Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Úrady - dieta so ZTP preukazom

dieta so ZTP preukazom

od vlasticka185 » Pon Jún 20, 2011 4:33 pm

prosim Vas,poradte mi,maly ma od malicka ZTP preukaz,avsak ziadne vyhody,zevraj do 6 rokov nema na nic narok,je to pravda?mate skusenosti?prosim o tipy-rady,kedze v septembri bude mat 3 roky,idem si predlzit matersku,a teda rada by som si vybavila aj ine prispevky ci vyhody,kedze si uz za vsetko budem musiet platit,/pobyt v nemocnici,sanitku,.../Dakujem
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 75
Registrovaný: Štv Nov 06, 2008 10:23 am

od Zsuzsanna » Sob Jún 16, 2012 6:16 pm

Dobrý den. Mi máme ztp kartičku, a mi ho používame ak cestujeme. Syn má polovicu a ja neplatím nič na vlak a na autobus polovicu platím ja a aj on polovicu. Do ZOO má takisto polovicu a sprievodca teraz neviem či polovica či zdarma, treba sa popitovat všade!
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 23
Registrovaný: Ned Sep 28, 2008 11:24 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť