Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Nespoľahliví inzerenti - Denisa Zupková - neprebratá dobierka

Denisa Zupková - neprebratá dobierka

od lucya10 » Sob Dec 01, 2012 4:53 pm

- neprebratá dobierka-
Normálne neuvádzam nespoľahlivé a nevypisujem, nemám na to ani čas ani chuť...ale táto pani ma vytočila neskutočne a skutočne ma utvrila v tom, že na dobierku NIE! Pár krát som poslala, aj neregistrovaným ako ona, a bez problému, pár krát to nevyšlo a preto som sa rozhodla-dobierkou nie! Táto ma ani neviem prečo dostla(napriek hnusnému mailu od nej som poslala...)
Ľudia sú rôzny….Ju som samozrejem skúsila predtým „vygoogliť“ a napriek všetkému v dobrej viere keď už sa blížia tie sviatky...
Z iného portálu, ale pravdepodobne objednáva aj inde...a asi niekedy aj preberá...ale nie vždy.
Denisa Zupková (Župková?)
Seňa 102
fesanda0071@azet.sk

et.sk - denisa zukova (neregistrovaná/ý) - 1. novembra o 21:08
dobri vecr mala bisom zaujem o tie spolocnsk topanki kd je est realni dakujm

Ja - 2. novembra o 06:52
Dobrý deň Deniska, áno, topánky sú ešte reálne a voľné. Poštovné by bolo 1,20,- -doporučený list II.trieda.. (Čiže spolu 7,20)Ak Váš záujem stále pretrváva, pošlite mi adresu, kam majú byť zaslané a ja Vám obratom pošlem údaje ku platbe a spravím rezerváciu na 7 dní-to by malo stačiť na prebehnutie platby a doručenie topánok. Ďakujem zatiaľ. S pozdravom. Lucia.

fesanda0071@azet.sk - denisa zukova (neregistrovaná/ý) - 3. novembra o 11:25
dobrii poslit mi z dobierkov na moju adresu adresa je denisa zupkova sena 102 okr 04458 vopred dakujem

Ja - 3. novembra o 14:56
Dobrý deň Denisa, adresu som ako tak pochopila. Ale nehnevajte sa, na dobierku pošlem len tým, ktorý majú referencie-a Vy ste neregistrovaná. Už sa mi niekoľko dobierok vrátilo a mňa to stojí poštovné.A na dobierku je aj drahšie, myslím, že o 0,40,- alebo 0,50,-. Nemáte účet? Potom sa dá aj mne poslať peniažky dopredu poštovým šekom na moju adresu-poštu asi máte u Vás. Ja referencie mám, tu nie veľa, ale na babybazár....môj nick: lucya10 Ak chcete pošlite mi predom peniažky (7,20,-)na adresu šekom: ………kde nájdem nejaké vaše referencie? Ďakujem zatiaľ. Keď peniažky prídu, hneď Vám pošlem topánky. S pozdravom. Lucia

fesanda0071@azet.sk - denisa zukova (neregistrovaná/ý) - 3. novembra o 15:23
dakujem tag potom si ih nehajte vi kcete zomna urobid blazna uz neraz som sa tag dala ojebad auz sa nedam ja obiednavam stal a nigdi nbol ziadni problem z viberom kebi som ih nekcela ta neobiednavam uz som posielala na ucet peniazki nejednemu a stale zomnov vipiekli cakala som jag debil a nic mi neprislo ked kcete ta poslite z dobierkov aked ne ta budem hladad dalej z pozdravom deniska prijemni zvisok dna

ďalej v skratke….
7.11.-poslané, jej mailom oznámené o poslaní (to som jej dala vedieť 3.11.-o pár dní pošlem,keď budem doma)
9.11.-uložené u nich na pošte nakoľko adresát nezastihnutý.
Od nej medzičasom žiadna reakcia
19.11.-pýtala som sa mailom, či dorazil balíček v poriadku
fesanda0071@azet.sk - denisa zukova (neregistrovaná/ý) - 19. novembra o 22:54
DOBRI VCER NEVIM CO SA STALO STE MI NEPRISLI ALE CAKAM KAZDI DEN Z POZDRAVOM

20.11.-som jej písala podacie čislo, poslala link na stránku pošty-kde si môže odsledovať, alebo sa spýtatť poštárky
fesanda0071@azet.sk - denisa zukova (neregistrovaná/ý) - 21. novembra o 21:36
dobri vecr ano neska som a postarki pitala ci mi neprislo daco bo cakam topanki ta ze nhala mi listok v brane ale ja som tam nemALA NIC A BOLASOM NA POSTE A POVEDALI ZE NEMAM TAM NIC TA A TERAZ NEVIEM ZE CO SA STALO LEBO SAMI ESTE TAKE NESTALO NAOZAJ TO NEHAPM Z POZDRAVOM DNISA

nedalo mi, deň na to som volala ku nim na poštu – pani mi samozrejme potvrdila, že zásielku tam zatiaľ má…
tak som jej to oznámila…že neviem kde sa pýtala, nech skúsi ešte raz a dá vedieť, či topánky sadli…

odvtedy ticho….nič….29.11.sa mi dobierka vrátila-zaplatila som 1,- … čiže 3,05,- vyhodené – chudobné deti by mali o čokoládu viac!
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 31
Registrovaný: Pon Apr 27, 2009 6:42 pm

od vivien166 » Sob Dec 01, 2012 10:11 pm

Milá Lucka toto isté sa stalo teraz aj mne,ale na rozdiel od teba bola zo začiatku komunikácia skvelá, všetko ok až na koniec ak budete chcieť to sem pridám,ale tá komunikácia čo robila podla mňa jedna puberťáčka s tebou na jej základe by som to neposlala,ale scenár ten istý , žial ja som sa už tiež zadrela a neposlem na doberku a hlavne nie takým čo maju mail na azete to nie , môj dotyčný má nick joxo1990@azet.sk , tak snad nie su surodenci,lebo ani tak vtaj nič nie je a stalo sa to isté čo tebe a mne navyše nakonic vynadal do všetkých ..... neuvádzam :-( Ingi
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 184
Registrovaný: Str Mar 18, 2009 7:15 pm

od lucya10 » Ned Dec 02, 2012 8:45 pm

no, ja neviem aká "blbosť" na ožiarila , že som poslala...už ozaj len na základe jej pôvodnej reakcie..
normálne by som na takom základe neposielala, ani neriešila...len sa pekne poďakovala,popriala všetko dobré a hotovo.
Vravím, ja nemám veľmi ani čas ani chuť sa takými tuposťami zapodievať a vypisovať o nich...ale ako vravím...slabá chvíľka..ľudia sú rôzny...a okrem toho si naivne myslia, že keď raz niečo ťuknú do PC-že sú anonymní...
poďakovala som sa v zmysle: čo ja dávam druhým, to sa mi vráti späť...
Ale čo už, aj horšie veci sa stávajú :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 31
Registrovaný: Pon Apr 27, 2009 6:42 pm

od 22Evka22 » Pon Dec 03, 2012 2:56 pm

Lucya,,ja na Tvojom mieste,po takom maile by som na dotycnu kaslala,,a nie len po tom maile.Ak by mne prisla taka sprava s takymi chybami,,ani by som nereagovala.Nechcem nikoho uražat,,ale bud to dotycna pisala tak schvalne a dala si na tom vazne zalezat,alebo proste demetna osoba,,ci niejaka romka by som typovala.Ja neposielam na dobierku ani registrovanim,,,iba raz som posielala,,ale dala som si poštovne na učet poslať,,,co tiež som nechapala,,že poštovne vie poslať a ceu sumu nie,,,ale neresila som to.Proste mas dobre srdiecko a doplatila si na to,,nech jej je hamba!!!Všetko dobre inak prajem
:wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 250
Registrovaný: Ned Jún 21, 2009 9:52 pm

od lucya10 » Uto Dec 04, 2012 9:18 pm

už je tak, už sa stalo...po tej "slovenčine"...som googlila...áno, od Košíc, rómka...ale aj medzi nimi môžu byť (aj som mala) spoľahliví...to ja neriešim...a niekedy si podľa pani na pošte aj preberá veci. Ja som mala smolu...a len podľa štylizácie veľmi nehodnotím...mám v rodine veľmi šikovného chlapca .... len kvôli chorobe: to je iné tajné písmo na lúštenie :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 31
Registrovaný: Pon Apr 27, 2009 6:42 pm

od lindda » Str Dec 05, 2012 12:39 pm

Mne keby prišiel mail s takou gramatikou uz ani nereagujem ,,,,GRC
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 874
Registrovaný: Pia Sep 14, 2007 12:00 am

od iki6949 » Uto Aug 27, 2013 11:01 pm

no po precitani tejto duchaplnej komunikacie nenachadzam slov, tejto by som ja asi nic neposlala aj ked teda posielala som uz aj ja na dobierku a neprevzali si dotycni ludia a to bola komunikacia bez gramatickych excesov, takze asi sa na to neda spoliehat :-( proste clovek sa uci na vlastnych chybach ale toto je sila ...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Pia Mar 13, 2009 6:00 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť