Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Nespoľahliví inzerenti - Máte niekto skúsenosti s dandelionova?

Máte niekto skúsenosti s dandelionova?

od luculiiik » Uto Jún 12, 2012 11:26 am

Dobrý deň,
máte niekto skúsenosti s touto predávajúcou?
5. 6. sme sa dohodli na výmene (ona ma prvá oslovila, či by som nemala záujem), hneď na druhý deň som jej poslala top, no ona sa odvtedy neozýva. Poslednú aktivitu mala dnes, ale žiadne mú ani bú. Má 3 negatívne hodnotenia (aj ohľadom výmeny), no keďže má aj 22 pozitívnych, tak som to neriešila. Má zmysel ešte čakať?

Tu je celá naša konverzácia:

dandelionova 01. 06. 2012 o 15:54:43 napisal(a):
aj vymena ?

luculiiik 01. 06. 2012 o 17:20:44 napisal(a):
Dobrý deň,
môžme sa dohodnúť aj na výmene. Mne sa z Vášho albumu zapáčili tie "Nariasené šaty" zn. Promod.
http://damske-saty-kostymy.babybazar.sk ... 15310.html
Tak ak súhlasíte, môžme pomeniť.
Ja sa najskôr na poštu dostanem budúci týždeň v stredu, tak ak Vám to vyhovuje, mohli by sme sa dohodnúť na odoslaní balíčkov tú stredu - piatok.
S pozdravom
Lucia

dandelionova 01. 06. 2012 o 17:40:05 napisal(a):
a boli šatky nosené? nemaju poškodenia?:)

luculiiik 01. 06. 2012 o 19:52:05 napisal(a):
V inzeráte to mám spomenuté. Boli raz oblečené, nemajú žiadne poškodenie, sú ako nové.

dandelionova 05. 06. 2012 o 08:05:06 napisal(a):
Tak môžme vymeniť pošlite adresu:) moja je Nikola ...

luculiiik 05. 06. 2012 o 19:50:09 napisal(a):
Dobrý deň,
moja adresa je:
Lucia ...
Zajtra Vám posielam balík.
Prajem pekný deň. :)
S pozdravom
Lucia

luculiiik 06. 06. 2012 o 22:35:53 napisal(a):
Dobrý deň,
balíček je už na ceste. :)
S pozdravom
Lucia

luculiiik 11. 06. 2012 o 09:37:12 napisal(a):
Dobrý deň,
prišiel Vám už balíček? Od stredy by už mal doraziť. Vy ste mi prosím kedy posielali tričko?
Prajem pekný deň.
S pozdravom
Lucia

luculiiik 12. 06. 2012 o 11:16:50 napisal(a):
Dobrý deň,
mohli by ste sa mi prosím ozvať? Pripadá mi to, akoby som komunikovala sama so sebou. Pochopím, že človek nemá každý deň čas sedieť pri nete, ale nejaké to haló by sa patrilo. Od 5. 6. ubehlo už pomaly 8 dní. Dúfam, že nebude s výmenou žiaden problém. Ja som Vám tovar poslala už 6. 6. Vidím, že v albume máte stále to tričko, na ktorom sme sa dohodli, že pomeníme. Ak nemáte záujem o výmenu, prosím, pošlite mi naspäť môj top, ktorý som Vám poslala, alebo peniažky. Ja nie som žiadna charitatívna organizácia, aby som zadarmo posielala oblečenie. To sa takto nerobí. :)
luculiiik 12. 06. 2012 o 11:18:47 napisal(a):
Ešte som si všimla, že poslednú aktivitu máte zaznamenanú 12. 6. 2012. Prosím, nerobte zo mňa hlúpu!
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 9
Registrovaný: Sob Apr 25, 2009 1:49 am

od kriskovalud » Uto Jún 12, 2012 10:48 pm

ignoracia najvysieho stupna ....nema nahodou telefon pri inzeratoch ak sa vam neozve kontaktujte admina
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 666
Registrovaný: Pia Mar 13, 2009 2:16 pm
Bydlisko: Presov

od luculiiik » Str Jún 13, 2012 8:35 am

Žiaľ, telefónne číslo nemá nikde uvedené. Dodnes ponúka v inzerátoch to tričko, na ktorom sme sa dohodli, takže mi ho asi vôbec neposlala. Hlavná vec, že ja som hneď na druhý deň bežala na poštu, aby dostala čím skôr tuniku, na ktorej sme sa dohodli, že pomeníme. Ak sa mi v priebehu dnešného dňa neozve, budem sa musieť obrátiť na admina. Hoci neviem, či sa to dá vyriešiť pri takej komunikácii s ňou. :cry:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 9
Registrovaný: Sob Apr 25, 2009 1:49 am

od luculiiik » Štv Jún 21, 2012 8:16 pm

Nakoniec som musela kontaktovať admina, vďaka ktorému sa mi pani 17. 6. konečne ozvala. Údajne, keď bola prihlásená, nebola to ona, ale jej sestra. Potom ma začala osočovať, že tuniku, ktorú som jej poslala, vyzerá ako od Číňana a nie je pri nej opasok. Tunika bola značky Amisu, kupovaná v Avione v obchode New Yorker. V inzeráte som mala jasne napísanú značku aj to, že opasok nie je súčasťou tuniky. Pre istotu som z iných portálov inzerát nezmazala, tušila som, keď mi neodpisovala, že budú aj iné problémy. Tak som jej poslala link, aby si prečítala, ako znel inzerát. Údajne si nevšimla. Keď si niekto nečíta inzeráty, naozaj za to tá druhá strana nemôže. Mala som voči nej toľko charakteru, že som jej napísala, že keď nie je spokojná, aby mi tuniku poslala naspäť a nech si tie svoje šatky nechá. Nato mi odpísala, že ju dala kamarátke, ktorú veľmi potešili. Takže o tom tiež toľko. Dnes 21. 6. mi od nej konečne šatky dorazili. Nebudem jej dávať žiadne hodnotenie, hoci by si neutrálne zaslúžila. Nech si každý spraví svoj názor, ja už svoj mám. Prajem všetkým pekný deň a bezproblémové obchodíky. :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 9
Registrovaný: Sob Apr 25, 2009 1:49 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť