Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Hobby a zábava - Kniha pre mamičky

Kniha pre mamičky

od disha11 » Sob Aug 23, 2014 9:39 am

Chcela by som vám odporučiť knihu, ktorú možno mnohé z vás poznajú. Ja som čítala rôzne vydania a veľmi sa mi páčila. Kniha obsahuje príbehy na potešenie duše a vždy keď som si ju prečítala, tak mi bolo lepšie, pookriala som. Ak máte čas a rady čítate, tak vám túto knihu odporúčam. A nielen túto, ale všetky z tejto edície.

Príjemné čítanie :)
Prílohy
l127460.jpg
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 184
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:18 pm

Re: Kniha pre mamičky

od Jajus345 » Str Aug 27, 2014 3:51 pm

ahoj, keď si nájdem čas, predpokladám až v zime, tak si určite prečítam....potom sa ozvem :-)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: Kniha pre mamičky

od Kathleen31 » Str Aug 27, 2014 4:27 pm

Ahoj,ja som si ju prečítala a je to naozaj skvela kniha,takže odporúčam ajja všetkým mamičkám :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 51
Registrovaný: Uto Aug 26, 2014 6:41 pm

Re: Kniha pre mamičky

od disha11 » Str Aug 27, 2014 4:55 pm

Ahojte, to ma teší, že sa páčila, naozaj je skvelá :) Oplatí sa prečítať si aj ostatné vydania, ja ich mám práve k dispozícii a veľmi sa už na nich teším :) Dodávajú veľa sily, pozitívnej energie a nádeje.

Krásny podvečer, kočky :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 184
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:18 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť