som sa na výmene tel. samozrejme ze som svoj aj poistila a dotyčný ani len doporučene... samozrejme že mu na pošte nič nevrátili a nenašli, môj síce poslal späť, len ma teraz mrzí že on nemá žiadny, ale žial moja chyba to nebola...
to len pre poučenie :D




to to by som nikdy neurobila... Drahšie vecičky treba poslat doporučene to je jasné a mobil ? to by som nikdy neposlala obyčajne :(
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 188
Registrovaný: Pia Aug 14, 2009 10:11 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť