Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Nakupovanie – obchody, reklamácie - NELKAA

NELKAA

od heluna » Str Apr 04, 2012 8:12 am

Kúpila odomna baleríny nové a potom mi píše že to smrdí a neni to orginál hm? ved orginál by stál 100 euro až nie viac nedomyslela si a prečo sa neopítala.. a vyhráža sa s colím uradom ved ja mám podmienky predaja..
doteraz nik mi nenapísal krivé slovo.. teraz ako čo mám spravit..
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Pia Sep 28, 2007 12:00 am

Re: NELKAA

od alex » Str Apr 04, 2012 10:37 am

heluna píše:Kúpila odomna baleríny nové a potom mi píše že to smrdí a neni to orginál hm? ved orginál by stál 100 euro až nie viac nedomyslela si a prečo sa neopítala.. a vyhráža sa s colím uradom ved ja mám podmienky predaja..
doteraz nik mi nenapísal krivé slovo.. teraz ako čo mám spravit..



v tomto prípade su vaše podmienky predaja bezpredmetné!
Predávate nový tovar, čiže sa musíte riadiť zákonom, a tým pádom má dotyčná nárok vrátiť tovar do 7 dní bez udania dôvodu
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od otrida11 » Str Apr 04, 2012 10:50 am

ANO. V PODMIENKA STOJI: NEVRATIM, NEDAM, "NECHCEM VIACEJ POCUT". :wink:
ALE NIKDE TAM NIE JE SPOMENUTE, ZE SU TO "FAKE". VED PREDSA NEMUSI KAZDY VEDIET KOLKO STOJI ORIGINAL :idea:
TREBALO BY UVIEST, ZE SU TO NAPODOBNENINY A PROBLEM BY BOL VYRIESENY...
JE SICE PRAVDEPODOBNE, ZE POTOM BY BOLO ZAUJEMCOU ASI MENEJ. :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 427
Registrovaný: Ned Dec 16, 2007 1:00 am

od janielik » Str Apr 04, 2012 11:19 am

Moja, z toho kuká problém :!:
Radšej jej ich vymeň alebo jej vráť peniaze a potom môžeš so stiahnutou ritkou čakať, či to neposunie ďalej...
Ja by som vrátila peniaze, ospravedlnila sa za vzniknuté problémy a dúfala, že jej to bude stačiť. :?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 52
Registrovaný: Uto Okt 26, 2010 11:20 am

od 11monika11 » Str Apr 04, 2012 10:31 pm

:D neviem či sa mám smiať alebo plakať nad inteligenciou slečny alebo pani, ktorá si od Vás objednávala tovar a čakala že je pravý :D Na pravý by si musela nejednu výplatu odložiť a nie len 100 €. Ceny replík sú zvyčajne dosť vysoké, napriek tomu že väčšinou ide o obyčaný čínsky shit, ale tu ani nejde tak o kvalitu, ako o image. Pre mňa osobne tieto repliky vôbec nie sú atraktívne, máloktorá slovenská žena si vie k tomu vybrať správny outfit a v konečnom dôsledku to pôsobí veľmi lacno a celkovo to znevažuje meno týchto svetoznámych značiek. Neviem prečo sa chcú Slovenky silou mocou hrať na milionárky a nenájdu si radšej vkusný štýl vytvorený z dostupných značiek. V slovenských uliciach Vám aj tak nikto "nezožerie" že ide o originály, pokiaľ nevyzeráte ako z časopisu a nejazdíte na BMW. :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Ned Nov 28, 2010 2:22 pm

od jankanoly » Štv Apr 05, 2012 3:15 pm

:lol: :lol: :lol: juj ako keby ste mi to z úst zobrali :lol: :lol: :lol: presne tak máte pravdu, dokonca za kvalitnú napodobneninu by si Pani,alebo slečna mohla nachystať do takých 1000e, je to dostať v amerike, šijú to presne tí výrobcovia, ktorý šijú pre tieto svetové značky, ale už na čierno bez certifikátu, pod ich menom :lol: :lol: :lol: no a náramne sa zabávam, kolko takých tu behá selebrít po slovensku pyšne s drahým imidžom :lol: :lol: :lol: no a na margo kupujúcej, mohla mať hociakú inú kvalitnú značku baleríniek za cca 60e :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 24
Registrovaný: Pon Jan 31, 2011 2:51 pm

od martinka74 » Pia Apr 06, 2012 7:03 pm

Fuuuha som si pozrela ponuku a su to veru skovosty,to aj slepy vidi ze to nie je original ale dost dost slaba napodobenina.A ta kvietkovana LV nema chybu,normalne som sa do nej zamilovala :D :D :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 565
Registrovaný: Pon Jún 23, 2008 12:00 am

od martinka74 » Pia Apr 06, 2012 7:07 pm

A este nechapem baby ,na co im to je .Ved keby to nemal byt original,tak by ma to ani netesilo,by som sa hanbila s tym vyliezt von.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 565
Registrovaný: Pon Jún 23, 2008 12:00 am

Re: NELKAA

od lindda » Sob Apr 07, 2012 4:26 pm

heluna píše:Kúpila odomna baleríny nové a potom mi píše že to smrdí a neni to orginál hm? ved orginál by stál 100 euro až nie viac nedomyslela si a prečo sa neopítala.. a vyhráža sa s colím uradom ved ja mám podmienky predaja..
doteraz nik mi nenapísal krivé slovo.. teraz ako čo mám spravit..


5 negat, a 2 neutralne a vy nechapete .... ze doteraz nikto nepisal krive slova :shock: :shock: :shock:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 874
Registrovaný: Pia Sep 14, 2007 12:00 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť