Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

O portáli BabyBazar.sk - Nový BabyBazar.sk - Problémy s načítaním odkazov

Témy týkajúce sa nášho portálu. Čo vylepšiť? Čo Vám tu chýba, vadí?

Nový BabyBazar.sk - Problémy s načítaním odkazov

od admin » Štv Aug 14, 2014 5:37 pm

Včera sme spustili úplne novú verziu nášho portálu. Niektorí používatelia sa nám sťažujú, že im nirktoré veci nefungujú. Je to spôsobené práve tým prevodom na novú verziu a súčasne aj na nový server. Ak patríte medzi tých, ktorým niektoré odkazy nefungujú, treba si vymazať vyrovnávaciu pamäť Vášho internetového prehliadača (Internet Explorer, Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Safari, príp. iné) - tzv. cache. Tu nájdete postup ako to spraviť, podla prehliadača ktorý používate:

Google Chrome: https://support.google.com/chrome/answer/95582

Internet Explorer:
1. Otvorte Internet Explorer.
2. Kliknite na tlačidlo Nástroje a potom kliknite na položku Možnosti siete internet.
Na karte Všeobecné v časti História prehľadávania ťuknite alebo kliknite na tlačidlo Odstrániť.
3. Začiarknite políčko Dočasné internetové súbory a súbory webových lokalít a potom kliknite na tlačidlo Odstrániť.

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/sk/kb/ako-v ... aciu-pamat

Opera:
1. Otvorte prehliadač Opera a kliknite na menu.
2. Kliknite na položku "Viac nástrojov" potom na "Vymazať dáta prehliadania".
3. Začiarknite políčko "Vyprázdniť cache".
4. Kliknite na položku "Vymazať dáta prehliadania".

Potom Vám všetky funkcie budú fungovať správne.

Tiež dôležitá vec. Aktualizujte si pravidelne Váš internetový prehliadač, nakoľko pre staré verzie prehliadačov nie je technicky možné portál optimalizovať. Napr. Internete Explorer 7, je už 8 rokov starý prehliadač a nebude Vám v ňom náš web fungovať správne. Momentálne je posledná verzia IE 11. Náš web sme optimalizovali pre posledné 4 verzie tohoto prehliadača - čiže 8 až 11. Obdobne aj s ostatnými prehliadačmi. Jednoducho povedané - ak budete mať vždy najnovšiu verziu, všetky funkcie Vám u nás pôjdu vždy správne. To sa týka samozrejme aj ostatných webov, ktoré využívajú nové technológie.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 187
Registrovaný: Pia Jan 26, 2007 1:00 am

Re: Nový BabyBazar.sk - Problémy s načítaním odkazov

od timbim » Štv Aug 14, 2014 5:50 pm

Zdravim.Mne sa nedaju pridavať fotky.čim to je?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Str Aug 05, 2009 8:40 am

Re: Nový BabyBazar.sk - Problémy s načítaním odkazov

od admin » Štv Aug 14, 2014 5:53 pm

Popíšte podrobnejšie ako sa chyba prejavuje. Kliknete na PRIDAŤ FOTKU a nič sa nestane?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 187
Registrovaný: Pia Jan 26, 2007 1:00 am

Re: Nový BabyBazar.sk - Problémy s načítaním odkazov

od timbim » Štv Aug 14, 2014 6:27 pm

Ano kliknem nahrať fotku aj fotku dam načítať a nič
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Str Aug 05, 2009 8:40 am

Re: Nový BabyBazar.sk - Problémy s načítaním odkazov

od admin » Štv Aug 14, 2014 8:17 pm

Aky prehliadac a verziu pouzivate?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 187
Registrovaný: Pia Jan 26, 2007 1:00 am

Re: Nový BabyBazar.sk - Problémy s načítaním odkazov

od timbim » Štv Aug 14, 2014 8:52 pm

Google chrome
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Str Aug 05, 2009 8:40 am

Re: Nový BabyBazar.sk - Problémy s načítaním odkazov

od admin » Štv Aug 14, 2014 9:10 pm

Viete nam poslat screen shot Vasej obrazovky, potom ako kliknete na obrazok ktory vyberate? Poslite nam to na nas email info@babybazar.sk.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 187
Registrovaný: Pia Jan 26, 2007 1:00 am

Re: Nový BabyBazar.sk - Problémy s načítaním odkazov

od kikazofka » Sob Aug 16, 2014 11:34 am

Stale nemožem pridať fotky a ked som vošiel do starej verzie a skusil tak mi napisalo toto-
Fatal error: Call to a member function bind_param() on a non-object in /data/www/babybazar.sk/www/sprac_inz.php on line 492
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Uto Máj 18, 2010 5:03 pm

Re: Nový BabyBazar.sk - Problémy s načítaním odkazov

od alex » Sob Aug 16, 2014 11:57 am

kikazofka píše:Stale nemožem pridať fotky a ked som vošiel do starej verzie a skusil tak mi napisalo toto-
Fatal error: Call to a member function bind_param() on a non-object in /data/www/babybazar.sk/www/sprac_inz.php on line 492


Skušala som pridať Vám 3 testovacie inzeráty. Použila som prehliadač mozilla, novu verziu babybazaru aj staru verziu. V starej mi pri načítaní obrázkov ukázalo na chvílu danú vetu, no fotky sa behom chvílky načítali.
Skúste použiť iný prehliadač ako ste mali doteraz, alebo si stiahnite novšiu verziu. No pri novom babybazare by Vám to malo isť bez problemov.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť