Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Nespoľahliví inzerenti - Vanesa Gežová - nespolahlivá

Vanesa Gežová - nespolahlivá

od denusiq1211 » Štv Feb 09, 2012 10:48 pm

Dávajte si pozor na pani menom Vanesa Gežová, číslo účtu 4014864879/7500 a mailom smc55@zoznam.sk je to len obyčajná zlodejka pošlete jej peniaze za tovar ale ako jej ich pošlete viac sa vám už nikdy neozve. Tak dajte si na ňu pozor!!!
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Pon Sep 19, 2011 7:22 am

od jkadankova » Sob Feb 11, 2012 1:26 pm

vanesa gezova = olga gezova = gaspercova = viera33 = ... jediné riesenie je ist na policiu podat trestné oznámnie. uz to urobilo vela z nas, ja pred necelými dvoma tyzdnami.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 6
Registrovaný: Sob Sep 05, 2009 6:31 pm

od jankanoly » Pon Feb 13, 2012 12:13 pm

prosím vás ludia mňa by strašne zaujímalo, že človek v akom veku dokáže robiť takéto nehorázne okrádanie ludí :?: :cry: ja som ešte asi pol roka do zadu čítala na jednom v tedy ešte nezablokovanom niku,referenciu ako okradla jednu babičku na dôchodku,ktorá chcela kúpiť vnučke čižmy pod stromček a ona jej samozrejme nič neposlala,len zhrabla peniaze :cry: to je žena v strednom veku? mladá? alebo 30nička? to kto dokáže :?: :evil:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 24
Registrovaný: Pon Jan 31, 2011 2:51 pm

Re: Vanesa Gežová

od mvalkova1974 » Pon Aug 13, 2012 12:04 am

denusiq1211 píše:Dávajte si pozor na pani menom Vanesa Gežová, číslo účtu 4014864879/7500 a mailom smc55@zoznam.sk je to len obyčajná zlodejka pošlete jej peniaze za tovar ale ako jej ich pošlete viac sa vám už nikdy neozve. Tak dajte si na ňu pozor!!!


už používa email - sama3@azet.sk na pokeci figuruje pod nikom sama3

jej telef.číslo je 0949652660 overené už som jej volala je to kus kravy...som jedna z oklamaných ...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Uto Okt 05, 2010 8:19 am

od anickat » Uto Aug 14, 2012 9:52 pm

Fíha, tá ženská stále okráda!!!!!!!!!! To nie je možné!!! Ja som bola tiež už na polícii ešte v októbri minulého roku a ani sa neunúvali ma informovať ako to dopadlo. Ževraj ju vypočúvali, ... A potom som už nemala čas to riešiť. Ale skúsim tam ešte zavolať čo s tým je.
Ale aspoň admin by mal konečne niečo robiť s tou osobou, keďže je jej umožnené takto okrádať na tomto bazáriku.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 31
Registrovaný: Pon Nov 22, 2010 11:59 am

od mvalkova1974 » Str Aug 15, 2012 10:56 pm

anickat píše:Fíha, tá ženská stále okráda!!!!!!!!!! To nie je možné!!! Ja som bola tiež už na polícii ešte v októbri minulého roku a ani sa neunúvali ma informovať ako to dopadlo. Ževraj ju vypočúvali, ... A potom som už nemala čas to riešiť. Ale skúsim tam ešte zavolať čo s tým je.
Ale aspoň admin by mal konečne niečo robiť s tou osobou, keďže je jej umožnené takto okrádať na tomto bazáriku.


prosím vás zistili ste aké je jej pravé meno ?keď ju akože polícia vypočúvala ? okráda ešte aj teraz preorientovala sa na BAZOS.sk
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Uto Okt 05, 2010 8:19 am

od mvalkova1974 » Štv Aug 16, 2012 10:41 pm

anickat píše:Fíha, tá ženská stále okráda!!!!!!!!!! To nie je možné!!! Ja som bola tiež už na polícii ešte v októbri minulého roku a ani sa neunúvali ma informovať ako to dopadlo. Ževraj ju vypočúvali, ... A potom som už nemala čas to riešiť. Ale skúsim tam ešte zavolať čo s tým je.
Ale aspoň admin by mal konečne niečo robiť s tou osobou, keďže je jej umožnené takto okrádať na tomto bazáriku.

už sa preorientovala na iné stránky ako bazos ,mimi..apd..
rada by som vedela ako ste dopadli na tej policii ,volali ste tam
viete na tú pani xy bližšie informácie ? prosím napíšte mi na email . -- mvalkova@post.sk
díky
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Uto Okt 05, 2010 8:19 am

olga Gerzova

od Mahatta » Štv Aug 23, 2012 3:14 am

Olga Gezova je 24 rocna xxx z Bytce, ktora si takto zaraba a zjavne si mysli, ze to moze robit donekonecna. Radim podat TO
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 10
Registrovaný: Pon Jan 16, 2012 10:46 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť