Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Cvičenie, Chudnutie - Chudnime do krásy BEZ CHÉMIE

Chudnime do krásy BEZ CHÉMIE

od janielik » Pia Máj 04, 2012 2:16 pm

Ahojky, zakladám novú tému, ktorá by mohla pohnúť našimi zadkami :D
Určite to všetky poznáme, tie nenávidené kilečká po zime, po pôrode, po veľkej žranici :D :D :D
Ja som začala chudnúť dvojfázovo... V prvej fáze lietam s vysávačom po chalupe a v druhej fáze sa zaháňam motykou v záhrade :)
Okrem toho som znížila a spravidelnila porcie papaníčka na polovicu.
Zatiaľ šlo dolu 5 kíl, cca za 2 mesiace.
Moje ďalšie tipy sú:
doobeda na desiatu jesť ovocie, telu stihne z neho do večera spáliť cukry
poobede na olovrant, resp. večeru zelenina, alebo zeleninový šalát, namiesto dressingu alebo tatarskej dajte kyslú smotanu, alebo tvaroh, telo sa lepšie nasýti a bude aj dlhšie tráviť.
Tip na pitný režim - do 13 - tej vypiť 2/3 denného pitného režimu, poobede sa už obličky "šetria" a voda sa zadržiava v organizme. A kto sa chce ráno zobudiť s opuchnutým ksichtom??? :D Ja určite nie.
Ak máte nejaké iné rady, tipy, postrehy,alebo sa len chcete motivovať, kľudne sem niečo pisnite.
Info pre nervákov - ak nemáš náladu baviť sa na túto tému, založ si svoju a nekaz mi moju :D
Do schudnutia!!! :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 52
Registrovaný: Uto Okt 26, 2010 11:20 am

od enWia225 » Pia Máj 04, 2012 5:39 pm

výborná téma - ďakujem za založenie :D :D chcem sa opýtať - má niekto skúsenosti so Sibutraminom?(liekom na chudnutie) poprípade s Meridou alebo Adipexom? Ja by som si chcela objednať Sibutramin, ale pre mňa obsahuje veľa tabletiek a za dosť peňazí - nechce ísť niekto na polovicu???
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 27
Registrovaný: Ned Mar 13, 2011 7:20 pm

od 22Evka22 » Pia Máj 04, 2012 6:37 pm

Nechcem nikomu robit reklamu,,ale ja som oslovila pani pod nickom saxana3,,objednala som si gely na chudnutie,,k tomu jedalnicek a cvicebny plan.Zo začiatku som tomu neverila,,ale za dva tyzdne som schudla 5 kil,,a isli dolu aj cm zo stehien,,zadku,,bruska,,sice su to 1-2cm,,ale pomalicky dalej zajdes.Cviky nie su zložite a pani velmi rada odpovie na Vase otazky a poradi.
Iba tolko.Vela šťastia :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 250
Registrovaný: Ned Jún 21, 2009 9:52 pm

od janielik » Ned Máj 06, 2012 12:41 pm

enWia225 píše:výborná téma - ďakujem za založenie :D :D chcem sa opýtať - má niekto skúsenosti so Sibutraminom?(liekom na chudnutie) poprípade s Meridou alebo Adipexom? Ja by som si chcela objednať Sibutramin, ale pre mňa obsahuje veľa tabletiek a za dosť peňazí - nechce ísť niekto na polovicu???


Závisí od toho, koľko chceš schudnúť, či tie tabletky nebudú skôr na škodu než na osoh. Väčšina tabletiek na chudnutie je založená skôr na princípe odvodnenia organizmu, takže váha aj cm pôjdu dolu, no zas je tu ten nešťastný jojo efekt.
Keď chceš nejaké tabletky, skús radšej prírodný žalúdočný balónik, čo je vlastne stlačená vláknina , ktorá v žalúdku nabobtná a tým sa dostaví pocit sýtosti. Nemá skoro žiadne kalórie, no pri jeho užívaní sa doporučuje brať vitamínové a minerálové doplnky stravy.
A zase na druhej strane, samotným schudnutím sa Ti svaly nevyformujú a predstav si, ako Tvoja koža po schudnutí ovisne a "zvrásnie" lebo nie je pod ňou toľko tuku, aby bola vypnutá a samozrejme k tomu dopomôže aj to odvodnenie tabletkami.
Ale verím, že svoju cestu za krajšou postavou si najlepšie nájdeš sama.
Veľa zhodených cm Ti prajem. :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 52
Registrovaný: Uto Okt 26, 2010 11:20 am

od janielik » Ned Máj 06, 2012 12:44 pm

22Evka22 píše:Nechcem nikomu robit reklamu,,ale ja som oslovila pani pod nickom saxana3,,objednala som si gely na chudnutie,,k tomu jedalnicek a cvicebny plan.Zo začiatku som tomu neverila,,ale za dva tyzdne som schudla 5 kil,,a isli dolu aj cm zo stehien,,zadku,,bruska,,sice su to 1-2cm,,ale pomalicky dalej zajdes.Cviky nie su zložite a pani velmi rada odpovie na Vase otazky a poradi.
Iba tolko.Vela šťastia :wink:


Nie je to reklama, ale dobrá rada :D
A dobrá rada nad zlato, ta ne? :)
Ja sa tiež snažím cvičiť, no zatiaľ mám o tom viac načítané, než odcvičené.
Ale motivácia je to vynikajúca :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 52
Registrovaný: Uto Okt 26, 2010 11:20 am

od natusa » Pon Máj 07, 2012 9:32 am

ja si myslim ze na kazdeho plati nieco ine a ked to nieco svoje najde ma vyhrane :lol: ja som schudla tiez cca za mesiac 5kila ....rano zjem celozrnu zemlu s cotidzis ci parku šunku podla toho na co mam chut no hlavne vela vela zeleniny vselijakej ...na obed to co sa vari (lebo moj nazor je taky ..mozte si naordinovat akukolvek dietu no ked varite doma pre rodinu beznu stravu ,raz zdravsiu raz menej urcite jedalnicek celej rodiny nezmenite a to aby som slintala nad tym co som cely zivot jedla a co mi chuti je na vrazdu )dam si vsetko aj buchty ci langose inokedy masko na zelenine no proste vsetko a poobede nejaky lahky olovrant nejaku vlakninu alebo ovocie a vecer nic ...prve veceri boli muky ale to treba prezit trvalo to tak tri styri dni ...som najedena papam co mi chuti a chudnem jedna radost :lol: :lol: ale pozor na najhosie cukry ..keksy napolitanky cukriky no myslim ze nie aspom ja som toto vynechala uplne :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od natusa » Pon Máj 07, 2012 9:33 am

janielik píše:
22Evka22 píše:Nechcem nikomu robit reklamu,,ale ja som oslovila pani pod nickom saxana3,,objednala som si gely na chudnutie,,k tomu jedalnicek a cvicebny plan.Zo začiatku som tomu neverila,,ale za dva tyzdne som schudla 5 kil,,a isli dolu aj cm zo stehien,,zadku,,bruska,,sice su to 1-2cm,,ale pomalicky dalej zajdes.Cviky nie su zložite a pani velmi rada odpovie na Vase otazky a poradi.
Iba tolko.Vela šťastia :wink:


Nie je to reklama, ale dobrá rada :D
A dobrá rada nad zlato, ta ne? :)
Ja sa tiež snažím cvičiť, no zatiaľ mám o tom viac načítané, než odcvičené.
Ale motivácia je to vynikajúca :)



no veru bohuzial kazdy na sport neni ...ja sa s drobcom kazdy den prejdem alebo ideme na bicikli niekam ale klasicke cvicenie moc nie :((
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od alex » Uto Máj 15, 2012 10:23 am

posledné príspevky ohladne tabletiek na chudnutie boli odstránené, aby nemusela ísť diskusia nanovo.

kopírujem príspevok zakladateľky janielik:

"Ahojky, zakladám túto tému nanovo, nakoľko moja prvá téma sa zvrhla na zháňanie tabletiek...
Takže ak máte nejaké dobré rady a tipy ako sa dať do formy VLASTNOU NÁMAHOU, napíšte.
ŽIADAM CHRONICKÉ ZHÁŇAČKY TABLETIEK, ABY DO TEJTO TÉMY NEPRISPIEVALI.
DÍKI ZA REŠPEKT."
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť