Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Priatelia a známi - Negativna kamaratka

Negativna kamaratka

od vladkaPD » Pia Aug 22, 2014 1:28 pm

Ahojte, mam taky mensi problem, a rozmyslam ako ho riesit alebo skor vyriesit. Mam kamaratku, pozname sa uz roky, vlastne od zakladnej skoly. Chodili sme spolu aj na skolu strednu. Nehovorim, nejak extra sme sa nekamaratili, no rozumeli sme si a vzdy sme boli za dobre. Nikdy sme nemali nejaky problem alebo tak. Po skonceni strednej sme sa dlhsie nevideli, ona odisla za pracov do zahranicia. Asi tak pred 3r. sa vratila a skontaktovala ma. Zacali sme sa kamosit, dalo by sa povedat ze viac ako ked sme boli v skole. Ona si potom nasla frajera, ale to nechcem rozoberat, potom sa rozisli a odvtedy zostala nejaka ina. Nechcem napisat ze divna, lebo sak ma aj svetle dni, ale dost casto sa opakuju dni ze na vsetko nadava, vsetko je zle, vsetci su zli, blbi, len ohovaraju a riesia to co nemaju. Ako ja som to zatial s nou neriesila ze mi to vadi, no asi by som mala alebo chcela, lebo sak mam ju rada a nechcem aby sme sa preto prestali stretavat. Mna to unavuje a vycerpava, a po dni v praci by som si rada oddychla a porozpravala sa, zasmiala a nechcem jednoducho pocuvat co je zas zle :( Ako jej to mam povedat aby som ju neurazila. Viem poviete si ze sak ste kamosky pochopi to. Ale ja neviem, bojim sa toho aby sa nenastvala, aby nepovedala ze ani ja ju nechapem a pridem o kamosku len skrz takuto v podstate blbost. Dakujem za kazdu radu
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 272
Registrovaný: Ned Okt 04, 2009 9:31 pm

Re: Negativna kamaratka

od keilayh » Sob Aug 23, 2014 5:55 pm

Ahoj,
no buď jej to povedať všetko narovinu, alebo potom tak, že keď začne tak odvratiť jej pozornosť na niečo ine. Tak ako pri malych deťoch :D
Možno je len sklamana z toho nevydareneho vzťahu a časom ju to prejde.
Možno keď sa opäť zalubi, tak bude mať aj pohlad " na svet" krajši.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Negativna kamaratka

od Jajus345 » Str Aug 27, 2014 2:30 pm

Ahoj, záleží či sa takto blbo správa aj ku tebe...ak áno, tak to možno pre teba nie je dobrá kamoška...vrátila sa zo zahraničia, nemala s kým byť, tak si spomenula na teba?...volala ti, aj keď pracovala v zahraničí?....ak som sa netrafila a je ozaj tvoja dobrá kamoška, tak jej to povedz, čo ťa najviac mrzí...dobrá kamoška sa neurazí, keď jej povieš, čo ťa trápi...prajem veľa ŠŤASTIA!!!
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: Negativna kamaratka

od vladkaPD » Štv Aug 28, 2014 8:12 pm

Dakujem za odpovede. keilayh ano je sklamana z toho vztahu, lebo vsetko im fungovalo len zacal byt dotycny strasne ziarlivy a to polozilo ich vztah. Boli sme teraz spolu a ked to zacinalo obratila som to na srandu, ze kasli na to ideme sa bavit. Zafungovalo to aj ked len na chvilu, asi to bude dlhsi proces, no nevadi stoji to za to :oops: Jajus345 ona nie ze sa ku mne sprava blbo to nie, ona len zmysla a nasledne rozmysla nahlas ci hovori negativne. Ona je inak dobra baba, len sa trapi. Ona je kamoska taka normalna, ci akoby som to nazvala, ja nemam najlepsiu kamosku, mam ich viac taky beznych. Ideme spolu von na kavu poklebetit a tak. Ked bola v zahranici tak sme neboli v kontakte, ale to mi nevadi to neriesim, predsa zo skoly som veru neni v kontakte s nikym, teda stretnem semtam nejaku spoluziacku ale nebavime sa nic konkretne, len sa pozdravime. Len ked to tam zoberem celkovo, vela ludi je teraz takych negativnych, mozno je to dobou, mozno je to tym ze ludia skor prezivaju ako ziju.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 272
Registrovaný: Ned Okt 04, 2009 9:31 pm

Re: Negativna kamaratka

od Jajus345 » Štv Aug 28, 2014 8:25 pm

presne tak, moja reč..je to smutné, ja okrem toho, že chodím do práce a domov...nemám veľa času stretávať sa s priateľmi...dosť ma to mrzí....
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: Negativna kamaratka

od vladkaPD » Pia Aug 29, 2014 7:58 pm

Jajus345 píše:presne tak, moja reč..je to smutné, ja okrem toho, že chodím do práce a domov...nemám veľa času stretávať sa s priateľmi...dosť ma to mrzí....


A tak ono je zas dobre trochu tie priatelstva udrziavat, lebo ved deti odrastu a potom co? budes hladat nove kamosky? myslim si, ze uz to nepojde asi tak lahko ako ked sme boli decka
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 272
Registrovaný: Ned Okt 04, 2009 9:31 pm

Re: Negativna kamaratka

od Jajus345 » Pia Aug 29, 2014 8:28 pm

ja nevravím, že sa nestretávame...len nie tak často....ale zato si vážime jeden druhého...je dosť uponahľaná doba, a poriadne ani neviem, ako letia dni....kamaráti pracujú v zahraničí....ale akonáhle sme doba, nikdy na seba nazabudame..... :) :) :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť