Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Nespoľahliví inzerenti - Malickoval - nespolahliva

Malickoval - nespolahliva

od sisagrellova » Pia Sep 21, 2012 8:58 pm

Rezervuje si veci,vypita udaje k platbe a dalej sa neozve, Korunky neposle a Vy len stratite dalsich kupujucich, Davajte pozor,,ma Uz dve taketo hodnotenia.... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 23
Registrovaný: Pon Feb 23, 2009 11:36 am

od 17zuzka6 » Pon Sep 24, 2012 8:18 am

Ja som mala s nou tiež ten najhorší obchod na svete :evil: :evil: :evil:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 93
Registrovaný: Pia Sep 25, 2009 12:01 pm

od sisagrellova » Pon Sep 24, 2012 4:18 pm

Ja som jej dala uz na bazos negatko zato a dnes mi odnej prisiel email ze mam neludske jednanie ze bola zo synom v nemocnici..Hlavne ze mala aj moje tel cislo cize sa mi mohla ozvat ze ma taky problem....Ale ani obraz a ani zvuk,,dnes mi pisala aj to ze korunky mi posle dnes ze jej mam zmazat to negatko,,tak cakam 3 dni max a ked nabehnu tak hodnotenie zmazem,,,Odvas tiez pytala c ustu a viac sa neozvala?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 23
Registrovaný: Pon Feb 23, 2009 11:36 am

od sisagrellova » Str Sep 26, 2012 11:41 am

Nakoniec mi dnes korunky prisli, Po dlhom jednani obe strany spokojna, Cize sa pani osparvedlnujem.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 23
Registrovaný: Pon Feb 23, 2009 11:36 am


Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť