Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Nespoľahliví inzerenti - Nespolahliva kupujuca-LUBOMIRA PSENAKOVA

Nespolahliva kupujuca-LUBOMIRA PSENAKOVA

od RONINA » Pia Jún 15, 2012 6:49 pm

pridavam dalšiu krasavicu LUBOMIRA PSENAKOVA-NOVE ZAMKY mala zaujem o tovar a hoci sme boli v kontakte no dobierka sa mi vrátila tak som škodná na poštovnom 2,65+1,20 za spätné doručenie.rôzne výhovorky,aby som bola ešte trpezlivá a potom že mi preplatí poštovné čo sa samozrejme nestalo a aj prestala komunikovať. tak pozor na ňu :twisted: :twisted: :twisted:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Str Júl 22, 2009 11:54 pm

od gabi72 » Ned Jún 17, 2012 11:34 am

Škoda, že ste si ju nedali do GOOGLU, skôr než ste jej čokoľvek poslali :( . Ja som totiž mala s ňou rovnakú skúsenosť ako vy a aj som to dala sem do diskusie a keď si ju "vygooglite", figuruje ako nespoľahlivá kupujúca, ktorá nepreberá dobierky. Mne tiež klamala, že je na dovolenke, ale keď sa vráti, dobierku si pôjde prebrať, dokonca mi sama písala, že balíček má doma...a o dva dni som mala blaíček doma ja :roll:
Schyzofrénia je hrozná choroba :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Sob Apr 10, 2010 2:39 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť