Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Nespoľahliví inzerenti - podvodnicka-Nicole Hamarová,Eisnerová 13,Bratislava 84107

podvodnicka-Nicole Hamarová,Eisnerová 13,Bratislava 84107

od maxicosi » Ned Okt 23, 2011 3:46 pm

NicolH - u tejto pani radcsej nevymienajte!!! Nicole Hamarová,Eisnerová 13,Bratislava 84107!posle vam totiz len obnosene, flakate handry, co samozrejme nespomenie v inzerate! a potom sa hra na mrtveho chrobaka a nereagujem na mail. poslala som jej uplne novu vec aj s vysackou a este doplatila aj peniaze a ona mi poslala handry, ktore mozem vyhodit! ma vela zlych referencii, tak si to radcsej precitajte samy, aby ste nedopadli ako ja a dalsie sklamane seriozne ucastnicky babybazaru.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Štv Nov 27, 2008 9:28 pm

od tweety2929 » Štv Okt 27, 2011 5:16 pm

ja som tiez tak u nej dopadla :(((
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 12:10 pm

Re: podvodnicka-Nicole Hamarová,Eisnerová 13,Bratislava 8410

od lindda » Štv Okt 27, 2011 8:53 pm

maxicosi píše:NicolH - u tejto pani radcsej nevymienajte!!! Nicole Hamarová,Eisnerová 13,Bratislava 84107!posle vam totiz len obnosene, flakate handry, co samozrejme nespomenie v inzerate! a potom sa hra na mrtveho chrobaka a nereagujem na mail. poslala som jej uplne novu vec aj s vysackou a este doplatila aj peniaze a ona mi poslala handry, ktore mozem vyhodit! ma vela zlych referencii, tak si to radcsej precitajte samy, aby ste nedopadli ako ja a dalsie sklamane seriozne ucastnicky babybazaru.


Preco jej nedate hodnotko ??
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 874
Registrovaný: Pia Sep 14, 2007 12:00 am

od kriskovalud » Pia Okt 28, 2011 9:37 am

fiiiiihaaa to bude nejaka expertka ma 6 negatiek
inak ma tam nejake aj skor datum to ste si nevsimli????
a tiez sa priklanam k linde dat degatko a vratit tovar :cry:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 666
Registrovaný: Pia Mar 13, 2009 2:16 pm
Bydlisko: Presov

od adrykaa » Pia Okt 28, 2011 10:35 pm

....ja osobne sa bojim vymienat s niekym kto ma viac negatiek,je to predsa len riziko.Ale ja by som jej ho tiez dala,ked si zasluzi.....
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 69
Registrovaný: Pia Sep 26, 2008 10:26 pm

od victoriab » Pia Okt 28, 2011 11:58 pm

ja som s ňou tiež menila (viď moje jediné negatívne hodnotenie), poslala som jej stradivarius sveter krásny a ona mne fľakaté vyťahané tričko... a ešte mi dala negatko! ach, škoda, že som to vtedy nepofotila... to bola moja prvá i posledná výmena na BB... niektorých ľudí fakt nechápem... :(
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 45
Registrovaný: Str Sep 08, 2010 10:31 pm

od maxicosi » Štv Nov 03, 2011 8:09 am

baby ta krava ma furt natahuje, ze mi vrati moj tovar a furt nic...
dnes som jej dala negatko!
kaslem na nu, dam jej rozbit hubu, lebo tu sa clovek pravdy nedohada!!!
ona si zrusila inzeraty tu a tym to je vybavene...ale to sa velmi myli!
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Štv Nov 27, 2008 9:28 pm

od katika2613 » Pia Mar 09, 2012 4:29 pm

No nazdar :-(.
Dievčence, ja som sa tiež oklamama, má už nový nick Dominika Re. Chcela som topánky( vraj 1xobuté, má síce kladné hodnotenia, tak som jej zaplatila 15€) prišli mi vo vnútri roztrhané a taká ozdoba odpadnutá, taks om jej ich poslala nazad, som zvedavá a čakám na jej vyjadrenie. :twisted:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 27
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 8:44 am

od maxicosi » Pia Mar 09, 2012 8:28 pm

katka, mala by si nahlasit adminovi jej novy ucet, aby ho pozastavil.
pretoze stale tu klame a ma sem zakaz-nerozumiem ako sa jej podarilo dostat sa sem nazad...
topanky si poslala, tak na to ti odpoviem tolko, ze podla mna neuvidis ani topanky ani peniaze. obvini ta ako mna, ze ti uz poslala a ty si to nepamatas, ze si to prevzala. ta zena je cista psychiatria.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Štv Nov 27, 2008 9:28 pm

od katika2613 » Str Mar 14, 2012 9:49 am

Možno by sa dalo niečo robiť proti takýmto " kradoškám", ak si teda zakladajú nový nick- admin by ich vôbec nemal pustiť na stránku, ale to je asi skôr otázka na admina, ale nemyslím to v zlom , len to prosím berte ako môj prvotný nápad a boli by tu len fakt korektné mamičky :P
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 27
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 8:44 am

od alex » Str Mar 14, 2012 12:20 pm

katika2613 píše:Možno by sa dalo niečo robiť proti takýmto " kradoškám", ak si teda zakladajú nový nick- admin by ich vôbec nemal pustiť na stránku, ale to je asi skôr otázka na admina, ale nemyslím to v zlom , len to prosím berte ako môj prvotný nápad a boli by tu len fakt korektné mamičky :P


keby sa to dalo ...
Zakladanie nickov sa nekontroluje. A hlavne pokiaľ ide niekto na stránku za účelom podvádzania, nezadá pravé osobné údaje.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od katika2613 » Str Mar 21, 2012 9:01 am

Veď práve, myslela som si , že to nie je také jednoduché :?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 27
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 8:44 am

od Katushkaaaaa » Str Sep 12, 2012 10:29 pm

urobila si nove konto- wengova .. objednala som si u nej sandalky guess na ktore so cakala 2 tyzdne, vraj ide na dovolenku a sestra jej mi ih posle .. nedockala som sa ani za tie dva tyzdne.. tak som ju postrasila kusok policiou a ze uz sa mi toto raz stalo a mam jej cislo uctu pomocou ktoreho dokazem vsetko zistit, a dnes mi dosiel papierik z posty ze mi od nej prisli sandalky :) zlakla sa..
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Pon Apr 11, 2011 4:22 pm

od janielik » Str Sep 26, 2012 12:42 pm

alex píše:
katika2613 píše:Možno by sa dalo niečo robiť proti takýmto " kradoškám", ak si teda zakladajú nový nick- admin by ich vôbec nemal pustiť na stránku, ale to je asi skôr otázka na admina, ale nemyslím to v zlom , len to prosím berte ako môj prvotný nápad a boli by tu len fakt korektné mamičky :P


keby sa to dalo ...
Zakladanie nickov sa nekontroluje. A hlavne pokiaľ ide niekto na stránku za účelom podvádzania, nezadá pravé osobné údaje.


ale čo by sa nedalo...
jednoducho dám filter na IP adresu, ktorú mi do registrácie nepustí, to nie je zas taká veda....
či???
stále túto stránku zlepšujete a stále je rovnaká, aspoň pre nás užívateľov...
vy sa máte starať o to, aby tu užívatelia, ktorí chcú robiť poctivý obchod boli spokojní, ale nestaráte sa.
a preto tu už nepredávam a preto tu už nemám platený účet, lebo váš "fpažizmus" ma sral
a preto to tu ide dolu vodou, lebo sem púšťate podvodníkov a slušné ženy sú tu okradnuté. :?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 52
Registrovaný: Uto Okt 26, 2010 11:20 am

od alex » Str Sep 26, 2012 9:02 pm

janielik píše:ale čo by sa nedalo...
jednoducho dám filter na IP adresu, ktorú mi do registrácie nepustí, to nie je zas taká veda....
či???
stále túto stránku zlepšujete a stále je rovnaká, aspoň pre nás užívateľov...
vy sa máte starať o to, aby tu užívatelia, ktorí chcú robiť poctivý obchod boli spokojní, ale nestaráte sa.
a preto tu už nepredávam a preto tu už nemám platený účet, lebo váš "fpažizmus" ma sral
a preto to tu ide dolu vodou, lebo sem púšťate podvodníkov a slušné ženy sú tu okradnuté. :?


Máte osobne platenú IP adresu s tym, že ju máte pevnú? Počítam, že ani o IP adrese moc toho neviete. Jednu IP adresu môže mať rovnakú aj 100 užívateľov, čiže tí by asi neboli moc nadšení ak by sme zablokovali zrovna tu ich, ktorú používa aj nejaký podvodník.
Čiže veda to je a veľká, nedá sa to žiaľ takto ošetriť.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť