Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Nespoľahliví inzerenti - pozor na nick bungovcik

pozor na nick bungovcik

od gaalkoo » Štv Nov 15, 2012 12:21 pm

Ahojte žienky, taktiež pridávam nick ... bungovcik ... absolútne arogantná žena, ktorá nemá hambu predávat kabelku za 30eur, ktorá udajne nemá žiadne poškodenie. Aj napriek tomu že som sa jej na prípadne poškodenia pýtala, prišla mi kabelka s viditelne natrhnutou koženkou v miestach kde je ručka. Kabelka je sama o sebe dost ťažká, takže je otazkou času kedy sa potrha uplne a može sa hodit do koša. Samozrejme pani Viera Lešková z Cane nereaguje, aj napriek tomu, že som jej posielala fotky, pisala spravy a čakala nech sa vyjadri a zaujme stanovisko, No ale zbytočne, nadalej si predáva a aktualizuje inzeraty a teši sa ako zase niekoho oklamala. Zial až neskoro som zistila, že to nebolo prvý krát čo takto zavádza, nepozrela som si zial jej starsie hodnotenia. Nestalo sa mi to tu, ale na MK, ale aj tu má svoj nick. No hold, niekoré ženy su bez chrbtovej kosti a štipky svedomia. Ak nechcete byť oklamane, tak si dajte pozor.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Sob Okt 30, 2010 1:31 pm

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť