Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Hobby a zábava - Recenzie na knihy

Recenzie na knihy

od keilayh » Pia Aug 29, 2014 2:25 pm

Napadlo ma, že by sme tu mohli mať takuto rubriku, kde by sme si pisali ohladne knih, ktore sa nam pačia ktore su dobre a ktore by sme odporučili prečítať aj inym :D
Prvu by som dala seriu 50 odtieňov sivej :D aj keď som teda už čítala aj negatívne referencie. Ja mám doma všetky časti a už som ich prečítala 2x a počítam, že ešte ich par-krat čitať budem :lol:
Ak máte aj vy nejaké takéto knihy, sem s nimi :)
Osobne mám rada historicke romány, no aj tekéto ako som vyššie písala ma zaujali :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Recenzie na knihy

od grajcaricka » Pia Aug 29, 2014 3:02 pm

tak ja som za.....podľa mňa ďalšia fajn kniha je TENTO MUŽ, veľmi erotická a vťahujúca...neviem sa dočkať druhého dielu ;)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 13
Registrovaný: Pia Máj 18, 2007 12:00 am

Re: Recenzie na knihy

od keilayh » Sob Aug 30, 2014 6:40 pm

Pačila sa mi aj kniha Zlatokopka, aj keď teda taky koniec som nečakala. Ale nebudem prezrádzať :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Recenzie na knihy

od Janka81 » Pon Sep 01, 2014 10:16 am

Tak ja mám rada trocha magorské knihy,tak odporúčam Hlava XXII :lol: :lol: :lol: :wink: no nie je to jednoduché čítanie :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: Recenzie na knihy

od LadySS » Pon Sep 01, 2014 7:30 pm

Ja som čítala aj 50 odtieňov a veľmi sa mi nepáčila.Osobne nemám rada knihy veľmi precpané sexom ale to je moj názor:) Najnovšie som čítala Zlodejku kníh a odporúčam aj film :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 241
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:30 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť