Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Nespoľahliví inzerenti - Vrchol neserióznosti- Lenka2100

Vrchol neserióznosti- Lenka2100

od katkameg » Štv Máj 17, 2012 2:26 pm

Musim upozornit na neserioznu predavajucu pod nickom Lenka2100-kupila som od nej šport.kociar PP Atlantico,podla jej slov pouzivany pol roka a vidiet to len na kolieskach a domov mi prisla katastrofa-olamane plastove casti na kolesach-teda nefunkcna aretacia prednych kolies,odlomena brzda,nalomena cast,kde je zavesene lave predne koleso-teda nepouzitelny kociar a uplne vystrihnute cele okienko na strieske. Napriek tomu,ze som sa dopredu snazila zistit ci ma kociar nejake chyby,odpoved znela nie a ani jedna vec nebola v inzerate uvedena a na fotke,kt.mala pri inzerate brzda este je,takze sa ani nezhodovala so skutocnym stavom. Odmieta vratit peniaze, kontaktovala som admina,ale uz mu neodpoveda a prestala sa prihlasovat na bb. Poslala som jej odstupenie od kup.zmluvy aj s fotkami poskodeni,neviem ci si list preberie. Co dalej? Chcem ist na policiu. Mate niektora nejaku skusenost s takouto situaciou? Suma 75eur nie je zas tak mala ,aby som to nechala tak.Vopred dakujem za postrehy.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Uto Jún 24, 2008 12:00 am

od lindda » Pia Máj 18, 2012 9:33 pm

ma tam aj mobil 0908305624 skusala ste ? ak nic treba ist podat trestne oznamenie... drzim palce
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 874
Registrovaný: Pia Sep 14, 2007 12:00 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť