Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Kojenie a umelé mlieko - Poraďte ohladne mlieka

Poraďte ohladne mlieka

od veronika28 » Sob Sep 27, 2008 7:01 pm

ahojte, prosim vas vie niekto aky je rozdiel medzi nutrilonom 1 slovenskym a nutrilonom 1 premium co kupuju v madarsku? madarsky je vacsi o nieco aj lacnejsi,ma niekto s tym skusenost? :wink: :wink: :lol: neviem aj by som ho malej dala lebo sa vela usetri ale neviem aky je ci je to to iste.DAKUJEM :idea: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Štv Júl 17, 2008 12:00 am

od adinka33 » Sob Sep 27, 2008 7:20 pm

ahoj, rozdiel medzi nimi nie je ziadny, kupuju ho moje dve kamosky /jedna z nich vie perfektne po madarsky a porovnala vsetky udaje na krabiciach/, akurat ze je vacsie balenie /myslim gramaz/ a to najdolezitejsie - je omnoho lacnejsi, my papkame bebu, vzdy som chodila po obchodoch a "smejdila" :shock: , kde je najlacnejsia /my uz mame teraz junior od 1-3 rokov/ a odkedy mame internet, objavila som maminku z BA, co ma toto mliecko, chodi ho kupovat do rakuska, takze usetrim min. 90 korun /zalezi kde ako stoji/ na jednej plechovke :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2208
Registrovaný: Pon Sep 01, 2008 11:20 am

od veronika28 » Sob Sep 27, 2008 7:40 pm

dakujem za radu, nema mi kto poradit som hladala na nete ale nic tam o tejto teme nebolo. :P
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Štv Júl 17, 2008 12:00 am

od adinka33 » Sob Sep 27, 2008 7:41 pm

zabudla som: takto kupujem aj kase 500g a cajiky 400g, /u nas su kase 250g a cajiky 200 g/, tie velke balenia z rakuska kupujem za priblizne rovnake ceny ako stoja tie mensie balenia u nas :P , papa
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2208
Registrovaný: Pon Sep 01, 2008 11:20 am

Re: Poraďte ohladne mlieka

od Jajus345 » Str Aug 27, 2014 1:13 pm

ahoj, rozdiel je jedine v cene....
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť