Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Nespoľahliví inzerenti - NEPREBRALA DOBIERKU

NEPREBRALA DOBIERKU

od jarka20 » Str Feb 27, 2013 11:43 am

LIVIA DANIELOVA,UNIONKA 8801/72,ZVOLEN -
Tato osoba ma 3 tyzdne natahovala,ze sa jej neda ist na postu,lebo je vraj tehotna a chora a ma muza v Nemecku,a ked som jej napisala,ze sa zastavim u nej doma,ked pojdeme s manzelom na nakup do Metra,ze ci ma neklame,tak mi zacal vypisovat vulgarizmy jej frajer s prisernymi gramatickymi chybami a vyhrazal sa mi,ze na mna postve vsetkych Ciganov.To teda vysvetluje aj tie nekonecne klamstva...malokto okrem nich sa dokaze tak vyhovarat...Len nechapem spravanie takychto " ludi ",co si objednaju tovar,a potom ho nepreberu,ved to je uplne dementne!
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Ned Jan 09, 2011 6:03 pm

Danielova Kristina

od evinae » Pia Mar 01, 2013 10:43 pm

pripajam negatko :twisted: Danielovej Kristina, nam. Slobody 942, Šaštin Straže, neprevzala dobierku.. asi sesternica :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 81
Registrovaný: Str Apr 30, 2008 12:00 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť