Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Spoločný termín - spoločný termín

spoločný termín

od Jajus345 » Pia Aug 29, 2014 6:30 pm

mám návrh, neskúsili by ste sa ku mne pridať,stanovili by sme si od prvého príspevku, dátum...a držali mesiac delenú stravu?...ak by nám to išlo, tak aj dlhšie.....každý deň by sme si písali názory, cca čo sme jedli...aké sú pocity...a ktorá z nás ako prvá spraví prehrešok...navrhujem, aby sme začali od zajtra s bielkovinovým dňom bielkovinový deň spočíva v tom: do 12:00 hod sa je iba 2 ks ovocia je jedno akého...po 12:00 hod je obed môže sa jesť mäso hydinové,hovädzie, bravčové, zajačie s 1 kúskom ceralného pečiva alebo čierneho chleba...mäso si môžete pripraviť akýkoľvek spôsobom len nie vyprážať na vode, na masle /alebo ak niektorá z vás neobľubuje mäso môže ho nahradiť rybami, vajíčkami/ na večeru tá je najneskôr po 18:00 hod sa je toto isté ako na obed len bez pečiva....mala y niektorá záujem a vyskúšať to? tak mi píšte rada poradím..... :D :D :D :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť