Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Tehotenstvo - Prístroj na monitoring srdiečka

Prístroj na monitoring srdiečka

od vedejova » Štv Mar 08, 2012 10:00 am

Kde kúpiť prístroj na monitoring srdiečka bábetka? A od koľkého týždňa sa to dá počúvať? Máte s tým niekto skúsenosť? Že či to reaguje aj na neakú arytmiu srdiečka či to upozorní mamičku a ako?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 531
Registrovaný: Sob Sep 26, 2009 2:09 pm

od kriskovalud » Pia Mar 16, 2012 3:49 am

ahoj Ivka si tehulka????ked zhanas taketo veci
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 666
Registrovaný: Pia Mar 13, 2009 2:16 pm
Bydlisko: Presov

od vedejova » Sob Mar 17, 2012 10:18 am

No veď hej, v 15 týždni:-)
Ale našla som neaké stránky a čítala som o tom dosť vraj to može byť aj nebezpečné, tak som od toho upustila možno sa rozhodnem už len vo vysokom štádiu, keď to može bábu aj zachrániť život, každopádne sa poradím s lekárom čo mi povie :wink:
Ale vidím že sem chodí fakt máličko ľudí na diskusie, nie ako kedysi:-(
Celkovo neviem čo sa stalo s týmto bazárikom :cry: ale to sem nepatrí škoda.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 531
Registrovaný: Sob Sep 26, 2009 2:09 pm

od kriskovalud » Sob Mar 17, 2012 8:14 pm

juuuj blahozelam

a mas pravdu je to tu uz o nicom
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 666
Registrovaný: Pia Mar 13, 2009 2:16 pm
Bydlisko: Presov

od vedejova » Ned Mar 18, 2012 4:53 pm

Ďakujem :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 531
Registrovaný: Sob Sep 26, 2009 2:09 pm

od janielik » Pia Máj 04, 2012 1:58 pm

Ahoj, o monitore srdiečka som nepočula, ale je monitor dychu, ktorý sa dá zapožičať tuším aj zadarmo od poisťovne. Len sa tam na to treba informovať. Ja aj s celou rodinkou sme poistení v Unionke, a tam mi ho požičali, doniesol mi ho kuriér priamo domov a o 6 mesiacov poň aj prišiel. Je to taká podložka, čo sa dá pod matrac, je veľmi citlivá a mojej dcérke veľmi pomohol, ona od narodenia tak zvláštne dýchala, že sa nadýchla, potom dlho nič a potom vydýchla. Párkrát sme mali kvôli tomu v noci poplach, keď začal ten monitor pípať, ale stačilo s ňou trošku slabo potriasť a bola v pohode. Takže v tomto som to veľmi ocenila, aj som pokojnejšie spávala, keď som vedela, že keby niečo, tak máme monitor. Inak dá sa napojiť do siete, ale aj na baterky. Určite Ti ho odporúčam, ušetríš si zbytočný stres. :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 52
Registrovaný: Uto Okt 26, 2010 11:20 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť